ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > JAPON FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / OKUL KOMEDİ ROMANTİK DRAM Wolf Girl & Black Prince / 2016 / Japonya / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 10.08.17, 13:36   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #31
yalniz_kiz
aktif üye
yalniz_kiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: yalnız gezegen Venüs ten ;)
Emegi geçen arkadasın ellerine saglık.
Flimide güzel de ama animesi daha tatlıydı.

yalniz_kiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.08.17, 22:04   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #32
Zabu mafu
aktif üye
Zabu mafu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Haruma-Takeru-Masato-Toma
Orjinali oldukça eğlenceli olan bir animenin temposunu yönetmen nasıl bu kadar düşürmüş anlamadım. Yönetmenin hele o sondaki hatası ayrı bir olay filmin en önemli sahnelerinden birinde uzak çekim yapması tam akıllara ziyandı. Çoğu kişininde dediği gibi kız gerçekten olmamış zaten filmin işleyişi ağır birde üstüne kız ruhum çekildi izlerken Kento'da da kara prens ruhunu göremedim severek izlediğim bir animeydi üzüldüm. Mirei Kiritani ile Kentaro Sakaguchi daha başarılı bir seçim olurdu.

Paylaşım ve çeviri için teşekkürler
Zabu mafu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.08.17, 16:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #33
nian
aktif üye
İZLEME LİSTEM
filmi izleyeli birkaç hafta oldu, animesini de geçen yıl izlemiştim sanırım.kız tatlı ve güzeldi.animede daha fazla olay ve köpek yerine koyma ile ilgili daha fazla sahne vardı burada çok azdı ve kara prensin öyle davranma nedenini pek açıklamadılar.animesini izlemesem kara prensi anlayamazdım mesela.sonu da sönük geldi, duygu patlaması falan beklemiştim ama olmadı. durağan olması beni rahatsız etmedi, kızın ve çocuğun görselliği iyiydi. bu sebeplerden benim için izlenebilir ve keyifli bir filmdi.
nian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.10.17, 22:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #34
uslu
aktif üye
uslu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kocaeli
çocuk odun geldi odun gitti ama olsun eğlenceli filmdi
uslu isimli Üye şimdilik offline konumundadır