ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > UZAKDOĞU SHOWLARI / Three Meals a Day / Fishing Village / 2016 / Güney Kore / TR Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 18.11.16, 21:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #11
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: SONICé
Alıntı:
azby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şu an ikinci bölümü de bitirdim. ilerideki haftalar ne gösterir bilemem ama en geç 10 gün içinde güncele yetişmeye çalışacağım
Yaaa, delisin sen. Nasıl mutlu oldum görünce, ama 3000 satır için verdiğin emek çok çok fazla. Hem de tek başına. Emeğine sağlık. Güncele yetişeceğim diye çok yorma kendini.

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.11.16, 22:03   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #12
Ela_aer61M
aktif üye
Ela_aer61M - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: .:: SONICé ::. <SHINHWA TChangjo>
Gerçekten izlemeyi istediğim bi programdı ingilizce izlesem mi dedim ki çevrileceği haberi geldi klavyenize kuvvet zor iş firari_x; ve azby; canlar çok teşekkürler bunlar size
Komşu istilasını savuşturabilirsem izleme niyetlisiyim Diğer bölümleri de dört gözle bekliyoruz efem kolay gelsin

Ela_aer61M isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.11.16, 23:14   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #13
serpil ubuz
aktif üye
İZLEME LİSTEM
İlk kez bir tv şovu izledim, çok eğlenceliydi. Emeğinize sağlık.
serpil ubuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.11.16, 23:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #14
newchingu
aktif üye
newchingu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EVDEN
inbinsub; gel gel eric in normal halini gör, another ı izlerken do kyung u daha güzel izlersin
newchingu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 00:18   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #15
inbinsub
aktif üye
inbinsub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
newchingu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gel gel eric in normal halini gör, another ı izlerken do kyung u daha güzel izlersi
guzel fikir izleyeyim ben bunu
inbinsub isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 01:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16
Zabu mafu
aktif üye
Zabu mafu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Haruma-Takeru-Masato-Toma
Ellerine sağlık azbycim yeşil ericimize şefkatli kollarını açmışsın bakalım aşçıbaşımız açılışı nasıl yapmış

gizemli modum paylaşım için teşekkürler
Zabu mafu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 17:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #17
firari_x
SuperModerator
joker
aktif üye
firari_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
firari_x isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
2. bölüm eklendi.

Çeviri için azby; teşekkürler

firari_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 19:19   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #18
newchingu
aktif üye
newchingu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EVDEN

Arkadaşlar ben bu programı bir kere ji sung belasına google translate de tarzancamla debelenerek izlemiştim. şu eski adamdan hiç haz etmiyorum.
Formata göre haftada bir iki gün oraya gidip, çekim yapıp diğer günler normal hayatlarına devam mı ediyorlar, yoksa film seti gibi bir kez gidip yerleşip bir ayda tüm bölümleri bitirip dönüyorlar mı? formatın detayını bilen var mı?
Anasayfa da öylesine tıkladım. Aaa Eric i görünce daldım. Spo ahalisi de another mis oh tan yan komşu zaten
Moohyul unda programda olduğunu ilk toplantıda anca farkettim iyi mi?

30 yaşında cam yarması kapı gibi adam nasıl böyle çok semirmiş büyük gösteren 15lik velet modunda olabilir çok tatlıymış lan. Yazık yaa çocuğa. O rolleri nasıl kapmış, iş görüşmesinde napıyor ki bu

Eric çok karizmaymış leen. Programı ona göre balıkçı mı yapmışlar, formata cuk mu oturmuş bilemedim ama çook iyi olmuş. Eric olmasa moo hyul çok zorlanırdı herhalde. Seyrederken bu Ericten çok iyi hoca ya da çok iyi baba olur diye düşündüm. Sakin, öğretirken sabırlı ama uygulatırken bulaşmıyor, yapması için bekliyor müdahale etmeden izliyor. Şu düşünmeleri program takılmasa hiç dikkatimi çekmezdi ama gerçekten ne ilginç bir düşünme stili var. Bak bu hal tavırdan bir dizi karakteri çıkar.

Kamera arkası zaten ayrı alem. Bazı yorumlarına, özellikle lee seojine ettikleri bazı laflara çok güldüm.
Programa ısındıkça daha güzel olur diye tahmin ettim. İnşallah tanıdığım bildiğim ünlüler konuk olur
Azby sağolasın çevirdiğin için

newchingu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 20:36   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #19
sevgül-k
Shinhwa Sorumlusu
ÖZVERİLİ ÜYE
aktif üye
sevgül-k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: <3 SHINHWA <3 CHANGJO <3
Alıntı:
firari_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2. bölüm eklendi.
ikinizide ellerine gözlerine yüreğinize sağlık yalnız azby; güncele yetişicem diye kendini yorma yavrum zaten teksin dikkat et kendine
sevgül-k isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 20:45   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #20
koresever.
aktif üye
koresever. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Bu üçlü çok güldürür ve benim de biraz gülmeye ihtiyacım var diye birkaç güne izlemeye başlayacağım çok teşekkürler çeviri için.
koresever. isimli Üye şimdilik offline konumundadır