ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > UZAKDOĞU SHOWLARI / Three Meals a Day / Fishing Village / 2016 / Güney Kore / TR Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 19.11.16, 18:45   #21
azby
Y.H.A - Kırık Link Ekibi
Kim Woo Bin Sorumlusu
aktif üye
azby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
evhamlı kurabiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güncele yetişeceğim diye çok yorma kendini.
Alıntı:
sevgül-k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
güncele yetişicem diye kendini yorma yavrum
bu kadar güzel mesajlara nasıl kayıtsız kalayım. tabi ki de 3. bölüme başladım bile yetiştikten sonra isteseniz de istemeseniz de haftada sadece 1 bölüm gelecek zaten. üzülmeyin
Alıntı:
newchingu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şu eski adamdan hiç haz etmiyorum.
gamzeliyi mi sevmiyorsun? Seo Jin? aksidir nalettir ama iyidir ya hele Eric'i pek sever. kendisinin de programda dediği gibi hep onun kısımlarını kötü editliyorlar
Alıntı:
Formata göre haftada bir iki gün oraya gidip, çekim yapıp diğer günler normal hayatlarına devam mı ediyorlar, yoksa film seti gibi bir kez gidip yerleşip bir ayda tüm bölümleri bitirip dönüyorlar mı? formatın detayını bilen var mı?
açıkçası ben daha önce başka sezonunu izlemedim. ondan bilmiyordum ama çevirirken anladığım kadarıyla birkaç gün kalıyolar, dönüyolar. sonra tekrar geliyolar filan. şimdi 3. bolumu çevirirken farkettim yani ben de. bilmiyordum. ilkinde 2 gün kaldılar. ikinci gelişleri şimdi, kaç gün kalırlar bilemem. ama bu gizlenmiyor. yani gelişleri, gidişleri gösteriliyor.
Alıntı:
Moohyul unda programda olduğunu ilk toplantıda anca farkettim iyi mi?
moo hyul mu var diye googleladım. kyun sang'ın karakter adı heralde evet o da maknae.
Alıntı:
Programa ısındıkça daha güzel olur diye tahmin ettim. İnşallah tanıdığım bildiğim ünlüler konuk olur
Azby sağolasın çevirdiğin için
rica ederim. valla ben Eric'i bıraktım, kediler için çeviriyorum artık çok güzel replikler yapıyolar onlara
program bitmeden ekstra konuk alacaklar mı hiç bilmiyorum.

azby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 19:07   #22
newchingu
aktif üye
newchingu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EVDEN
Alıntı:
azby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
moo hyul mu var diye googleladım. kyun sang'ın karakter adı heralde
six flying dragons da moo hyul u oynuyordu. normalde oyuncuları karakterlerin ismiyle tanımlamayı sevmem ama bu çocuğa moo hyul diyesim var
Alıntı:
October 14, 2016 — 11.536% 11.788% 13.0%
October 21, 2016 — 9.661% 10.038% 11.0%
October 28, 2016 — 10.587% 10.306% 11.6%
November 4, 2016— 10.057% 9.769% 11.1%
November 11, 2016— 9.934% 9.843% 10.6%
November 18, 2016— 10.036% 10.529% 11.4%
şeklinde reyting listesi var. eng wiki de. şu ana kadar hiç konuk gelmemiş.diğer sezonlar
9, 10, 11, 12, 18 bölüm çekilmiş. Bir evvelki yazın çekilen part hiç konuk gelmemiş. bu part kaç bölüm olur, konuk gelir mi ben de anlamadım
newchingu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 19:13   #23
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: SONICé
Alıntı:
bu kadar güzel mesajlara nasıl kayıtsız kalayım. tabi ki de 3. bölüme başladım bile yetiştikten sonra isteseniz de istemeseniz de haftada sadece 1 bölüm gelecek zaten. üzülmeyin

Tam bir çılgınsın yeminle. Kolay gelsin, gözlerine, bileğine kuvvet.

Alıntı:
gamzeliyi mi sevmiyorsun? Seo Jin? aksidir nalettir ama iyidir ya hele Eric'i pek sever. kendisinin de programda dediği gibi hep onun kısımlarını kötü editliyorlar

Ben bayılıyorum gamzeliye ya. İlk Running Man'de görmüştüm, favori bölümün hatta o bölüm. Nasıl kız kardeşime benziyor ama, bu kadar huysuz olunmaz ki. Çok sevimli ve en önemlisi adam olduğu gibi. Eric'e restoran açmayı düşünüyormuş.Para basacağız diyor.

Alıntı:
birkaç gün kalıyolar, dönüyolar. sonra tekrar geliyolar filan

O benim en çok kafamı kurcalayan konu aslında. 2 hafta ara verdiler sanırım en son izlediğim bölümde. Shinhwa'nın albüm geliyor bu ay sonu. El mecbur çekimleri tamamlamaları lazım, ama senin dediğin gibi muhakkak ara veriyorlar çekime.

Alıntı:
kediler için çeviriyorum artık

Eneee, ben de bayılıyorum kedilere. Hatta en çok reyting alan kısımlar kedilerin kısımları. Şişman sarı ve sürekli uyuyan aynen Garfield. Beyaz tombak ise çok meraklı, kuyruğu acayip şeker. Kedi sevmeyen beni bile kedi sever yapacaklar.

Alıntı:
Eric, Andy gelsin istiyorum demişti. Yemek yapar, evi temizler, ben de oturup keyfime bakarım diye. Bence muhakkak konuk alacaklar en az 1 kez.

Alıntı:
bu çocuğa moo hyul diyesim var

Biz de ona kardeşimle hala Moo Hyul diyoruz. Karakter olarak benziyorlar ama.

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 20:03   #24
sevgül-k
Shinhwa Sorumlusu
ÖZVERİLİ ÜYE
aktif üye
sevgül-k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: <3 SHINHWA <3 CHANGJO <3
Alıntı:
Korktuğum başıma geldi azby kendini kaybetti herseyden haberimiz var canımcım biz dizileri güncel izlemeye alıştık bunu da bekleriz

Alıntı:
Shinhwa'nın albüm geliyor bu ay sonu. El mecbur çekimleri tamamlamaları lazım, ama senin dediğin gibi muhakkak ara veriyorlar çekime.
Albüm ön siparişler bile başladı bir kaç gün ara verip tekrar çekim yapıyorlar ama program bitmeden comeback var Eric o zamanlar da ne yapıcak açıkçası bizde bilmiyoruz

Alıntı:
Eric, Andy gelsin istiyorum demişti. Yemek yapar, evi temizler, ben de oturup keyfime bakarım diye. Bence muhakkak konuk alacaklar en az 1 kez.
ah Andy ah yavrum ne çektin şu liderden hala çekmeye devam eduyon resmen seni hizmetçi belledi ya makneamız diye demiyorum kendisi de Eric kadar marifetlidir

Alıntı:
Şişman sarı ve sürekli uyuyan aynen Garfield.
Ay onu bende çook seviyorum ya cinsindenmidir nedir bana baya tatlı geliyor yerden bitme sarı tosbağa

Azby izliycilerin çoğalıyor haberin olsun 2. Bölümü telefona indirmek için akşam dükkana gittim birde ne görem erkek kardeşim bensiz açmış 3 meals izliyor vicdansız hiç demiyor abla gel beraber izliyelim
sevgül-k isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 20:33   #25
Zabu mafu
aktif üye
Zabu mafu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Haruma-Takeru-Masato-Toma

İlk bölümün en unutulmaz anı adaya ayak bastıkları andı yeşil Ericimizin hediye anı. Üç tekerlekli Ericar bu Pd'nim de az değil

Eric'in hobisi balık tutmakmış hakkında bilmediği şey yok ama yapamadığı tek şeyde balık tutmak Lee Seojin'in rahatlığı ise evlere şenlik balık tutmaktan daha önemli bişey varsa o da akvaryumu nasıl güzelleştirebilirim

Zabu mafu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 21:36   #26
azby
Y.H.A - Kırık Link Ekibi
Kim Woo Bin Sorumlusu
aktif üye
azby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
şeklinde reyting listesi var. eng wiki de. şu ana kadar hiç konuk gelmemiş.diğer sezonlar
9, 10, 11, 12, 18 bölüm çekilmiş. Bir evvelki yazın çekilen part hiç konuk gelmemiş. bu part kaç bölüm olur, konuk gelir mi ben de anlamadım
biz de tamamen bu bilgilere göre tahminde bulunup istatistiksel değerlendirmelerde bulunuyoruz bence almasalarda olur yani. şimdi sevmediğim biri gelir filan
Alıntı:
Tam bir çılgınsın yeminle
ya da işsiz mi desek
Alıntı:
Ben bayılıyorum gamzeliye ya. İlk Running Man'de görmüştüm, favori bölümün hatta o bölüm. Nasıl kız kardeşime benziyor ama, bu kadar huysuz olunmaz ki.
aynen ben de RM'de izlemiştim. koşamam ben filan diyordu, ay çok alemdi ya. açıkçası ben de aynı böyle huysuzum. yapmam etmem deyip başlayınca kendini kaptıranlardan
Alıntı:
Eric'e restoran açmayı düşünüyormuş.Para basacağız diyor.
bence batma ihtimalleri sıfır
Alıntı:
O benim en çok kafamı kurcalayan konu aslında
onu da Eric düşünsün artık. ben güzel kafamı daha fazla yoramıycam
Alıntı:
Eneee, ben de bayılıyorum kedilere. Hatta en çok reyting alan kısımlar kedilerin kısımları.
az önce yine bir Seo Jin&Koong sahnesi çevirdim. Seo Jin abayı yakmış durumda.
Alıntı:
Eric, Andy gelsin istiyorum demişti.
o gelirse diğerlerine iş kalmaz kız.
Alıntı:
sevgül-k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Azby izliycilerin çoğalıyor haberin olsun 2. Bölümü telefona indirmek için akşam dükkana gittim birde ne görem erkek kardeşim bensiz açmış 3 meals izliyor vicdansız hiç demiyor abla gel beraber izliyelim
kardeşe gel gerçi benim de ablam görünce 3MAD mi ceviriyorsun dedi. daha geçen sene tanıştı Kore dünyasıyla, benden çok şey biliyor.
Alıntı:
Zabu mafu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk bölümün en unutulmaz anı adaya ayak bastıkları andı yeşil Ericimizin hediye anı. Üç tekerlekli Ericar bu Pd'nim de az değil
gerçekten ekip çok munzur ya onlarla da daha çok dialog koysalar keşke. ikinci bolumde bi kız spagetti tencerisini goturuyor mesela. cok güldüm
Alıntı:
Eric'in hobisi balık tutmakmış hakkında bilmediği şey yok ama yapamadığı tek şeyde balık tutmak
aynısını düşündüm. bu kadar bilgiye aksiyon sıfır ya garibim. insan bir tane mi yakalayamaz.
Alıntı:
balık tutmaktan daha önemli bişey varsa o da akvaryumu nasıl güzelleştirebilirim
3. bolumde de dilinden düşürmedi. hatta epey geyiği oldu. izleyince görürsünüz artıkın

azby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 22:09   #27
yagmur6767
Yeppudaa Anime Ekibi
Choi Jin Hyuk Sorumlusu Dergi
Dergi Grubu
aktif üye
yagmur6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Tozlu raflardan...
yagmur6767 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Lee Seo Jin ve Eric için izlenir bu komedi serisi
Kaçmaz yani

yagmur6767 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.16, 22:32   #28
newchingu
aktif üye
newchingu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EVDEN
Alıntı:
bence batma ihtimalleri sıfır
adam ciddi ciddi yemek yapma konusunda yetenekli. tek şüphelendiğim şimdiye kadar seyrettiklerinden yaptıklarından doğaçlama mı yapıyor, yoksa cep telefonundan tarif karışıtıyor mu onu bilemedim.yarın öbür eric e şef rolü teklif ederlerse şaşmıcam
ji sung un olduğu bölüm cep telefonu kullanmıyorlardı. ayy o da ne hassasiyet abidesi zaten. hanım da hamileydi, bırakmış gelmiş ne dert etmişti yagmur6767; moo hyul tam moo hyul un gençlik haliymiş. rol yapmamış kendisiymiş o
newchingu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.16, 08:58   #29
kamparna
aktif üye
kamparna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
çok keyifli ve eğlenceli bir program çeviride emeği geçenlere çok teşekkürler emeğinize sağlık çok keyifli olmuş. umarım devamı da gelir. bu ikinci sezonmuş ilk sezon da çevirildimi acaba?
kamparna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.16, 11:59   #30
firari_x
SuperModerator
joker
aktif üye
firari_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
firari_x isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
kamparna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu ikinci sezonmuş ilk sezon da çevirildimi acaba?
Bu 3. sezon, diğer sezonların altyazı ve videoları tam olarak yok malisef.
firari_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır