ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Hakkında Her Şey / YeppuBanner
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 28.05.12, 12:42   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #21
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
oooo sevgili sujini34 senden bakaene bir yansıma bu ellerine sağlık (kıskanmıyor değilim bilesin ) çok güzel olmuş dizileri bekliyoruz sabırsızlık ama senin giflerin barnerlarında ayrıca bekleniyor bilesin kargo sorun değil hep birliktede üstleniriz ))
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.05.12, 12:55   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #22
sujini34
aktif üye
sujini34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
katre28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
oooo sevgili sujini34 senden bakaene bir yansıma bu ellerine sağlık (kıskanmıyor değilim bilesin ) çok güzel olmuş dizileri bekliyoruz sabırsızlık ama senin giflerin barnerlarında ayrıca bekleniyor bilesin kargo sorun değil hep birliktede üstleniriz
sağol, ne oldu senin avatar çalışmıyor mu hâlâ? Kim var orada hyun bin, SSH, Gong yoo öbür ikisini anlayamadım. Yaz bana kimlerse, boş bir vakitte yapayım bir avatar

sujini34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.05.12, 13:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #23
adige_pshasha
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: samsun
SuJuNi34 bu kadar şeyi isteyipte ne iyi etmişsin öyle.. ellerine sağlık güzel bi sayfa açmışsın
adige_pshasha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.05.12, 13:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #24
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Alıntı:
sujini34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sağol, ne oldu senin avatar çalışmıyor mu hâlâ? Kim var orada hyun bin, SSH, Gong yoo öbür ikisini anlayamadım. Yaz bana kimlerse, boş bir vakitte yapayım bir avatar
cansısn sen ya ama zahmet vermek istemiyorum bidam var bide sonic var malum oppalar diyarına döndüm iyimi sorgu odasındaki arkadaşlar için yapyığın avatarlarıda çok beğeniyorum öyle bir şey de olabilir yani bir atasözünde dediği gibi aslında bana balık vermemelisin balık tutmayı öğretmelisin ama işte yetenek olması lazım ))9
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.05.12, 13:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #25
Yasemin
Emekli Co Admin
aktif üye
Yasemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Konya
Yasemin isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
sujini34 senin yaptığın imza ve avatarlara bayılıyorum farkındalık yaratıyorsun ellerine sağlık becerikli hatunsun ne diyim
avatarımda senin elinden çıktı hatırlıyon dimi

Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.05.12, 13:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #26
boşşş
aktif üye
boşşş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Sujini ellerine sağlık. Harika görünüyor hepsi. Hakikaten devamını bekliyoruz. Yeni diziler geldikçe forum ne de güzel şenleniyor Senin bu banner sayesinde unutmam artık diziyi izlemeyi
boşşş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.05.12, 13:27   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #27
emiş
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bize her yer Trabzon :)
Bir dakika itiraz ediyorum
Bu baner kullanılamaz

Dizinin çok önemli bir karakteri olan Lee Beom Soo niye yok

Bakınız afişte bile baş karakterin yanında kocaman resmi var

JJ'yi de benim gibi kız kategorisinde gördükleri için onu bayan karakterlerin arasına koymuşlar

O kız kılıklı JJ'den ne eksiği var da banere bile konmuyor. Diziyi sırf onun için izleyecekler var yani...

Konu emiş tarafından (28.05.12 Saat 14:08 ) değiştirilmiştir.
emiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.05.12, 14:04   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #28
tomars
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Hana Kimili bannerı çok beğenmiştim ben
tomars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.05.12, 14:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #29
sujini34
aktif üye
sujini34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
katre28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cansısn sen ya ama zahmet vermek istemiyorum bidam var bide sonic var malum oppalar diyarına döndüm iyimi
tanımıyorum herhalde onları yada isimlerini bilmiyorum diyeyim, belki görsem tanırım

Alıntı:
spike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
senin yaptığın imza ve avatarlara bayılıyorum farkındalık yaratıyorsun ellerine sağlık becerikli hatunsun ne diyim
avatarımda senin elinden çıktı hatırlıyon dimi
Yok canım bir ismini yazdım sadece ben yaptım sayılmaz. Çok sağol canım, değişik birşeyler olsun diye uğraşıyorum işte...

Alıntı:
boşşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sujini ellerine sağlık. Harika görünüyor hepsi. Hakikaten devamını bekliyoruz. Yeni diziler geldikçe forum ne de güzel şenleniyor Senin bu banner sayesinde unutmam artık diziyi izlemeyi
Alıntı:
adige_pshasha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu kadar şeyi isteyipte ne iyi etmişsin öyle.. ellerine sağlık güzel bi sayfa açmışsın
Teşekkür ederim sağolun. Değişiklik iyidir, seviyorum değişik banner görmeyi daha güzelleri yapılır konulur inşallah

Alıntı:
emiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dizinin çok önemli bir karakteri olan Lee Beom Soo niye yok
Diziyi göreli fazla uzun zaman olmadı. SSH başrol, JJ ikinci adam diye biliyorum. Bakınız "ghost" bannerin de de choi yok. (hoş onun resmini bulamadım, bulsaydım eklerdim) Yani aslında işin özü ben bannerlerde yüzler görünmeyince hoşlanmıyorum. Yani bir bannerde ne kadar az kişi olursa resimleri o kadar büyük olur, güzel görünür. Hatta koymak istedim de öteki kızla beraber ama baktım çok küçük kalıyorlar vazgeçtim. (bu öteki kız S.scandaldaki kız değil mi)

Ama banner benim himayemde değil, isteyen istediği gibi yapabilir

Alıntı:
emiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O kız kılıklı JJ'den ne eksiği var da banere bile konmuyor.
Forumda SSH'den çok hayranı var o JJ'in, daha dizi başlamadan her yerde fan yapımı resimleri, çizimleri vardı-mış-. Bende diziyi öyle gördüm zaten. Hatta öyle çok tanıtım resim vardı ki, başrolde jj oynuyor sandımdı. Bir dahakine senin beğendiğin abiyi de koyarız

sujini34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.05.12, 14:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #30
emiş
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bize her yer Trabzon :)
Alıntı:
Ama banner benim himayemde değil, isteyen istediği gibi yapabilir
Becerebilsem ben de yapardım ama maalesef o yetenekten yoksunum
Alıntı:
Forumda SSH'den çok hayranı var o JJ'in, daha dizi başlamadan her yerde fan yapımı resimleri, çizimleri vardı-mış-. Bende diziyi öyle gördüm zaten. Hatta öyle çok tanıtım resim vardı ki, başrolde jj oynuyor sandımdı. Bir dahakine senin beğendiğin abiyi de koyarız
O adamın neyini seviyorlar bilmiyorum ama maalesef öyle... Yönetmen de bunu bildiği için onu da diziye almış ama benim düşüncem en önemsiz rol ona verilecek. Adam oyunculuktan yoksun çünkü, o rolün ve bu dizinin ağırlığını kaldıramaz. Hayranları ne kadar öyle düşünse de asıl önemli rol Lee Beom Soo ve diğer adama ait. Japon versiyonunu izlemiş biri olarak bunu kesinlikle söyleyebilirim...

Neyse bari Ghost'un bannerini koysalar da gözümüz gönlümüz açılsa

Edit: Bir ara hareketli baner vardı. Birkaç dizininki peş peşe geçiyordu. Öyle bir şey yapmak mümkün mü acaba?
Tek dizi olacağına birkaç dizi birden olmuş olur böylece...

emiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
@medea, banerin, köşesindeki, resim, yeppubanner, yeppudaa

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:24.