ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > DEVAM EDEN JAPONYA DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / Toki o Kakeru Shojo / 2016 / Japonya / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 08.01.17, 09:06   #11
~Haruna~
aktif üye
~Haruna~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Shiranai~~~
Alıntı:
tugbarin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok sevmemekten kastım antilik değil de ilgimi çekememek. Mesela Kattun üyelerinden Kame Jin Ve biraz Junno'yu seviyorum ama grup genel olarak pek ilgimi çekmiyor.
Antilik şeklinde düşünmemiştim zaten. KAT-TUN benim en sevdiğim gruptur aslında ama anlıyorum. Herkes her şeyi beğenmek zorunda değil. Onun dışında sevdiğin gruplara ben de ilgi duyuyorum.

Gerçi hep şu grup daha az ilgimi çekiyor, diyorum. Ama sonuç olarak zaman geliyor o grubun şarkılarına takılıyorum. O yüzden bende durumlar biraz karışık.
~Haruna~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.01.17, 09:15   #12
tugbarin
aktif üye
tugbarin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
~Haruna~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gerçi hep şu grup daha az ilgimi çekiyor, diyorum. Ama sonuç olarak zaman geliyor o grubun şarkılarına takılıyorum. O yüzden bende durumlar biraz karışık.
Bu bazen bana da oluyor >_<

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (08:14--> 08:15) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

Alıntı:
BAsya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2.bölümün yarısına geldim hemen bitirmek istiyorum merak ettirmemek için
Bunu duyduğuma çook sevindim
tugbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.01.17, 10:12   #13
BAsya
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Teşekkür ederim bu benim ilk Japon dizi çevirim Japonya'yı çok seviyorum ve dizi-filmlerinin geç gelmesi hayal kırıklığı yaşatıyordu bende o yüzden birçok çeviri yapmak istiyorum istediğiniz varsa yazın bir daha onları yaparım

---------- Post added at 09:12 ---------- Previous post was at 09:11 ----------

istek varsa alabilirim sadece Japon dizi-filmleri çevircem çünkü
BAsya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.01.17, 10:56   #14
~Haruna~
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
istek varsa alabilirim sadece Japon dizi-filmleri çevircem çünkü
Aradığım kişi! Bir kere seni bulduk, bırakır mıyız hiç? Açıkçası şu an çok izlemek istediğim ama çevirisi olmayan "Minami-kun no Koibito ~ My Little Lover" var.

Konusu;

Shunichi Minami, iyi görünüme sahip, başarılı bir liselidir. Chiyomi Horikiri, dansı seven parlak bir kızdır. İkisi çocukluktan arkadaş, ayrıca birbirinin ilk aşkıdır. Ancak Shunichi Minami'nin babası ortadan kaybolduktan sonra nadiren konuşur olurlar. Fırtınalı bir gecede, Chiyomi Horikiri ebeveynleri ile geleceği hakkında tartışır ve evi terk eder. Yağmurdan saklanmaya çalışırken, çocukluğuna geri dönmeyi diler. Aniden, küçülür ve 15 cm boyunda olur. Shunichi Minami küçük Chiyomi Horikiri'yi görür. Kız, hiç kimseye görünmek istemediğini söyler böylece Shunichi Minami onu evine alır.

Alt 08.01.17, 19:07   #15
tugbarin
aktif üye
tugbarin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
istediğiniz varsa yazın bir daha onları yaparım
Bence de kaçırmayalımm!! Benim de bir isteğim olsun madem eski biraz ama çok değil. Deka Wanko ismi. Tegoshiyi izleyebilmek istiyorum *-*
tugbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.01.17, 19:48   #16
BAsya
aktif üye
İZLEME LİSTEM
tamam bunları yazıyım diziyi bitirdikten sonra balayabilirim eğer çevirisi varsa bunların

Alt 09.01.17, 09:18   #17
Asiia
aktif üye
Asiia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Her Yerden Belkide Hiçbir Yerden :
animesine yüreğim zor dayandı diziyi izlesemmi acep
Asiia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.01.17, 17:50   #18
BAsya
aktif üye
İZLEME LİSTEM
senin dizinin çevirisi varmış bak linki atıcam burdan izle.
dil seçeneğini seçmen lazım.

My Little Lover - Minami Kun No Koibito - 南くんの恋人 - Watch Full Episodes Free - Japan - TV Shows - Viki

Alt 11.01.17, 22:37   #19
Lethet
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
Lethet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa
Lethet isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
2.Bölüm eklenmiştir.

İyi seyirle#

Çeviri İçin BAsya;'ya Çok Teşekkürler

Lethet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.01.17, 18:38   #20
~Haruna~
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
senin dizinin çevirisi varmış bak linki atıcam burdan izle.
dil seçeneğini seçmen lazım.

My Little Lover - Minami Kun No Koibito - åâ€”くんのæâ€¹äºº - Watch Full Episodes Free - Japan - TV Shows - Viki
Vaaa! Gerçekten de varmış! Çok aramıştım oysa! Çok.... teşekkürler!! O zaman ben de tugbarin'in isteğine ortak olayım. Yuya'mı ben de çok görmek isterim!^^