ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / DRAM GERİLİM Fan / 2016 / Hindistan / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 17.06.16, 22:30   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
SilentRain
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
SilentRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: FT & CN

Fan / 2016 / Hindistan / Online Film İzle

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen: Maneesh Sharma
Senaryo: Maneesh Sharma, Habib Faisal, Sharat Katariya
Ülke: Hindistan
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon Tarihi: 15 Nisan 2016 (Hindistan)
Dil: Hintçe
Müzik: Andrea Guerra

Çeviri İçin @be340;a Çok Teşekkürler

Shah Rukh Khan - Gaurav Chandna / Aryan Khanna
Joelle Koissi - Train Passenger
Atul Sharma - Tourist
Sayani Gupta - Sharukh khan's assistant
Halima Nagori - Journalist

Shah Rukh Khan olarak ünlü bir sanatçı olarak izleyici karşısına geçmekte olan başarılı oyuncumuz oldukça fazla hayran kitlesi ile her yerde büyük ilgi görmektedir. Bu ilginin en büyük kısmını ise kendine duymuş olduğu hayranlık olarak Film'de izleyiciye aktarılacaktır.

Teaser 1 / Teaser 2

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu bburcuu tarafından (26.09.16 Saat 21:18 ) değiştirilmiştir. Sebep: RV ekledim.
SilentRain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.06.16, 22:41   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
-ZuLu-
Kim So Hyun Sorumlusu
aktif üye
-ZuLu- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Shahrukh Khan olunca dayanamayıp izleyenlerdenim Konusu itibariyle zaten çok farklı. İşleyişi de farklıydı, şaşırttı. Bu adam hep ilginç filmlerde yer almayı başarıyor. Sasaeng fan örneğiydi adeta Yer yer kınadım, yer yer üzüldüm. Spo vermeden kaçayım Tavsiye edilir. Emeği geçen herkese teşekkürler
-ZuLu- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.06.16, 23:29   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
misamisa
So Ji Sub Sorumlusu
aktif üye
misamisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Turkish SONİCé
Bir filmde SRK olcakta ben izlemicem mini resmini görüp daldım hemen yeni filmiymiş hiçte reklamını görmemiştim insinde izlerim teşekkürler
misamisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.06.16, 01:22   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
ekincizm
aktif üye
ekincizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Mars yaylası -Evren
Hindistan'da gişesi istenilen gibi olmadı ne yazık ki (o durum farklı tabii, halkın SRK düşmanlığından kaynaklı). Neyse her şeyden önemlisi adam filmini hayranlarına armağan etti. Bu zamana kadar ki en iyi filmim diye lanse etti. Bize de ona teşekkür edip izlemek düşer. Çeviri için teşekkürler.
ekincizm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.06.16, 18:31   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
mercin
aktif üye
mercin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Rize/Ankara

Çok çok beğendim. Uzun zamandır filmin gelmesini bekliyorum. Önce film müziklerini dinlemeye başlamıştım , şimdi filmini izledim. Shah Rukh Khan çok sevdiğim oyunculardan biridir.Çok mantıklı ve yerinde bir film olmuş. Hayran olmak ne demek ? Bence bu filmin her ülkede bir versiyonunu çeksinler. Bir ünlüyü seversin,hayranı olursun,her zaman aklına gelir. Ama sadece 5 dakika ve özür bu kadar zor mu? Ya da sadece karşılıksız sevsen olmaz mı?
Hayran olmayı tekrar tekrar düşündüren bir film. Umarım Shah Rukh Khan gerçek hayatında böyle bir şey yaşamamıştır. Buradan büyük bir ders çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum. Evet bende bir çok ünlünün hayranıyım ama kendi hayatımı yaşıyorum. Özellikle Asya ülkelerinden Güney Kore , Japonya , Çin bu hayranlık olayını yanlış anlamış onlarında böyle bir yapıma ihtiyacı var. Son zamanlarda Türk hayranlar da böyle olmaya başladı. O yüzden ben uzatmayayım filmi izleyin beni anlayacaksınız.
Aksiyon ve dram olarak iyi ,heyecanlı bir filmdi. Shah Rukh Khan iki rolü de çok iyi başarmış.
Çeviri için çok teşekkürler .

mercin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.06.16, 20:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
suzuki-san
aktif üye
suzuki-san - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: farkeder mi?
bayıldım çok farklıydııı
suzuki-san isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.06.16, 22:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
Balım2685
aktif üye
Balım2685 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: SO Jİ SUB
Alıntı:
ekincizm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
o durum farklı tabii, halkın SRK düşmanlığından kaynaklı).
ben şok bu adam çok sevılıyor dıye bılıyordum ben nıye öyle dedınız benı bılgılendırımızınsız acaba bu konuda merak ettım cıdden
Balım2685 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.06.16, 02:44   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
ekincizm
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Balım2685 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben nıye öyle dedınız benı bılgılendırımızınsız acaba bu konuda merak ettım cıdden
Shahrukh Khan elbette çok seviliyor, olay şu; SRK ve Aamir Khan "Hindistan'da hoşgörüsüzlük, din ayrımcılığı var" diye açıklama yapmışlardı. Hindularda buna sert tepki gösterip iki aktörü de hedef aldılar. Shahrukh'un Aamir'in fotoğraflarını yaktılar, Pakistan ajanları diye suçladılar falan. Hatta Shahrukh'un vizyona giren filmlerinin bazı salonlarda gösterimi yasaklandı (bin civarı). Öğretmenler bile öğrencilere filmine gitmeyceksiniz diye baskı yapmışlar. Kaçak kaçak gidenler olmuş. Bu tepki gösterenlerin çoğuda aşırı hindu partisi vardı adını unuttum, onlar işte. Olan bu güzel filmlere (Dilwale, Fan) oldu neyse ki yurt dışındaki hasılatı çok iyi. Şimdi sular durulmuştur belki, pek takip edemiyorum.

Alt 19.06.16, 07:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
*Betty*
aktif üye
*Betty* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kalbinin götürdüğüyle gitmek zorunda olduğu arası
Alıntı:
ekincizm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Shahrukh Khan elbette çok seviliyor, olay şu; SRK ve Aamir Khan "Hindistan'da hoşgörüsüzlük, din ayrımcılığı var" diye açıklama yapmışlardı. Hindularda buna sert tepki gösterip iki aktörü de hedef aldılar. Shahrukh'un Aamir'in fotoğraflarını yaktılar, Pakistan ajanları diye suçladılar falan. Hatta Shahrukh'un vizyona giren filmlerinin bazı salonlarda gösterimi yasaklandı (bin civarı). Öğretmenler bile öğrencilere filmine gitmeyceksiniz diye baskı yapmışlar. Kaçak kaçak gidenler olmuş. Bu tepki gösterenlerin çoğuda aşırı hindu partisi vardı adını unuttum, onlar işte. Olan bu güzel filmlere (Dilwale, Fan) oldu neyse ki yurt dışındaki hasılatı çok iyi. Şimdi sular durulmuştur belki, pek takip edemiyorum.
Dünyada oyuncu olarak en hayran olduğum kişileri sorsalar Amir le SRK derim. çok değerli bu iki insana özellikle de bir gerçeği beyan ettikleri için bunu yapmaları çok yanlış. doğru söyleyenin 9 köyden kovulması bu oluyo heralde. amir zaten filmlerinde ve normalde hep sosyal eleştiri yaptığı için çok saygı duyduğum bi isim ama srk de o kervana katılmış demek ki. şu an her ikisine de çok saygı duydum. inşallah hep popüleritenin değil de hakkın yanında olurlar ve inşallah hindistan bu en büyük iki hazinesinin değerini anlar.
olayı bilmiyodum paylaştığın için sağol

*Betty* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.06.16, 08:42   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
ekincizm
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
*Betty* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
inşallah hep popüleritenin değil de hakkın yanında olurlar ve inşallah hindistan bu en büyük iki hazinesinin değerini anlar.
olayı bilmiyodum paylaştığın için sağol
İkisinin Hint sinemasına verdiği katkı göz önünde ve inkar edilemez. Yüksek ego içinde değiller, işlerini önemsiyorlar. 50 yaşında olmalarına rağmen bir film için sağlıklarını ön plana koymuyorlar. SRK kaç kez ameliyat oldu dizinden, Aamir kısa süre içinde çok fazla kilo alıp verdi. Bu bile onlara saygı duyulacak bir sebepken dinlerine sahip çıkıp doğruları konuşmaları çok çok güzel. Ama işte bazı hindular ve dar görüşleri...
Rica ederim.