ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ ÇİN / HONG KONG DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / The Legend of Chusen / 2016 / Çin /// Online Dizi İzle
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 02.04.17, 11:15   #81
cansu bircan
aktif üye
cansu bircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: babaeski
Alıntı:
ayurin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yok Mişa, sadece yavaşladı.
Bir hafta oldu novoland.... Çin dizisi daha sonra başlamıştı ama bizi yakında sollayacak....
En azından durdurulmamış onada şükür Şuan galiba çin dizilerinde en yavaş çevirisi olan dizi bu������
Alıntı:
Mişa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam bu dizinin çevirisi durduruldu mu?
bu kadar güzel bir dizinin çevirisi bu kadar yavaş olması çok üzücü diğerlerine yardım için mesaj atanlara kızıldı ama gerçekten ihtiyaçları var bence kabul etmeseler de
Şaka maka son bölümü unuttum yaa
cansu bircan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.04.17, 12:06   #82
ayurin
~ KPOP'ÇE ~
aktif üye
ayurin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Samsun
Alıntı:
cansu bircan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
unuttum
Birincisi; Novoland'ı neden yazdığını anlamadım açıkçası. Daha sonra başladığını düşündüğün Çin dizisi Novoland'sa onlar sekizinci ayda başlamışlar nasıl benimkinden sonra başlamış oluyorlar? Onu geçtim diyelim öyle. Biz oturup birbirimizle mi yarışacağız? Hepimiz bunu gönüllü olarak tadını çıkara çıkara yapmak istiyoruz. Niye kendimizi başkalarına göre ayarlayalım ki.
İkincisi; yardım etmek isteyenlere kızılmadı canım ne münasebet. Sadece yardım etmek isteklerini dile getirme şekilleri yanlıştı ki Güliz bunu çok güzel dile getirdi.
Üçüncüsü, ben sana en başından dedim. Sabırsızsan başlama diye. Ayrıca siz çabuk tüketiyorsunuz ben neden size ayak uydurayım ki?
Son olarak, artık rica ediyorum ne iyi ne de kötü hiçbir şey yazmayın. İsterseniz izlemeyin de. Ama ben huzur içinde istediğim gibi çeviri yapmak istiyorum.
Sonun sonu olarak, haftadan haftaya yapabildiğim kadarını veriyorum. Yapamadığım haftalarda oluyor.
Umarım bunu genel olarak okursunuz. Mutlu, huzurlu günler geçirmeniz dileğiyle. Esen kalın.
ayurin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.04.17, 20:42   #83
yagmur6767
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
yagmur6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İnstagram; yagmuryildirim1467
yagmur6767 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
Şuan galiba çin dizilerinde en yavaş çevirisi olan dizi bu
Merhabalar, konuya girmek istemezdim fakat tutamadım kendimi.
Ayurin arkadaşımız gayet hızlı çeviriyor. Diğer dizisini bitireli çok olmadı ve kaç haftada size onca bölüm sundu. Bizler de robot değiliz ki her gün birer bölüm çevirip atalım.
Ki bölüm sayısını da göz önünde bulundurunuz. Sabredemiyorsanız biraz biriksin öyle başlayın. Sonuçta çevirmenlerinde özel hayatları var. Çeviri yapmak emek istiyor.

Valla çevrildiğine şükredin derim İstese arkadaşımız şuan itibariyle çevirmeyi bırakabilir. Şevkini kırmak yerine destek mesajları atmanızı tavsiye ederim.
Sonuçta arkadaşımız diziyi er ya da geç bitirecek...
ayurin ; emeklerine sağlık

Konu yagmur6767 tarafından (02.04.17 Saat 20:46 ) değiştirilmiştir.
yagmur6767 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.04.17, 20:51   #84
Göktuğ
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Siz diziyi çevirmekte özgürsünüz. Biz de dizi işleyişiyle alakalı istediğimiz yorumu(seviyeli olduğu sürece) yapmakta özgürüz.Bir kişinin özgürlüğü başka bir kişinin özgürlüğünün başladığı yerde biter İyi çalışmalar.
Göktuğ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.04.17, 21:11   #85
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
aktif üye
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: #TeamTaek Ji Sung <3 <3
Alıntı:
Artı olarak bol yorum bırakacağım sizin bana yeppudaa kurallarını bozduğumda uyarma hakkınız var tek o fazlası değil bozmuyorumda kuralları....
~ FORUM KURALLARI ~
Yönetici Uyarısı:
Bölümü geç gelen diziler hakkında; "Yeni bölüm nerede?", "Neden gecikti?", "Başka sitelerde şu bölüme kadar çevrilmiş ama burada hala bu bölümde" ya da çevirmenin şevkini kıracak herhangi türde soru sormak, mesaj yazmak YASAKTIR. Gerekli açıklamalar yapıldıktan sonra, tekrar yazılan bu tip mesajlar sorgusuz sualsiz kaldırılacaktır. Gecikme nedenini, o dizi ya da filmin çevirmeni, konu sahibi ve yöneticiler yazabilir.

gayet de forum kurallarına aykırı hareket etmiş oluyorsunuz..ayrıca tavrınız çok yanlış...bu şekilde davranınca daha hızlı mı çevrileceğini düşünüyorsunuz yoksa muhatabınızın hevesinin kırılıp çeviriden soğumasını mı bekliyorsunuz...tekrarı halinde mesaj yazma yetkiniz belli süreliğine alınacaktır ve mesajlarınız kaldırılacaktır...
gülizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.04.17, 21:34   #86
SeLinims
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Avusturya
Bu diziyide begenerek izliyorummmm.. öyle cok mutluyumki dizileri izlerken sürekli ceviri yapan ve buraya ekleyen arkadaslara dua ediyorm Emeklerinize saglik Arkadaslar...
SeLinims isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.04.17, 22:40   #87
zeyra88
Banned
aktif üye
zeyra88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Smyrna
Siz ne şükürsüz insanlarsınız ya?

Eskiden 3-4 bölüm birden gelirdi, bire düştü...

İspanyolca altyazı varsa verin çevirelim...

Aklınıza dizi yeni mi geldi? Dizi hep duruyordu sağ olsun ayurin;e rica ettik isteyeni çok diye. Hani siz çok istiyorsunuz ya bizlerde sizleri kıramayıp çevirmen bulup çevirtiyoruz ya sizlerde sağ olun çok teşekkür ediyorsunuz.

10 bölüm birden eklenince teşekkürü etmekten aciz sizler 1 bölüm gelince burun kıvırır mı oldunuz?

ayurin çevirdi 4 bölüm birden, keyfim istemiyor bende eklemiyorum, varsa çeviren başka başka yerler buyrun, daha hızlısını bulun izleyin, yoksa ispanyolca, çince japoncva altyazıları çevirin maşallah yeteneklisiniz de bizden neden medet umuyorsunuz ki?

Bu konuya forum kurallarımızda da yer alan "yeni bölüm nerede? neden gelmiyor?" tarzında ve çevirmenin hevesinin kırılacağını düşündüğüm tüm mesajları kaldırıp, yazanların da mesaj yazma haklarını ellerinden alacağım.

Evet, kötü hiçbir yorum istemiyorum.

Evet, iyi yazdığınızda sorun yok ama kötü yazdığınızda saldırıyorum. (Yapıcı değil yıkıcısınız çünkü)

Evet, tam da düşündüğünüz her şey x 10.
zeyra88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.04.17, 23:56   #88
bburcuu
Super Moderator
joker
aktif üye
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
25-26-27-28.Bölüm Eklendi.İyi Seyirler
Çeviri İçin ayurin;e Çok Teşekkürler

bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.04.17, 02:53   #89
ejder22
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Eskişehir
Çok Teşekkürler kumowo arigato elleriniz dert görmesin Emeğinze Sağlık....
ejder22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.04.17, 03:28   #90
Ziss
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Şu yaptığınız beni cidden hem üzdü hem sinirlendirdi....

Evet ben de çeviri bekliyorum günde bilmem kaç kez sayfayı yeniliyorum. Ama gelip de burada emek veren insanlara laf etmiyorum. On bölüm atıldığı zaman teşekkür etmediniz şimdi çıkmış yavaş diyorsunuz.

Hem Novoland ne alaka kardeşim yahu!

Bir de geçenlerde bir İspanyol çeviri olayı gördüm. Tamam dedim ip kopacak çevirmen bırakacak. Yine de bırakmadılar.

Yıllardır dizi izlerim, hep aynı yorumlar, çevirmene laf atmalar... Evet bende isterim şöyle bir sürü bölüm gelsin hergün ama çevirmen bir insan robot değil. Keşke keşke

Çevirmen arkadaşlar şu güne kadar olan bütün çevirileriniz için teşekkürler. Şimdiye kadar üye olmadım fakat bu yorumları gördüm tepemin tası attı böylece teşekkürümü de etmiş oldum

Emeğinizin karşılığını almanız dileğiyle...
Ziss isimli Üye şimdilik offline konumundadır