ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Aramıza Yeni Katılan Üyelerimiz... > Speak English and Asian languages here... / Nihongo hanashimashou ka?
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 14.11.09, 12:29   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #21
otani sensei
aktif üye
otani sensei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
ya bn suanda kayserıde okuyorum anca yazın gıdebılıyorum kendı sehrıme fılan yanım nette bole detaylı sekılde olsa ogrenmek ıstıyorum :!
otani sensei isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.11.09, 21:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #22
sephiroth
aktif üye
sephiroth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
netten zor ya.. kayseri'de dil kursları var diye biliyorum. kayseri tömer'de japonca dersleri olması lazım. bi bak istersen..
sephiroth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.11.09, 21:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #23
Catherine
aktif üye
Catherine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Neverland
Başlığa girip Türkçe konuşmayı düşünüyordum..Otoni sensei^^ muhteşemsin..Bize güzel,eğlenceli bir kaç cümle öğretebilir misiniz?Bende yavaş yavaş başlamak istiyorum.ön hazırlık^^..
Catherine isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.11.09, 22:42   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #24
otani sensei
aktif üye
İZLEME LİSTEM
öyleyim ne yapalım herkes bildiği dili kullanıyo ya tömer mi bi gidip konusayım ama pahalıysa gidemem ya @senior

Alt 16.11.09, 23:29   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #25
Catherine
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Aylık 280-300 arası bir şey,Sınıflar 7 kişi olunca açılıyor..Arkadaşda toplaman gerekebilir,ben de broşürü vardı nereye koydum acaba?Bulunca tam fiyatları sana gönderirim.Neden üniversiteden almıyorsun dersleri?Bence bunu denemelisin^^Başlığı işgal ettik sanırım..Siz devam edin^^Ben şimdilik izleyici olarak konuşmalarınıza bakıyım..

Alt 16.11.09, 23:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #26
otani sensei
aktif üye
İZLEME LİSTEM
ya üniden almayı istiyorum ama nerdn gidip basvurcam bılmıyorum pahalıymıs ya onun yerıne oss ye hazırlanıp kendı sehrımı kazanır bırde arkı toplıcam burdakıler aly edıyolar zaten cosplay,anime,cekık goz dıyınce kalsın bakalım yazın gıderım olmazsa yada japon bolmune gıdıp sorayım bı

Alt 19.11.09, 13:22   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #27
Catherine
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Benim lisede ki arkadaşlarımda Asya hayranlığımı duydukları zaman aynı tepkiyi gösteriyorlardı ama üniversiteye gelince her şey değişti,insanlar burda düşüncelere saygı duyup,bir insanın düşüncelerini ifade edip edememesine bakıyor,ona göre değerlendiriyor...Hatta Japonca snıfının açılması için benimle talepte bulunacak yeni arkadaşlarım..Kurulu olan Asya ve Anime grubunu da halen daha araştırıyorum...6 Aralık'ta kitap okuma kulubünün bir toplantısı var.Benim İlk katılımım olacak ve benden Manga'yı tanıtmamı istediler.Okulda Asya'ya olan bağımlılığımla tanınmaya başladım^^...
Öğrenci işleri bölümüne ya da Japon Dili ve Edebiyatı Bölüm sekreteriyle görüşmen gerekiyor bunun için..Olmadı yazın beraber çalışırız,ben kaynakları fotokopi çekdiriyorum şimdi,kütüphanede muhteşem Japonya günlükleri,kitapları buldum,hafta sonu notlarımı anlatacağım bir grup açacağım yeppudaa'da inş,sizin kütüphanenin arşivinde de bir çok kaynak olacağına şüphem yok...
Başlığı Türkçe konuşarak işgal ettiğim için özür dilerim..yakında umarım bunları japonca yazabilirim...Siz devam edin Türkçe konuşmaları hiç görmemiş gibi..Anlamasamda okumayı çok seviyorum...^^

Alt 24.11.09, 01:41   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #28
cembaykara
aktif üye
İZLEME LİSTEM
ya hayatımda en çok istediğim şey japonyada yaşamak.. Japonca kursuna gidicemde vakit yok şimdide belçikaya gidiyorum az çok yazdıklarınızı animelerden birde dedemin bana bıraktığı tek miras olan japonca kitaplarından öğrendiğim kadarıyla anlamaya çalışıyorum... umarım mba için japonyaya gidebilirim... sizce belçika diplomasıyla mba programlarına kabul eden okullar varmıdır düşündüğüm okul uluslararası japonya üniversitesi

edit:
ya özür dilerim bir an bi gazla yanlış yere açtım galiba konuyu

Konu cembaykara tarafından (24.11.09 Saat 01:43 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış yere konu açmak sanırsam
cembaykara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.12.09, 00:35   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #29
otani sensei
aktif üye
İZLEME LİSTEM
ya walla ne şanslısın o zaman
senin için sewindim doğrusu nur ama burda bnle alay edıyolr ve bn burdan gıtmek ıstıyorum anime ya o neymiş diolar (hatta bi arkadasıma soledım o sordu anime ne diye ? bnde hewesli olarak ağzımı açmıştım ki ne desin sen ilgileniyosan saçmalıktır dedi)o günden beri sewmiyorum burdakilerini sadce bu kız yuzunden degıl cunku hepsi ole ve dusuncelere saygı maygı yok :/
bana dua ette gideyim burda ewimde annemler filan kuzenler saygı gosterio(hepsi olmasada kuzenlerden)
bunada sukur tabı :d
ya mba a ne burada ya@cem
merak ettım dogrusu

Alt 03.12.09, 08:32   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #30
isinilgincyani
yeni üye
İZLEME LİSTEM
ohayo gozaimasu diyorum herkese
isinilgincyani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
hanashimashou, nihongo