ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / Chicago Typewriter / 2017 / Güney Kore / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 25.07.17, 22:12   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #61
EYLMZ
aktif üye
EYLMZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Eels & Boice & Kim Soo Hyun & Kang Ji Hwan^^
Duygu dolu izlenilebilir güzel bir dizi...
EYLMZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.07.17, 15:08   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #62
58erdem
aktif üye
58erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kocaeli
Alıntı:
bburcuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
FİNAL Bölümü eklenerek dizimiz sonlandırılmıştır...
Çeviri için Anobist & homosapiens 'e
Paylaşım için gülizz;'e
Öncelikle emeği geçen herkese TEŞEKKÜR etmek istiyorum;ellerinize,klavyenize sağlık Bu günlerde Kore'nin yürüttüğü inanç saygısızlığı politikasından dolayı dizilerinden soğumaya başladığımdan,bu diziye de pek sıcak bakmıyordum ama...İzlemesem pişman olacağım dizilerden olmuş.Olmuş yaa Yoo Ah in 30'lu yıllarda arkadaşı yoo jinle çok sempatik ve idealist olmuş.Yakışmış
58erdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.08.17, 19:45   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #63
canopus
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Nasıl desem diziyi izlerken zamanımın asla boşa geçtiğini düşünmedim. İzlediğim dizilerde normalde ilerleterek falan izlerim ama o kadar dolu dolu geçti ki dakikaları ilerletmeye korktum bir şey atlarım diye.
Sonuç olarak ben sevdim diziyi. Öyle aşk meşk için değil ciddi bir şekilde sevdim. Umarım hakettiği yeri almıştır.

Ah bu arada dönem sahnelerindeki erkeklerin olsun kadınların olsun o zarafetine bayıldım. Takımlar, şapkalar, elbiseler....
canopus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.09.17, 20:19   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #64
Nickimira
aktif üye
Nickimira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: From the other side
İlk 10 bölüm açıkçası bekleneni vermedi ( yüksek tutmuş olabilirim beklentimi tabi). Çok ağırlıklı 'kişi'ye bağımlı ilerledi çünkü. Dizinin tümü Yo Ah In'in sırtında gibiydi ve hikaye de paralelinde geç açıldı tabi.

Ama son 6 bölüm cidden çok güzel toparlandı ve ilk bölümlerde sürekli düşülen tekrarların açıklığa kavuşmaya başlaması ile merak tetiklenip heyecan arttı tabi. Derdini çok güzel anlattı, dostluk ve ideal temalarını iliklere işledi bu bölümlerle. En başta bu tempo yakalanmış olsaydı çok başka bir yere koyabilirdim bu diziyi ama yine de hissettirdikleriyle, anlatmaya çalıştığı bir derdi olması hasebiyle ayrı tutulabilecek kaliteli bir dizi olmuş.
Bence izlenmeli

Çeviri ve paylaşım için teşekkürler. Özenildiği çok belliydi
Nickimira isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.09.17, 06:18   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #65
Anobist
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Sonice
Alıntı:
Nickimira Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çeviri ve paylaşım için teşekkürler. Özenildiği çok belliydi
Bizden ötürü değil senaristin yazdığı şahane repliklerdendi sanırım. Hakkını verebildiysek ne ala. Afiyet olsun

Anobist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.09.17, 13:59   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #66
humeyra busra
yeni üye
humeyra busra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Diziyi birkaç gün önce bitirdim. Çok güzeldi yoo ah in i ilk veteran da izlemiştimbiraz gıcık bir karakterdi ama burda bayıldım:d1
keşke saçları hep 90larda ki gibi olsaydı.
okula başlamadan izlediğim son dizi olduğu için baya etkisi sürer
humeyra busra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.09.17, 21:59   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #67
elam18
aktif üye
elam18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Beklediğimden daha iyi bir dizi olmuş. Oyuncular, konu, geçmişteki sahneler o kadar güzeldi ki benim favori dizilerimden biri oldu açıkçası. Sondaki o duygusal sahneler beni bitirdi zaten. Kesinlikle tavsiye ederim.
Çeviride emeği geçenlere de teşekkür ederim.
elam18 isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 01.10.17, 13:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #68
kurochi
yeni üye
kurochi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Gerçekten çok güzel bir diziydi beklediğimden çok çok daha iyiydi başlarda karman çorman olan hikaye çok güzel toparlanıp bitti ahh doksanlarda geçen kısımları daha bir sevmedim desem yalan olur ama izleyin izlettirin derim çeviri için çok çok teşekkürlerr
kurochi isimli Üye şimdilik offline konumundadır