ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > Uzakdoğu Sineması > Kaybettiklerimiz / Eun-ju Lee (1980 - 2005)
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 06.03.11, 13:26   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #11
elife
İZLEME LİSTEM
yaa bunlar niye hep intahar ediyor baktığım tüm ölümlerin yüzde doksanı intahar olmuyo yaa yinede allah rahmet eylesin
elife isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.04.11, 00:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #12
Buff~
İZLEME LİSTEM
Bize Tanrı can vermiş ; yine o alır. İntihar gerçekten çok kötü birşey, hiçbir şeyin çözümü değil.
Buff~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.05.12, 17:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #13
siyah_kar
Banned
İZLEME LİSTEM
Arkadaşlar insan gerçekten en akıllı kararları verebilen ama aynı zamanda en acı kararları da verebilen bir varlık..Önemli olan sağlıklı düşünüp düşünemediği..Bence tek söylenecek söz Allah rahmet etsin..Yaşam güzel tabi ama bazıları için..İntihar eden birini o insanın durumuna düşmeden anlayamayız yani..Eşekten düşen hocayı anca eşekten düşen anlar...
siyah_kar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.02.13, 00:31   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #14
blueman
aktif üye
blueman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
blueman - MSN üzeri Mesaj gönder blueman isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
İlk söylemek istediğim; "Çok güzel yüzlü bir Nona'ymış, yazık olmuş; öte yandan bunu söylemek istemezdim ama herkes hakettiğini yaşar; iyi olmuş!!! Madem çok konuşulursa intihar edecektin niye o sahnelerde oynadın? Madem o sahneleri oynadın(ki kimse zorla oynatamaz) niye intihar ediyorsun?
Çok saçma geldi...
Ve ayrıca intihar eden için "ALLAH RAHMET EYLESİN" denilmez
Aaa bu arada ben böyle diyorum ama başka nedenler vardı beli; herşeyin en doğrusunu ancak ve ancak Allah bilir

blueman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.03.13, 19:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #15
ayniha
aktif üye
ayniha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
kız çok güzelmiş.yazık olmuş. bu resimler hangi filminden bilen varmı
ayniha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.03.13, 03:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16
aşkınsonçığlığı
aktif üye
aşkınsonçığlığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
İntihar etmelerinin sebebi eskiden uzakdoğular kötü birşey yaptıklarında kendilerini cezalandırır yada öldürürlermiş, eski bir geleneğin günümüze taşınması gibi.
aşkınsonçığlığı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.03.13, 23:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #17
Gaksital
aktif üye
Gaksital - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Okuldan
Kendisini tanımıyorum ama güzel bir yüzü varmış, yazık olmuş. Bu Kore de ki ünlülerde intihar neden bu kadar çok var ya

Mekanı cennet olsun ...

Gaksital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.08.14, 13:17   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #18
@shin-min
@shin-min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: KillMeHealMe&Hyde,JekyllMe
Şuan Phoenix dizisini izliyorum Lee Seo Jin ile oynuyor.. Dizi çok güzel ama kızın intihar ettiğini duyunca çok üzüldüm ama yine de hüzünlenerek izlemeye devam ediyorum.. Çok yazık
@shin-min isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.03.15, 15:48   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #19
GD.TAEYANG.TOP
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Asya'da intihar olaylarının bu kadar fazla olmasının en büyük sebebi dinsizliğin çok yüksek oranda olması en bunaldığımız sıkıldığımız ve bitsin artık bu çile dediğimiz zamanlarda bizi durduran ne ? allaha olan inancımız tabiki bunu sadece müslümanlar için söylemiyorum diğer dinlere mensuplar içinde geçerli çünkü intihar her dinde günahtır ama asya'nın büyük bölümü ateist herhangi bir dine inanmıyorlar bu yüzden de intihar olayları artıyor bir de tabi reenkarnasyona inanmaları da var öldükten sonra yeni bir hayata başlayacağını düşünen insan çok fazla var aynı üniversite de okuduğum 3 tane Japon arkadaşım vardı 1 tanesinin annesi intihar etmişti arkadaşım intihar notunda hayatının zorluklarından bıktığını yeni hayatında daha mutlu olmak istediğini yazdığını söylemişti ehh böyle inançlara sahip kişiler için intihar zor bir düşünce olmasa gerek

Lee Eun Ju için ise intiharına sadece o filmdeki sahneleri neden olmamış o sahnede oynadıktan sonra ona yapılan baskılardan depresyona girmiş zaten tedavi görüyormuş üstüne bir de annesinin kumar tutkusu yüzünden borç batağına saplanmış bunun üzerine de intihar etmiş

GD.TAEYANG.TOP isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.16, 15:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #20
NihongoWoAiShite
aktif üye
NihongoWoAiShite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Bu kategoride çok üzüldüm. Hep gencecik insanlar yaşamlarına kıymışlar. İnanç eksikliğinden kaynaklanıyor. İnançlı insan ne olursa olsun hayata umutla tutunur. Elbette kötü şeyler yaşamıştır ama intihar çözüm değil. Bir kere geliyoruz dünyaya. Onu da güzel yaşamak gerek. Allah hepimize hayata tutunacak o umudu bahşetsin. Çok üzüldüm. Huzur içinde yatsın.
NihongoWoAiShite isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
1980, 2005, eunju