ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu TV & Sinema Haberleri / Sevenleriyle Buluşmak İçin Gün Sayan Yapımlar! [4.Kısım] /// 6 Ocak 2017
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 06.01.17, 11:04   #1
İlkayTuna
Yeppudaa Haber Ajansı
aktif üye
İlkayTuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Neverland

Hiro Mashima'nın yaratıcısı olduğu, "Fairy Tail" adlı mangadan uyarlanacak olan 2. anime filminin yayın tarihi duyuruldu. Yeni anime filminin adı "Fairy Tail: Dragon Cry" olacak ve 2017'nin baharında yayınlanacak.

Yönetmenliğini Yim Soonrye'nin üstlendiği, Daisuke Igarashi'nin aynı adlı mangasından uyarlanacak olan "Little Forest" adlı filmin kadrosuna Kim Tae-Ri, Ryoo Joon-Yeol, Moon So-Ri ve Jin Ki-Joo katıldı. Filmin 2018'de vizyona girmesi planlanıyor.

Yuki Sato'nun "Tomodachi Game" (Friends Games) adlı mangasının filme uyarlanacağı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Filmin kadrosu şekillenmeye başladı. İşte filmin kadrosuna katılan isimler: Ryō Yoshizawa, Rio Uchida, Yūki Yamada, Shimon Okura ve Nagi Nemoto. Manga uyarlaması bir dizi ve iki film şeklinde planlandı. Üç yapımda 2017'de yayınlanacak.

Yoon Yeo-Chang'ın yönetmenliğini üstlendiği, Mo Kan ve Jung Tae-Sung'ın kaleme alacağı, 2017'nin ilk yarısında yayınlanması planlanan "Cold Case Provisional Task Force" adlı TV filminin kadrosuna Infinite grubu üyesi Lee Sung-Yeol ve Lee Ye-Hyun katıldı.

Ryoko Fukuyama'nın yaratıcısı olduğu, shōjo türündeki "Anonymous Noise" adlı manganın geçtiğimiz günlerde filme uyarlanacağı ve başrolleri ise Ayami Nakajō, Jun Shison ve Yūta Koseki'nin canlandıracağı duyurulmuştu. Filmin vizyon tarihi 25 Kasım 2017 olarak belirlendi. Manga aynı zamanda Nisan 2017'de de animeye uyarlanacak.

Yoon Mi-Kyung'un yaratıcısı olduğu, "Bride of the Water God" adlı manhwanın diziye uyarlanacağı duyurulmuştu. Başrol teklifi ise Nam Joo-Hyuk'a gitti. Oyuncunun henüz teklifi değerlendirme aşamasında olduğu ve teklife pozitif baktığı açıklandı. Dizinin 2017'de yayınlanması planlanıyor.

Mag Garden'ın aylık sayısında, Saru Hashino'nun yaratıcısı olduğu, "Psycho-Pass 2" adlı manganın Şubat ayında final yapacağı duyuruldu. Manga 2012'de yayınlanmaya başladı. Ayrıca manga, 2 sezonluk bir anime serisine de uyarladı.

Hong Seok-Ku'nun yönetmenliğini üstlendiği, Yoon Kyung-Ah'ın kaleme aldığı, Şubat 2017'de KBS2 kanalında yayına girmesi planlanan "Perfect Wife" adlı dizinin erkek başrolü Sung Joon oldu. Kadroda aynı zamanda Ko So-Young, Yoon Sang-Hyun ve Cho Yeo-Jeong da bulunuyor.

Makoto Shinkai tarafından yazılıp yönetilen "your name." adlı anime filmi Japonya'da 26 Ağustos'da vizyona girdi ve elde ettiği 182.2 milyon dolar ile Japonya'da en çok hasılat elde eden anime filmleri listesinde 2. sıraya yerleşti. Anime filmin başrol karakterlerini seslendiren isimler ise Ryunosuke Kamiki ve Mone Kamishiraishi.

Kaynak: animenewsnetwork, asianwiki
Çeviri: İlkayTuna

Alıntı yapıyorsanız kaynak belirtiniz.

Bizi Facebooktan takip için:
Facebook/YeppudaaHaberAjansi
Facebook/YeppudaaCom

Bizi Twitterdan takip için:
http://twitter.com/YeppudaaHaber

İlkayTuna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.01.17, 11:11   #2
Gamze!ee
aktif üye
Gamze!ee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Oh oh gelsinler biran önce izlemeye başlayalım sabırsızlıkla bekliyorum.İzleme listeme ekledim .haber için teşekkürler İlkayTuna;
Gamze!ee isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 06.01.17, 16:06   #3
~Haruna~
aktif üye
~Haruna~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Shiranai~~~
Alıntı:
İlkayTuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yoon Mi-Kyung'un yaratıcısı olduğu, "Bride of the Water God" adlı manhwanın diziye uyarlanacağı duyurulmuştu. Başrol teklifi ise Nam Joo-Hyuk'a gitti.
Söz edilen manhwaya göz atmışlığım var. Güzel bir şeye benziyor ama çok umuyorum eğer teklifi kabul ederse yanına yakışan bir oyuncu gelir. (Tercihen Lee Sung Kyung ) Weightlifting Fairy'deki haline o kadar alışmışım ki başka rolde nasıl izleyeceğim bilemedim şimdi. Bu arada dizisi final yapıyor...

Alıntı:
Makoto Shinkai tarafından yazılıp yönetilen "your name." adlı anime filmi Japonya'da 26 Ağustos'da vizyona girdi ve elde ettiği 182.2 milyon dolar ile Japonya'da en çok hasılat elde eden anime filmleri listesinde 2. sıraya yerleşti. Anime filmin başrol karakterlerini seslendiren isimler ise Ryunosuke Kamiki ve Mone Kamishiraishi.
Ve ben hala izlemedim. Yazık bana!

---
Yazı için çok teşekkürler!!^^
~Haruna~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.01.17, 16:39   #4
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
aktif üye
seven ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
"Bride of the Water God" adlı manhwanın diziye uyarlanacağı duyurulmuştu.
2 senedir adı var kendi yok olan proje
Alıntı:
Makoto Shinkai tarafından yazılıp yönetilen "your name." adlı anime filmi Japonya'da 26 Ağustos'da vizyona girdi
Ben de merak ediyordum bunun ne olduğunu ,gişe sonuçlarında gördüm Kore' de de 2 gün evvel vizyona girdi ve şaşırtıcı bir şekilde onca filmi geçmiş ilk sırada, ilk kez bi Japon yapımını Kore'de ilk sırada gördüm, Koreliler malum Japonlara karşı mesafeliler

seven ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.01.17, 22:45   #5
Zabu mafu
aktif üye
Zabu mafu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Haruma-Takeru-Masato-Toma
Alıntı:

bu anime çıktığından beri aylarca konuşuldu biraz bakındımda 5 Centimeters Per Second'ın yönetmeniymiş Makoto Shinkai animelerdeki harika görsellikleriyle övgü alan bir yönetmen kendisi. Gişe hasılatıyla ikinci sırada yer alması uzun zamandır listede ilk üç sıranın sahibi olan Hayao Miyazaki'nin animeleriyle yarışabildiği için baya bir övgü aldı. Halen daha çevrilmedi izleyemedik acayip meraklar içerisindeyim

Haber için teşekkürler İlkaycım
Zabu mafu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.01.17, 12:36   #6
sukki
aktif üye
sukki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kendi dünyamdan...
sukki isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
Hiro Mashima'nın yaratıcısı olduğu, "Fairy Tail" adlı mangadan uyarlanacak olan 2. anime filminin yayın tarihi duyuruldu. Yeni anime filminin adı "Fairy Tail: Dragon Cry" olacak ve 2017'nin baharında yayınlanacak.
gözümüz yollarda kaldı burda film değil yeni sezon istiyoruz
sukki isimli Üye şimdilik offline konumundadır