ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > JAPON FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / If A Cat Disappears From The World / 2016 / Japonya / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 07.02.17, 02:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #11
robinchan
aktif üye
robinchan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
çok teşekkür ederim çeviri için , sürekli fragmanlarını görüp büyük bir heyecanla beklediğim bir filmdi,
gerçi fragmanında sinemada ki izleyicilerini gördükçe çok daha duygusal bir film bekliyordum,belkide sinemada çoklu izlemenin yarattığı o duygusal hava insanı daha çok etkiliyor bense tek başıma ve kucağımda kedimle izledim , ağır bir film gibi görünse de 1saat 40 dk su gibi geçti hiç sıkmayan çok güzel bir filmdi,
oyuncular ve oyunculuk için kötü birşey yazmaya insanın eli varmaz tabi ki çok güzeldi.
kısacası oyuncular iyi konusu iyi, güzel bir filmdi,
çeviri için tekrar teşekkür ederim.
robinchan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.03.17, 00:55   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #12
inside
aktif üye
inside - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bir yerlerden
japon erkeklerini korelilerden daha çok beğenen biri olarak japon çirkin prensimin filmi gelmiş yirim ya
inside isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.05.17, 17:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #13
YamapiLover
yeni üye
YamapiLover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Sevgili çevirmen eline sağlık bizi böyle bir filmden mahrum bırakmadın Öncelikle filmin afişi ve isminden dolayı hep izlemekten vaz geçiyordum kedisi olan klasik hayvan insan dostluğu filmi sanırken tamamen başka birşey çıktı film beni çok etkiledi ve gerçekten oturup hayatımı düşündüm birşeyi değerli kılanın maddiyat değil maneviyat olduğunu aslında onemsemediğimiz bir kitap bir film veya küçücük bir eşyanın bile bir insan ile bağlantılı olabileceğini anlayabildim düşündüğümde bende de böyle bana bir insanı hatırlatan şeylerin olduğunu fark ettim çok güzel bir filmde keşke daha önce izleseydim ve Takeru'ya gelirsek oyunculuğu harika iki farklı karakteri nasılda güzel oynamış her geçen gün ona olan hayranlığım artıyor kesinlikle izleyin çok şey kazanacaksınız Tekrardan teşekkür ediyorum çevirmen ve Yeppudaa ekibine
YamapiLover isimli Üye şimdilik offline konumundadır