ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu TV & Sinema Haberleri / Ek Tha Tiger 2'nin Hazırlıkları Başladı /// 16 Eylül 2016
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 17.09.16, 00:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
Nadegata
Old YHA
aktif üye
Nadegata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

Salman Khan ve Katrina Kaif, Ek Tha Tiger 2 için yeniden bir araya geliyorlar! 2012 yılında vizyona giren ve gişede büyük başarılara imza atan filmin yapım şirketi YRF, devam filmi için hazırlıklara başlandığını duyurdu. Yönetmenliğini Kabir Khan'ın yaptığı ilk film, Pakistan'ın füze sırlarını satmaya çalışan bir profesörün hikayesiyle başlamış ve nefes kesen bir kovalamacanın yanı sıra dramatik bir aşkı da seyircilere sunmuştu. Üstelik film ülkemize de uğrayıp, Mardin'i ve İstanbul'u çekimlerine dahil etmesiyle ayrıca sevgimizi kazanmıştı.

Devam filminin konusu ve lokasyonu henüz açıklanmamış olsa da, başrol aktris Katrina Kaif, ilk filmden hatırlayacağımız iddialı aksiyon sahneleri için şimdiden idmanlara başladı.

Adı 'Tiger Zinda Hai' olarak belirlenen film Mart ayında çekimlere başlayacak ve Aralık 2017'de vizyona girmiş olacak. Yönetmen koltuğunda ise Salman Khan'ın son hiti Sultan'dan tanıdığımız Ali Abbas Zafar oturacak.

Kaynak: timesofindia
Çeviri: Nadegata

Lütfen kaynak belirtmeden kullanmayınız!

Bizi Facebooktan takip için:

Nadegata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.09.16, 01:05   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
~Haruna~
aktif üye
~Haruna~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Shiranai~~~
İlkini izlemiştim ve gayet güzel bitmiştim. 2.si nasıl olur ki?
Haber için teşekkürler...
~Haruna~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.09.16, 21:17   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
Elif~
aktif üye
Elif~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
İlk filmi çok beğenmiştim her ne kadar aşırı klişe olsa da. Bu da güzel olur umarım. Başrolleri değiştirmemelerine sevindim. Katrina'nın yerine başkasını koyarlar diye korkuyordum.
Elif~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.09.16, 21:38   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
iremyrdmc
yeni üye
iremyrdmc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmir
İlk filmini ne zamandır izlemek istiyordum ama bir türlü nasip olmadı. İzleyenler çok methediyorlar. Katrina Kaif olduktan sonra izlenir zaten..
Emeğinize sağlık
iremyrdmc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.01.17, 02:38   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
N0MERCY
aktif üye
N0MERCY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çakal TClouds/5
Gelsede izlesek yaaa bu ikinci filmin Türkiye çekimleri sanki daha kaliteli. İlkinde ne yalan söyliyim İstanbul çekimlerini kalite olarak beğenmemiştim.

N0MERCY isimli Üye şimdilik offline konumundadır