ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu Magazin Haberleri / Kore'de Güzellik Standartları Değişiyor Mu? /// 14 Mart 2017
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 15.03.17, 16:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #21
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Alıntı:
nefartum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
uğba büyük üstün burun amaliyatı mı oldu yani deseniz ya Türkiye de bile estetiksiz kalmamış
yok yok türkan içindi o söz araya virgul koyalım doğla olsun dediği için bunu getirdim bende yani benim bildiğim kadın 30 larında halen taşşş tugba başka bir şey
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.03.17, 17:21   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #22
^Hilal
aktif üye
^Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: https://twitter.com/HilalBoice
Bizim için de değil de koreliler için değişmeye başladı bence, büyük büyük gözlere ayılıp bayılırken doğal mı bilmiyorum ama doğala yakın gözleri çekici buluyorlarsa evet bu sorunun cevabı

Bir de ben güzelliğin kişilikle, tavırla, bakışla, verdiği duyguyla buluştuğunda oluştuğuna inandığım için, güzelliğin kapsamının çook geniş olduğunu düşüyorum
^Hilal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.03.17, 23:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #23
shinçeyang
aktif üye
shinçeyang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Değişir tabii önemli olan çift göz kapağı mı ki??
Önemli olan yetenektirSuzy'i çok taktir etmeme ve beğenmeme rağmen oyunculuğunu çok donuk buluyorum ,bence bu şekerlerde bir çekicilik var özellikle de Park So Dam da...
Haber için Teşekkürler

shinçeyang isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.03.17, 18:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #24
selinmzuri
aktif üye
selinmzuri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
güzellik standartı diye bir şey olması gereksiz bence. ille de bir insanın belli bir şekle göre mi olması gerekir yüzünün. mesela bazen bir kadına büyük dudak yakışır bazısına küçük vb. bence bu kadınlar o kadar güzel ki.. keşke hep görebilsek. izlediğimiz dizilerde neredeyse herkes birbirine benziyor böyle farklı yüzler görmek çok hoş..
selinmzuri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.03.17, 20:04   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #25
nefartum
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
katre28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yok yok türkan içindi o söz araya virgul koyalım doğla olsun dediği için bunu getirdim bende yani benim bildiğim kadın 30 larında halen taşşş tugba başka bir şey
yanlış anlamışım yine bende Türkan sultanı çok severim tabi Türkiyemizin güzeli dediğin gibi hala güzel kadın ama burnundan estetik olduğunu bilmiyordum Tuğba büyük üstün sandım birden ama Tuğbayı da severim bizim dünya çapında güzelimiz tabi
nefartum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.03.17, 23:59   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #26
ilkbahar miso
Gong Yoo Sorumlusu
aktif üye
ilkbahar miso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
bence güzellik göreceli bir kavram standartlar getirilmesi daima saçma gelio
ilkbahar miso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.03.17, 12:03   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #27
aşkınsonçığlığı
aktif üye
aşkınsonçığlığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Korelilerin Kim Tae Hee nasıl güzel gördüklerini anlamıyorum doğrusu. Song Hye Kyo em Kore standartlarına hem de dünya standartlarına uygun bir yüz. Dünyanın her yerinde insanlar tarafından farklı algısı yaratacakken Kim Tae Hee sadece Korelilere güzel geliyor sanırım. Bu yeni yüzler arasında ise Kim Go Eun çok hoş.
aşkınsonçığlığı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.03.17, 14:12   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #28
ei-chan
aktif üye
ei-chan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Ben zannetmiyorum standartlarının değiştiğini. En son Kim Go Eun'ın paylaştığı bir selfie olay oldu resmen, kıza o kadar çok 'çirkin' yorumu geldi ki sildi kız resmi. Ben bu üçlüyü gayet güzel buluyorum ama en çok Park So Dam'ı severim aralarından. Ama ne yazık ki oyunculuk açısından Han Ye Ri iyi sadece. Kim Go Eun'ın da Park So Dam'ın da oyunculukları zayıf.

Bu arada Kim Tae Hee'yi güzel bulmayanlara çok şaşırıyorum.
ei-chan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.03.17, 14:31   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #29
CuteKorean:)
aktif üye
CuteKorean:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul-Ankara
Ya açıkçası ben de beğenmiyorum yani güzellik olarak. Ama öyle bir tatlılıkları var ki kendilerini sevdiriyorlar sevince de beğeniyorsun gittikçe. Mesela ben Kim Go Eun'ı ilk gördüğümde başka kız bulamamışlar mı dedim kendi kendime ama yapımlarını izleyip onun bu kadar tatlı sevimli bir kız olduğunu görünce çok sevdim. Benim için güzellikten önce gelen şeyler var samimilik tatlılık iyi kalplilik ben bunların hepsini Kim Go Eun'da görüyorum ve şu an için Kim Go Eun en sevdiğim aktristler arasında.(en sevdiklerim Kim Go Eun Han Ji Min Han Hyo Jo ve Gong Hyo Jin)
Koredeki güzellik anlayışını açıkçası bilemem ama Kore'de popülarite denilen şey çok üst düzeyde yaşanıyor. Dolayısıyla güzellik anlayışının değişmesi değil de şu an bu kişilerin popüler olmasından dolayı yaşanan bir durum var bence.
CuteKorean:) isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.03.17, 11:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #30
mirve41
aktif üye
mirve41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kocaeli
ben artık şu göz ameliyatlarından sıkıldım.bazısında çok bariz yaptırdığı belli oluyor.Artık benim için bir asyalı olmuyorlar. Go Ara mesela Hwarang'da gözleri açtırmış aman Allahım tamam kızın göz rengi güzel anladık da fare görmüş gibi bakması çok itici.bilemiyorum bize çekici gelen çekik gözleri.Kim Go Eun, Park So Dam, Han Ye Ri'de bu yok.çok daha doğal duruyorlar tabi haliyle..Kim Go Eun bacımdır ama Park so dam sevimliliğiyle de olsa kurtarmıyor başarısız bir oyuncu bence..
mirve41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır