ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Her Türlü Destek, Yardım Bölümü / Güney Kore Dizi Öneri Listesi
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 19.03.11, 21:51   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #102
zeyra88
♥♔Joker Admin♔♥
joker
aktif üye
zeyra88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Smyrna
zeyra88 - MSN üzeri Mesaj gönder zeyra88 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
Pritnniash ´ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
49 Days / 49일 çevirisi var mı ?
malesef henüz yok ama yakında mutlaka gelir..
zeyra88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.03.11, 02:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #103
61GND61
61GND61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İnfinite~ChinGyu
liste mükemmel söyleyecek söz yok tebrikten başka
61GND61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.03.11, 22:21   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #104
Pritnniash ´
İZLEME LİSTEM
Nereden: SHINee World.
Pritnniash ´ - MSN üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
ZӘЧ-Я∂ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
malesef henüz yok ama yakında mutlaka gelir..
Tamam, teşekkürler
Pritnniash ´ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.03.11, 22:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #105
sfk22
aktif üye
sfk22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
49 days in zaten daha iki bölümü yayınlandı
bende çok merak ediyorum o diziyi.secret garden e biraz fantastik eklediler değişim falan çok ilgi çekti. şimdi de bu dizi.bu tamamen fantastik gerçi.ruh yine başka bedene giriyor ama daha ilginç bence.izlemeye değer.ıl woo da iyice yakışıklı olmuş zaten
sfk22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.03.11, 03:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #106
ajda_san
İZLEME LİSTEM
[I]zehra seni gönülden tebrik ediyorun. bir öneri listesi ancak bukadar detaylı ve özenli hazırlanır tek anlamıyla mükemmel... [/I]
ajda_san isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.04.11, 18:27   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #107
So Min
İZLEME LİSTEM
Nereden: Korea
Teşekkürler..Valla çok işime yarayacak bunlar
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: gif flagsouthkorea1.gif (9,2 KB (Kilobyte), 497x kez indirilmiştir)
So Min isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.04.11, 01:52   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #108
White Lotus
İZLEME LİSTEM
Arkadaslar Merhaba;
Daha onceden yazmis oldugum bir mesaji aynen copy-paste'liyorum zira benim gibi foruma mesaj yazmadan takip eden arkadaslara yardimci olabilecegini yada alternatif olabilecegini dusundum

EN IYILER SIRALAMASI

1.Boys over flowers [yaktın beni F4!]
2.You're Beautiful [herseyiyle tamamdi]
3.Devil Beside You
[Mike He & Rainie Yang diyorum, o kadar(!)]
4.MARS / Zhan Shen Mars [artik bu diziden sonra kesin anladim ki kotu cocuk takintim var; Barbie Hsu & Vic Chou arasindaki mukemmel uyum ve dizinin senaryosu..]
5.Hanazakari no Kimitachi e / Hana Kimi [siritmadan kendimi alamadigim bir an olmadi sanirim, sabahlara kadar dizi izledigimden gecenin yarisi attigim kahkahalar ayri.. yuzumun gulmekten kasilip kalmasi ayriydi tam adina yakisir yakisiklilar cenneti!]
6.Hana Yori Dango [evet BOF'dan daha guzel; gerek senaryosu gerek oyunculugu ama BOF'ta ki F4 & onlarin yasam tarzlarinin bize yansitilmasi bambaskaydi. Ayrica Makino, Jan Di'den bin bes yuz kat daha iyiydi ama yinede ilk BOF]
7.A Love to Kill [dram dram ve dram ama harika bir ask vardi; Bi Rain & Shin Min Ah arasindaki kimya harikaydi]
8.My Girl [artik kar kurelerine bir baska bakiyorum aa tabi birde Lee Jun Ki'la tanismis olduk; bide squash oynamanin zevkiyle]
9.I'm sorry, I love you / Misa [sonu mukemmeldi; o son olmasaydi bu dizi olmazdi zaten]
10.Secret Garden [aslinda listede daha yuksek yerleri hakediyormus gibi geliyor ama yinede digerlerinden vazgecemem. ah oska ah Oska & Yoon Seul cifti benim icin dizide Gil Ra Im & Kim Joo-won'dan daha cok one cikti ama tabikide o araba sahnesidir, denizkızı masalıdır, anlatamam izlenmesi lazım; hatta zorunlu]
11.Marry Stayed Out All Night [Jang Geun Suk'la You're Beautiful da ki tanismamdan sonra bu diziyi izlemek bir mecburiyetti; cok da mutlu oldum, sanirim muzikli dizilere de bir ayri zaafim var (bunun disinda evet Beethoven Virus da listemde, izlememi bekliyor; ayrıca Hong Gil Dong'u da unutmus degilim) ciftimiz pek bir sekerdi "Merry Christmas" ayrica Byun Jung In'i bile sevdim (normalde bu ucuncu sahislardan olduresiye nefret ederimde]
12.Goong / Princess Hours
[Lee Shin & Lee Yul; bu kadar olay bitmistir saka maka Yoon Eun Hye fobime ramen bana diziyi izletmislerdir.. olay su ki hayranlarindan ozur diliyorum ama ben o kizi izlemeye katlanamiyorum, bana cok itici geliyor, bu dizideki karakteride ayri itici gelmisti; lutfen yanlis anlamayin arkadaslar cogunuzun ilk dizisi oldugunu biliyorum ama bu benim kendi gorusum.. coffee prince'e baslayamiyorum bile, herhalde sonsuza kadarda izleyemeyecegim o guzelim diziyi; goong'da lee shin'imiz vardi, prensimiz izlettiriyordu kendini ama digerine baslayamiyorum bile..]
13.It Started with a Kiss - They Kiss Again
[evet harika bir uyum ve guzel islenmis bir hikaye, cok uzun oldugundan ve ilk once playful kiss'i izlemis oldugumdan cok sıkıldıgım yerler oldu ama yinede ikinci sezonu icimi isitmistir. (ilk sezon 6 bolumunden daha ileriye gidemedim sıkıldım zaten ilk iki bolumunude izleyemedim sonradan 28den basladım ve ikinci sezonuna gectim) ciftimizi cok sevmis olsamda yinede sıkıldıgim bircok yer oldu sanirim bana gore bir dizi degildi, kızın aptallıklarını ve karakterını sevmedim; dahi karakterine mi sahibim ne kız cok aptal ve hep oyle kalıyor, ordek suratli..hıhh! hikayedeki mutluluga odaklanilinca ne kadar guzel bir dizi olduguda da ortaya cikiyor bir taraftan.. o da ayri mesele]
14.Playful Kiss / Mischievous Kiss
[16 bolum ve 7 mini bolumcukten olusmasi hem mukemmel olmustu hemde doyurmamisti; soyle ki ne kadar ugrassamda kendimi ifade edemiyorum ama bir taraftan aralarindaki asktan hikayenin ilerleyisinden hosnut oluyorum bir taraftanda kizin karaterine aptalligina katlanamiyorum; yinede mutlaka izlenmesi gereken guzel bir dizi]
15.Yamato Nadeshiko Shichi Henge / The Wallflower
[][bir F4 varide burda varda... onun disinda Kyohei & Sunako inanilmaz tatliydi; cok eglendim]
16.Full House
[Han Ji Eun icin evlilik nasil temizlik ve yemek yapmak anlamina geliyor olmussa benim icinde dizi o hale geldi surekli ayni sahneler, surekli atismalar.. sonunu zor getirdim ama yinde guzel diziydi bir dusununce]
17.Nobuta wo Produce
[bendeniz bu dizide Yamashita Tomohisa'la tanismis oldum (daha Kurosagi'yi izleyemedim ama) evet arkadaslik adina guzel bir diziydi begendim begendim begendim, gun gectikce daha cok seviyorum ama yinede yazmadan edemeyecegim; bu Horikita Maki'den baska bayan oyuncu yokmudur ya japonyada her dizide bu kizi gormekten bosu bosuna guzelim dizilerden sogur oldum yinede Shuji, Akira(!) & Nobuko uclusu mukemmeldi]
18.Koizora / Sky of Love
[hala kulaklarimda cinlamasi var "Mi Ka, Smile" otesini yazamiyorum izlenmesi mutlaka gerekli; buna ragmen neden listemin sonlarinda cunku zaten hep en iyileri izlemis oldugumdan boyle olmasi gerekiyor.. bunun disinda yine kisisel nedenlerle kizin pasifligi beni benden aldigi ve uyuz ettigi icin bu sirada bu dizi, ama bir deli akarsu var ki.. izleyin anlarsiniz]
19.My Princess
[Evet eglenceli, evet guzel, evet mukemmel otesi sahneleri var, evet oyuncular harika ama yinede digerlerine nazaran beni tatmin etmeyen birsey vardi; izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim o ayri]

00.Why Why Love (bu diziyi siralamaya ekleyemedim cunku konusu bakimindan ilk baslarda guzel bir dizi olmasada bence gelmis gecmis en iyi asya tv ciftini [Rainie Yang & Mike He] barindirdigindan zaten mukemmel hale geliyor, devil beside you'u izledikten sonra devami gibi [zira basrol uclumuz Rainie Yang, Mike He & Kingone Wang burada da benzer karakterlerde birlikte basrol sahibi] bunuda izleyebilirsiniz, ayrica dizinin konusu bolumler ilerledikce sizi oyle bir kavriyor ki son bolumle kivrim kivrim kivranicaksiniz)

[Son olarak Anime olarak Vampire Knight ve devami Vampire Knight Guilty'i izlemenizi siddetle tavsiye ederim. Hayatimda ilk izledigim asya dizisi TRT'de yayinlanan Saraydaki Mucevher'dir (Jewel in the Palace) ondan sonra da muhtemelen bu vampir furyasinin da etkisiyle bu animeyi iki sene kadar once izledim; hala mangasini takip ediyorum; kesinlikle alternatif olarak tavsiye ederim.]

Devamında Izleme Listeme gelicek olursak:
Atashinchi no Danshi (Japan), Personal Taste, Fated to Love You (Taiwan), Kurosagi (Japan), Meteor Garden (Taiwan), Dream High, My Name Is Kim Sam Soon, Marry Me! (Taiwan), Beethoven Virus, Love story in harvard, Autumn's Concerto, Gokusen (Japan), Tatta Hitotsu no Koi (Japan), Hotaru no Hikari (Japan), Proposal Daisakusen (Japan), Down with Love (Taiwan), The Snow Queen, My Girlfriend is a Gumiho, Bad Love, Iris, Winter Sonata, Miss Kim Makes 1 Million, Green Rose, Coffee Prince, Hong Gil Dong, Goong S / Zoraki Prens, Vacation, My Boss My Hero (Japan), Love Contract (Taiwan), Stairway to Heaven, Mei Chan No Shitsuji (Japan)
White Lotus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.04.11, 02:08   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #109
zeyra88
♥♔Joker Admin♔♥
joker
aktif üye
zeyra88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Smyrna
zeyra88 - MSN üzeri Mesaj gönder zeyra88 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
white lotus önerilerin ve açıklamaların için çok teşekkürler..eminim herkese yardımcı olacaktır bu mesajın..

zeyra88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.04.11, 02:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #110
White Lotus
İZLEME LİSTEM
Tesekkurler zehracım seninkinin yaninda pek birsey degil ama umarim benim gibi yeni bagimlilara yardimci olur dedigin gibi
White Lotus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
asya dizi önerileri, güney, kore dizileri önerileri, kore dizisi önerin, listesi, Öneri, romantik kore dizileri

Seçenekler Arama

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:11.