ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Hakkında Her Şey / Bir Yöneticinin Günlüğü...
Yeni Konu aç  Konu Kapatılmıştır

Seçenekler
Alt 13.02.12, 03:38   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
dance
Emekli Admin... (ÖZGÜRÜM...)
aktif üye
dance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çanakkale
Evet arkadaşlar;
Bir çok arkadaşımız bizi (yeppudaa yöneticilerini) pek anlamayabiliyor
Az sayıdayız. O yüzden her yere yetişemeyince sizler sanıyorsunuz ki ona öyle izin verdi görmezden geldi ama benim imzama yada yazıma ya da konuma müdehale etti gibi şeyler söylüyorsunuz...
Valla bu tip şeyleri kendinize göre haklı olarak söyleyebilirsiniz ama bizlerin hiç bir kötü niyeti yok. Sadece gördüğümüze müdehale edebiliriz... Her sayfayı her yazıyı her konuyu her imzayı göremeyiz ki...

Bizi yanlış anlayanlar için yönetici arkadaşlarımızın yazacağı bir günlük olacak (Not: en çok ben yazacağım gibi geliyor )

Paylaşmak isteyen yönetici arkadaşım olursa yazabilir... Hem bilgilendirme amaçlı hem mesaj yollama amaçlı ya da canınız nasıl isterse yazın birşeyler

Yeppudaa'da geçirdiği, o an neler hissettiği, o günün sonunda paylaşmak istediklerini falan bu sayfaya yazabilir...

Madem konuyu açtım ilk ben başlıyım bari Günlük yazmayı bilmem ama bugün yaşadıklarımdan bir kaçını yazayım.
ilk oldu ya ne yazacağımı bilemedim

Neyse şimdilik konuyu açmış olayım. İlerleyen günlerde nasılsa yazarım

Bu günlük bir kaç bilgi vereyim sonraki günler günlük tarzında birşeyler yazmaya çalışırım

• Online videolar eklerken bazı videoları dailymotion silmiş. Ama çok cüzi miktarda... Bunun için alternatif online video ekleme yeri arıyordum sanırım buldum: vk.com Denemeler, testler devam ediyor...
  • Serverimizde sorun yok ama biraz daha büyütmek için 4 martta yeni servere geçeceğiz.
  • Forumun anasayfası güzel çok tatlı ama ne bileyim birşeyler eksik gibi geliyor. Onun üzerinde ilerleyen aylarda çalışmalar başlatabilirim.
  • Yeppudaa'ya artık daha az gireceğim. Okullar açıldı malum
  • Dizi için anket açılacaktı ama yetiştiremedim. Yarına kaldı...
  • Yarın pardon öğlen oppa ve yeppudaa logolu 3 kupa bardak 2 tshirt bir tanede saati baskıcıya vercem Tasarımların son rutüşları kaldı... artık uyanınca yaparım Ordan da okula geçerim, ne zaman uyuyup ne zaman uyanacaksam

İlk günlük mü diyelim, değerlendirme mi diyelim, öyle böyle birşeyler karalamış oldum

Sadece yöneticiler yazabilsin diye konuyu kilitliyorum....
dance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.02.12, 21:37   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
dance
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Bir günlük daha yazayım Söylemek istediklerim var çünkü Ve söylediklerimi asla kimse üzerine alınmasın... Ortaya yazılan birşey. O yüzden buraya yazıyoruz ya

Geçen gün puanlama sistemi sundum Kodları ben yazmadığım halde bir çok arkadaşımız haklı olarak şöyle olsun böyle olsun diye öneride bulundular. Ama ne yazık ki henüz çok iyi bir CODER değilim... İlerde bu isteklere karşılık vereceğimi düşünüyorum. Çünkü bir çok isteği bir şekilde öğrenip sundum
Bu puanlama olayı bence de çok gerekli... Daha önce üzerinde dursaymışım keşke... Şimdiye eklerdim... Demek ki o günler başka şeyler eklemenin telaşı içindeymişim

Bir de şey diyecem: Beni tanımaya bilirsiniz... Beni sevmeyebilirsiniz... Benim hakkımda hep atıp tutup TAKDİR ETMEYEBİLİRSİNİZ...
İnanın hiç umrumda değil... Çünkü ben her ne yapıyorsam UZAK DOĞU SEVERLER İÇİN yapıyorum... Yanlış kararlar verebilirim... Yanlış yönlendirebilirim... Ama tüm bu yanlışlıklar yoğunluktandır yada başka sebebtendir...

Bende çok iyi bilirim kendimi tanıtmayı sevdirmeyi egomu üst seviyelerde tutup takdir edilmeyi... Ama dance sadece yeppudaa yöneticidir. Bu işi benden daha iyi yapacak birisi olduğuna inansaydım valla bırakırdım... Uzak doğu ile ilgim inanın sizlerden daha az... İnansaydım diyorum çünkü: bu güne kadar UZAK DOĞU İLE ALAKALI çok çok ilgili, bilgili ve de tecrübeli VE DE PAYLAŞIMCI YÖNETİCİ ARKADAŞLARIM OLDU...
BÖYLE İNSANLARA HEP YETKİ VERDİM... AMA NE YAZIK Kİ ŞUAN ONLAR BURDA YOK... BİR ÇOĞUDA UZAK DOĞU İLE İLGİNMEYİ BIRAKTILAR... YANİ BU DA DEMEK OLUYOR Kİ YEPPUDAA MAALESEF BENDE KALACAK HEP... BEĞENSENİZDE BEĞENMESENİZDE...

Amacım ve vizyonum belli... Zaman zaman vizyon ve misyon dışına çıktığımız zannedilebilinir ama dünya değişiyor... Ve günceli yada başka şeyleri yakalamak adına küçük oranda vizyon ve misyonun kaydırabilirim... Bunlar benim elimde... Ama inanın her daim UZAK DOĞU ADINA İYİ ŞEYLER YAPMANIN TELAŞI İÇİNDE OLACAĞIM...

ÇÜNKÜ YEPPUDAA'YI SEVİYORUM.....

Alt 15.02.12, 18:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
zeyra88
♥♔Joker Admin♔♥
joker
aktif üye
zeyra88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Smyrna
zeyra88 - MSN üzeri Mesaj gönder zeyra88 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Madem böyle bir sayfamız var bende içimi dökmek istiyorum.

Siteye ilk paylaşımcı olarak girdim sonra moderatör - süper moderatör - joker ve şimdide joker admin oldum. Sağ olsun dance bana güvendi ve birçok şeyi öğretti. Paylaşımcı zamanlarımda çok hevesli ve istekliydim. İlk kez böyle bir site ile içli dışlı oldum ve birşeyler öğrendiğim siteye borcumu ödemek istedim. Hevesim hep aynı kalacak sanmıştım ama olmadı. Zamanla sıkıldım. Site ile daha fazla ilgilenebilmek için Süper Moderatörlük zamanlarımda Paylaşımı bıraktım. Joker olduğumda paylaşıma devam ettim çünkü en sevdiğim şeydi paylaşmak. Sonra admin olunca her şeyde bana gelir oldu üyelerimiz. Şikayetçi miyim? Elbette şikayetçiyim hatta dancede şikayetçi ya da s.mod'larda. Çünkü insanız her zaman dediklerinize anınnda cevap veremeyiz kaldıki ben cevapsız mesaj bıraktığımı hatırlamıyorum varsa affola. Her neyse bazı mesajlar varki beni çileden çıkarıyor çünkü bu soruyu bana sormak yerine alakalı konulara yazsan herkes görecek ve yardım edebilecek daha çok üye olacak. Ama yinede bana soruluyor. Onun dışında bana öneri mesajları atanlarada çok kızıyorum. Bu konu hakkında açıklama yaptığım halde hala film önerisi dizi önerisi isteyenler var. Saçma sapan daha bir sürü mesaj var ama yazmam için şu an hiç birini hatırlayamıyorum bile. Misal benden dizi çevirisi yapmamı istediler. Bölümler geç gelince yarım kaldığını sanıp çevirmem için mesaj atıyorlar onun dışında bir dizinin gala videosunu bile çevirmemi istediler haliyle kıramayıp onca işimin içinde o videoyu bile çevirdim. Haliyle sizin istekleriniz benim hayatımda özelimin önüne geçti. Kendim değilde önceliğim siz oldunuz. Haliyle şu an inanın kılımı dahi kımıldatmak istemiyorum. Ne mesajlara cevap vermek istiyorum ne de her hangi bir şeyle ilgilenmek istiyorum. Kısa bir süreliğine sizler gibi forumun tadını çıkarmak hatta dizi film izlemek istiyorum.

Her neyse kısaca bu aralar birçok şeyle ilgilenmiyor olabilirim lütfen çok görmeyin, bu benim en ama en doğal hakkım.
zeyra88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.02.12, 19:48   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
dance
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Bugün aslında yeppudaa'ya girmeyecektim, çünkü reel hayatımda yapmam gereken bazı şeyler var. Ama az önce bir telefon geldi, arayan ablamdı
Kendisi bir okulda Türkçe öğretmeni... Ama ek iş babında bir kız yurdunda nöbetçi öğretmenlikte yapıyor. Neyse işte; bugün bir öğrencisi sanırım nette yeppudaa'ya girmiş film izliyormuş. Ablamın gözüne çarpmış. Bu siteyi benim kardeşim yaptı, yönetiyor demiş, o öğrenci arkadaşımızda: hadi ya demiş, ciddi misiniz filan gibisinden şeyler söylemiş, ve öğrenci arkadaşımız yeppudaa'daki dance'den bahsetmiş ama bahsederken Tarkan gibi bahsetmiş
Bunlar ablamın cümleleri... Ablamda benim gibi olaylara gerçekçi ve abartısız yaklaşır. Ama öğrencinin dance hakkında ablama aktardığı şeyler, ablamında çok hoşuna gitmiş ve "Hakkaten kardeş nette neler yapıyorsun?" diye benim internet hayatımı sorgulama babında sorular sormaya başladı... Sanırım yakın zamanda oda bir koresever, yeppudaasever olarak aranıza çaktırmadan girecektir

Bazı işlerim olduğu için 1-2 gün çok sık yeppudaa da olamayacağım
Sadece bu anıyı paylaşmak için girdim

Bu arada o üyemizin adı Betül'müş, nickini ablam bilmiyormuş, 12. sınıfa mı ne gidiyormuş Muhtemelen bu yazımı okuyorsa bana özel mesaj atarsa sevinirim

Alt 26.02.12, 20:45   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
zeyra88
♥♔Joker Admin♔♥
joker
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Bende dökeceğim az içimi... Burayı çok seviyorum çünkü içimizden gelenleri yazıp sizlere o an ne hissettiğimizi aktarabiliyoruz.

Eskiden yeppudaa içinde pek bir aktiftim halada bir şeyler yapmak istiyorum ama sanırım ben eski ben değilmişim gibi yani bende bir şeyler eksik gibi bunu anlatabileceğim bir kelime bile yok. Çünkü bende eksik olanın ne olduğunu bilemiyorum.

Sitemiz zor zamanlar geçiriyor ama ben yardımcı olamıyorum, üyeler yardım istiyor ama hep bir aksilik çıkıyor ve söz verdiğim gün onların işini halledememiş oluyorum.Hatta öyleki kime ne dediğimi bile unutur hale geliyorum.

Aslen bir şey yapmıyorum ama yinede yoruluyorum.. neden?.. bilmiyorum

Her neyse, online bölüm için savaşalım lütfen, emeklerimizin kimse tarafından kullanmasına izin vermeyelim, gördüğümüzde göz yummayalım ve online bölümümüzün ayakta kalması için yardım eli uzatmayı unutmayalım. Elinden online dizi film eklemek gelen varsa lütfen destek olsun

Online bölümü sevmiyor olmama rağmen dance ve koresevdalısı artı olarak ismini sayamayacağım üyeleri görünce yardım etmemek ayıp olur diye düşündüm ve yardım etmeye karar verdim her neyse hepimiz elimizden geleni yapalım Aja aja Fighting...!

Not; şu an luna88 tarafından kafama kafama yumruk tokat ve tekme yiyorum üstüne haklıyım diyip boğazıma yapıştı ve şimdi de sizlere çok selam söyledi

Not 2; bilmeyenler için söyleyeyim luna88 kuzenim olur ve beceriksizin tekidir

Alt 12.03.12, 01:27   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
zeyra88
♥♔Joker Admin♔♥
joker
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Değişime çok az kala bir şeyler karalamak istedim nedense.
İstedim çünkü bu aralar birçok üyeyi kırıyorum sanırım. Daha asabi ve daha acımasızca geliyorum üzerinize. Açıkçası benim üzerimede acımasızca gelindiği için böyle oldum belkide. Ya da adminliğin verdiği hava ve rahatlıkta olabilir bu. Ama bence hiçbiri. Benim gözüm hiçbir zaman bu denli kararmadı. Aslen asabi ve ukalayımdır ama yardım isteyene her zaman hayhay demişimdir. Evet yardım ederken çileden çıktığım zamanlar oluyor ama yinede ben yardım ettiğim için sevildim ve admin oldum. Aslında... Karşılıksız sevgiyi her zaaman daha çok sevmişimdir. Annelerimiz genelde onlara yardım ettiğimizde bizi daha çok sever ve bir hata yaptığımızda sinirlenirler. Ünlülerde öyledir hayranları ve fanlarının her dediğine he derse o şarkıcı mükemmel ama bir hata yaptın mı artık o bitmiştir. Bende böyle mi olacağım Sizlere azıcık kızdığımda kötü admin ama yardım ettiğimde iyi admin mi olacağım. Aslen istiyorumki Joker admin zeyrayı değil gerçek zehrayı tanıyın. Ben hep doğruları söylerim ama insanlar alınır ne ukala der. Bu yüzden ukala olmaktan her zaman zevk almış ve gurur duymuşumdur.

Demem o ki; yenilenen yeppudaa ile birlikte bende yenileneceğim.Uzun süredir takındığım şımarık popstar imajımı bırakıp, eski zeyra olmak istiyorum. Sizlere yardım etmek siteyi daha iyi hale getirmek ve yine sevginizi vs. güveninizi kazanmak istiyorum. 2 insan birbirini sevmek zorunda değildir hiçbir zaman, ama saygı duymak zorundadır. Hepinize saygı duyuyorum ve elimden gelenide yapacağım. Bana her sorunuzda gelebilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Bu zamana kadar cevaplamadığım mesaj olmadı ve olmayacakta bu yüzden lütfen soru sormaktan çekinmeyin.

Yenilenen yeppudaa ve zayra ile görüşmek üzere

Alt 04.05.12, 13:22   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
dance
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Pazar gününden itibaren yeppudaaya ayırdığım vakti derslerime ayırmayı ve düzenli olarak ders çalışmayı düşünüyorum...
O yüzden haziran ayına kadar aranızda olamayacağımı belirtmek isterim...
Önemli birşey olduğunda özel mesajla önemli başlığı altında mesaj atarsanız sevinirim.
Çünkü diğer başlıklı özel mesajlarıda okumayacağımı biliniz.
Bir çünkü daha: her özel mesaja 1 er dakikamı ayırırsam inanın özel hayatıma zaman ayıramayacağımın bilincinde olmanızı istiyorum...
Ve de önemli olmayan konularda ve mesajlarda beni etiketlememenizi rica ediyorum. (önemli birşey olursa özel mesajla bildiriniz.)
Aklımda olan kpop gibi güzel 2-3 proje daha vardı ama maalesef haziran ayında kaldı...

Yeppudaaya sahip çıkıp, şikayet raporları göndermeyi ihmal etmeyiniz...
Teşekkürler...

Alt 09.07.12, 14:05   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
dance
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Ya tamam tanıdığım bildiğim herkes kendince uzakdoğuya olsun yeppudaa'ya olsun kendince birşeyler katmak için uğraş veriyor... Çaba sarfediyor...

Bazı üyelerde sözüm ona "ben böyle böyle yaptım, radyo yayını yaptım, yok dergi çıkardım, yok şuraya şu konuyu ekledim, yok online paylaştım, mp4 convertledim.... vs... hepsi yeppudaa için yaptım dememelidirler... Yeppudaa için yapmayın. Yeppudaa nedir ki.. Sadece platform... sizler uzak doğu severler için yapınız... UZAK DOĞUYA KATKI SAĞLAMAK İÇİN YAPINIZ..

Elimizden geldiğince yeppudaa yönetim takımı olarak hepinizi gözlemliyoruz. ŞUNU BİR KERE SÖYLEYEYİM: BEN BUNU BUNU YAPTIM DİYE yaptıklarınızı konuşmayınız. KİMSE KİMSEYE ZORLA BİRŞEY YAPTIRMIYOR. Siz hobinizi icra ediyorsunuz... Hobinizi icra ederken gerektiğini düşünürsek, bunun yanında yeppudaa için harici efor sarfettiğinizi görürsek gerekli renklendirmek, gerekli mask gibi şeyleri asla esirgemiyoruz.
Hobisini icra eden yeppudaa için birşey yaptım dememeli... Yeppudaa sadece vasıta... bir araç...
İNANIN 4 yıldır çok yoruldum... Bazen bıkıyorum, yeter diyorum Aslında demem ama oluyor işte KENDİNİ DÜŞÜNEN BAZI BENCİL ÜYELER, yeppudaa yönetimini haksızlığı düşürmek için zayıf, elle tutulmayan ART NİYETLİ şeyler yazıyorlar. ... Biz elimizden geldiğince gözlemliyoruz.
EĞER BİRŞEY YAPACAKSANIZ YEPPUDAA İÇİN YAPMAYIN, UZAK DOĞU SEVERLER İÇİN YAPIN... YEPPUDAA SADECE BİR PLATFORM...
Yeppudaa hepimizin ama bana mantıklı gelmeyen şeyleri SİZİN ÖNERİLERİNİZİ yapamayız.. Mantıklıysa yapılabiliritesi varsa yaparız..

Gerçekten @zeyra88 ve @Kore Sevdalısı 'na hayranım... Benim uğraşmak istemediğim bazı şeyler oluyor, çabucak bıkmadan usanmadan yapıyorlar... Aynı şeyleri yapmaktan şahsım usanıyor, bıkıyor ve de yapamıyor... Ama bu iki üyemiz harici efor sarfediyor... Gerçekten sağolsunlar... Görünmez şeyleri yapıyorlar Bir çoğunuz otamatik yapılıyor sanıyorsunuz

Ben tek tek anasayfadaki listeleri güncelleyemezdim Keza kpop modları için tek tek profillerine girip bu üyeye şu rengi ver şu maskı ver yapamazdım... 3ü 5ü yapardım ama daha fazlasını yapamazdım...

Gerçekten bu iki üyeye teşekkür ederim... Keza sellcen'e de...
Bazılarıda bunca bilinmeyen şeylere laf atıyor... Laf atanın dili kopsun alıp kendi sitesinde paylaşıp çalanın da...
Herkese her hakkımı helal ederim ama hırsızlara ve de emeklere laf atana asla...

Herkes emek harcayabilir...
1) Kendi hobisi için...
2) Hem kendi hobisi, hemde uzak doğu severler için..
3) Hem kendi hobisi, hemde uzak doğu severler için.. Hemde yeppudaa için...

Gördüğünüz tanıdığınız konuştuğunuz arkadaşlar sizce hangi numaraları barındırıyor Ara sıra sizlerde gözlemleyiniz
Ben şahsen üyelerimizin genelini böyle değerlendiriyorum İstisnalar elbette vardır, olacaktır da...
Not: bir süre nete giremeyebilirim... akraba ziyaretlerim olacak...

Alt 30.11.12, 04:17   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
dance
aktif üye
İZLEME LİSTEM
İÇ SESİMİN DIŞARIYA VURULMUŞ HALİ...

1 tane evet sadece bir tane yönetici istiyorum:
Online olduğu zamanlarda yeni mesajlar yazan yere tıklayıp, o konuya gitmek...
son yazılan mesajları okumasını istediğim bir sorumluluk...
sadece bu yani... YAPMASINI İSTEDİĞİM ŞEY BU... SIRF BUNU YAPMASI İÇİN ADMİN OLSUN... EN YÜKSEK MEVKİ NEYSE O OLSUN... Ama tek işi bu olsun... bu üye kim olsun?
Her konuyu okuyup cevaplamak... Cevaplamak gerekirse cevaplayacak...
Aslında hepsinin cevabı aynı:
"
yeppudaa da kaliteli çeviriler var... diğer sitelerde jet hızıyla hazırlanmış, kalitesiz, üstün körü, manası zayıf çevirileri izleyebilirsiniz, sizin tercihiniz. Ama yeppudaa kaliteli yer ve kaliteli çevirileri beklemektedir. "
inan 100 tane cevap yazaca olsan 50 si budur...

Mesajlardan sorumlu bir üye olmasını istiyorum... Renkli ya da renksiz... Ama birisi olsun...

Tek işi mesaj okumak cevaplamak, cevabını bilmediği şeyi bana sormak olsun...

Çok şey mi istiyorum...

DİZİ FİLMİ HERKES YÜKLER... HERKES PAYLAŞIR... BU YÖNDE SIKINTIMIZ YOK... Ama eksik kaldığımız yeri tamamlamalısınız... Benim onun şunun görmediği şeyi daha iyi nasıl olur ya da şöyle cevap versem... ya da admin böyle soru var gel cevapla diyecek birisi...

O kişi nerede...???

Not: kendime nottur bu... özel mesajla bu konu hakkında mesaj yazmayınız...

Alt 18.04.13, 05:40   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
zeyra88
♥♔Joker Admin♔♥
joker
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Çok zamandır yazmıyorum...

Yazma sebebim de şu: Az önce gök* ile konuşurken farkettim ki...

Bir zamanlar çalışkan, sabırlı, her şeye koşan, yardım etmeyin seven biriydim...

Şu an ise tam tersi; tembel, sabırsız, her şeye yetişemeyen, yardım etmeyi sevse bile buna bile üşenen biri haline getirdi beni bu 4 yıl.

Her şekilde inanılmaz üşeniyorum özel mesajlarıma bile 3-4 gün sonra cevap veriyorum çünkü yazmaya üşeniyorum, linklerimi eklerken sadece hotfile ekliyorum çünkü diğerlerini eklemeye üşeniyorum.

MP4 duyurusu 2 dakikalık iş ama üşeniyorum.

Birçok şeyi yapmak 2 dakikalık iş ama üşeniyorum.

O birçok şey birikince iki kat daha üşeniyorum

Ve öğrendimki... çalışkanlık kaçınılmazsa tembel olmaya bakacaksın

Şu an ne dediğimi bilmiyorum, düşünmeye bile üşeniyorum

Neyse bu kadar yeter kendime gelmek istiyorum ben yahu

şu ponpon kız gibi dinamik, enerjik, hareketli olmak istiyorum

Konu Kapatılmıştır

Etiketler
günlüğü, yöneticinin

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:26.