ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu TV & Sinema Haberleri / [Part 5] Dizi, Sinema ve Müzik Dünyasından En Son Gelişmeler! /// 23 Kasım 2016
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 23.11.16, 20:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: SONICé
Selamlar.Yine haber ajansımızın twitter adresi için derlediğim haberlerden en ilgi çekici olanlarıyla karşınızdayım. Son 2 haftada birçok diziden cast haberleri, ilgi çekici röportajlar ve sevdiğimiz grupların müzik dünyasına dönüş haberlerini aldık. Haber turumuza başlayalım o vakit:

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Lotte Duty Free sponsorluğunda çekilen mini dizi Kiss For The Seventh Time'ın kadrosunda Park Hae Jin, Lee Jun Ki, Ji Chang Wook, Lee Jong Suk, Lee Min Ho, Taecyeon ve Kai var. Dizinin afişi yayınlandı. Dizi 5 Aralıkta başlayacak ve her Pazartesi - Perşembe yayınlanacak !

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ OCN'in reyting rekortmeni dizisi Bad Guys'ın 2017'de 2. sezonu olacakmış. Senarist yine aynı. Ancak oyuncu kadrosunun aynı olup olmayacağı belli değil. ( Park Hae Jin'in OCN kanalının sahibi CJ E&M Şirketiyle arası bozuk biliyorsunuz Cheese In The Trap'teki sahnelerinin kesilmesi yüzünden. En çok 2. sezonun PHJ istiyordu, ama sanırım kadroda olmayacak bu sebeple. Onsuz bir Bad Guys düşünemediğimden umarım kadroda olur diyorum ben de sizin gibi. )

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Goblin basın konferansında Gong Yoo:" Lee Dong Wook yanımda bayan baş rol oyuncusu gibi durmuyor mu ? Kirpikleri çok uzun baksanıza", demiş.

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Ji Chang Wook diyor ki:

"Ne zaman randevuya çıksam sonu hüsran oluyor.Biriyle çıkmak göründüğünden daha zor.Bu yüzden projelerimdeki çektiğim romantik sahnelerde heyecanlanırım."

"Dış görünüş gelip geçici.Uzun uzun sohbet edebileceğim birisi olsun birlikte olacağım insan.Bu benim için çok değerli bir özellik."

"Gerçekten hayatımda birisi olsun istiyorum, ancak vatani görevimi yerine getirmem lazım geldiğinden şimdilik bu çok zor."

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ D.O en sevdiği aktörlerin Park Bo Gum ve Yoo Seung Ho olduğunu,onları izleyerek aktörlüğe dair çok şey öğrendiğini ve bu ikisiyle bir filmde rol almayı çok istediğini söylemiş.

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Kang Dong Won sevdiğinizi 15 yıl bekler misiniz sorusuna: " Sevdiğim kadını 15 yıl da olsa beklerim.Seviyorsam elimden beklemekten başka ne gelir ki" demiş.

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ SBS dizisi Defendant'ın baş rolleri Ji Sung ve Yuri oldu ! Dizi Romantic Doctor'un bitimiyle Ocak 2017'de yayında olacak.Siz baş roller hakkında ne düşünüyorsunuz ?

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Lee Jong Suk'un baş rolünde olduğu, Suzy'nin teklifi değerlendirdiği While You Were Sleeping önceden çekilip Temmuz 2017'de yayınlanacak.

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Choi Jin Hyuk, OCN dizisi Tunnel'den baş rol teklifi aldı ! Aktörün ajansı, birçok dizi teklifi daha aldıklarını ve değerlendirdiklerini söyledi.

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ BEAST şirketiyle sözleşme yenilememe kararı alarak kendi şirketlerini kuracak. Grup yepyeni bir isimle yoluna devam edebilir.

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ MBC dizisi Ruler: Master Of Mask'ın kadrosunda Yoo Seung Ho, Kim So Hyun, L ve Yoon So Hee var.Dizi 2017'nin ilk yarısında ekranda olacak.

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Hwarang'dan ilk teaser geldi !

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Lee Jong Suk'un Singapur fan buluşmasından:

Lee Jong Suk sürekli temasta olduğu arkadaşlarının Kim Woo Bin ve Yoon Kyun Sang olduğunu söyledi.

Drama çekimleri bitince sakal bırakmayı alışkanlık haline getirdiği için hayranlarıyla dışarıda karşılaşmamayı tercih ediyormuş.

“Aksiyon sahnesi mi romantik sahne mi ? “ sorusuna spor yapmayı hiç sevmediğinden aksiyon sahnelerinin daha zor olduğunu söyledi. Spor yapmaktan hoşlanmadığı için de aksiyon sahneleri yerine romantik sahneleri tercih ettiğini söyledi.

Aksiyon sahnelerinde öncelikle partnerinin ve kendisinin güvenliği olduğunu söyledi.

Bir sonraki projesinde kötü adamı oynayacağını açıkladı ! ( V.I.P filminde oynayacağı seri katil rolünü kast ediyor. )

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Park Bo Gum canlı bağlandığı #2D1N'da, programa konuk olan Kim Yoo Jung'a "Bugünkü konuğunuz bir bebek mi? Çok tatlı", diye iltifat etti. ^^ ( Taş bebek gibi manasında. )

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Song Hye Kyo'nun 20. yılını kutladığı özel fan bluşmasına Song Joong Ki ve Yoo Ah In katılarak aktriste süpriz yaptı.

Song Hye Kyo : " Yoo Ah In ile her buluşmamızda o kadar fazla içiyoruz ki, onunla ayık olarak yüz yüze bakmak çok garip" dedi.

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ tvN'in Sensetive Boss dizisinin kadrosu tamamlandı.Yönetmen Song Hyun Wook [Another Miss Oh], senarist ise Joo Hwa Mii [Marriage Not Dating]. Dizi 2017 başında ekranda olacak.

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Sound Of Your Heart 9 Aralık'ta KBS'de ekranlarda olacakmış.

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ BIGBANG 15 Kasım’da 2. bir video klip çekimi için gizlice bir araya geldi.Yeni albümlerinin yayın tarihi ise 12 Aralık !

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Baş rollerini Sung Hoon ve Secret'dan Song Ji Eun'un paylaştığı My Secret Romance'ın senaryo okuma toplantısı gerçekleşti.

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Song Joong Ki & Park Bo Gum'un Dominos Pizza için çektiği yeni reklam filmi ve kamera arkası sizlerle. ( Aramızda kalsın ama kamera arkası daha eğlenceli. )

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Rebel Hong Gil Dong'un kadrosu kesinleşti.Baş rollerde Yoon Kyun Sang ve Chae Soo Bin var! Dizi Night Light'ın bitimiyle Ocak 2017'de yayında.

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Yoon Shi Yoon, KBS draması Strongest Deliveryman'den baş rol teklifi aldı !

:。・:*:・゚’★,。・:*:・゚’☆ Goblin'den yayınlanan 6 dk.lık fragman sizlerle!

Yorum bırakmadan gitmeyin. Yorumlarınız benim için değerli.

Çeviri & Derleme: evhamlı kurabiye

Alıntı yapıyorsanız yeppudaa.com'dan olduğunu belirtiniz!

Bizi Facebooktan takip için:

facebook.com/Yeppudaa.com
&
Facebook/YeppudaaHaberAjansi

Bizi Twitterdan takip için:
http://twitter.com/YeppudaaHaber

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.11.16, 21:10   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
Gamze!ee
aktif üye
Gamze!ee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Alıntı:
evhamlı kurabiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yorum bırakmadan gitmeyin. Yorumlarınız benim için değerli
Bu güzel haberler için teşekkür ederim desene asıl diziler yolda merakla bekliyor olacağım
Gamze!ee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.11.16, 21:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
*Gözgü*
Yeppudaa Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
*Gözgü* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
OCN'in reyting rekortmeni dizisi Bad Guys'ın 2017'de 2. sezonu olacakmış.
Haberi görünce bir sevindim ki..sonrasında kursağımda kaldı.. Umarım PHJ olmadan 2.sezon falan olmaz..Tüm kadro çebal!..
Alıntı:
Goblin basın konferansında Gong Yoo:" Lee Dong Wook yanımda bayan baş rol oyuncusu gibi durmuyor mu ? Kirpikleri çok uzun baksanıza", demiş.
Yerim ya..
Ellerine sağlık kurabiye'm..Yine güzel bir haber turuydu..

*Gözgü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.11.16, 21:47   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: SONICé
Alıntı:
Gamze!ee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu güzel haberler için teşekkür ederim desene asıl diziler yolda merakla bekliyor olacağım

Aynen çingum. Goblin bomba gibi geliyor, beklentim tavan. TvN dizileri de dikkatimi çekenlerden.

Alıntı:
*Gözgü* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Haberi görünce bir sevindim ki..sonrasında kursağımda kaldı.. Umarım PHJ olmadan 2.sezon falan olmaz..Tüm kadro çebal!..

Di mi ya. PHJ'siz olmaz. Senaristi bile aynı olmayabilir. O da sıkıntı. Bambaşka bir kadro ve senarist olursa onu da kimse izlemez. Merakla gelişmeleri bekliyorum. Haber ederim yine ilk elden.

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.11.16, 21:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
yori
aktif üye
yori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
D.O en sevdiği aktörlerin Park Bo Gum ve Yoo Seung Ho olduğunu,onları izleyerek aktörlüğe dair çok şey öğrendiğini ve bu ikisiyle bir filmde rol almayı çok istediğini söylemiş.
akıllı çocuk boşuna sevmiyorum. bence kendi de çok yetenekli. bazılarının şarkıcı yanı bazılarının oyunculuğu ağır basıyor bu velet her ikisinde de on numara
yori isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.11.16, 21:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
jaspe
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Eline sağlık süper haberler keyifle okudum.
jaspe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.11.16, 22:12   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
Fragile*
aktif üye
Fragile* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bosnia ♥
Alıntı:
Lotte Duty Free sponsorluğunda çekilen mini dizi Kiss For The Seventh Time'ın kadrosunda Park Hae Jin, Lee Jun Ki, Ji Chang Wook, Lee Jong Suk, Lee Min Ho, Taecyeon ve Kai var. Dizinin afişi yayınlandı. Dizi 5 Aralıkta başlayacak ve her Pazartesi - Perşembe yayınlanacak !
Kızın ne kadar şanslı olduğunu söylemiştim değil mi?
Ben heyecandan bu mini diziyi izleyemem ya.
Allahıııım, çok heyecanlı ya.

Alıntı:
"Ne zaman randevuya çıksam sonu hüsran oluyor.Biriyle çıkmak göründüğünden daha zor.Bu yüzden projelerimdeki çektiğim romantik sahnelerde heyecanlanırım."
Hüsranla mı bitiyor? Yok artık.
Çok mükkemmeliyetçi o zaman, başka bi' açıklaması yok bunun. ;P Lakin Im Yoonna ile cidden çok yakışıyorlar yahu, bence beraber olmalılar! ;D
Park Min-Young ile de yakışıyorlar gerçi.
;P
İkisi de taş valla. Seç, beğen, al.

Alıntı:
Were Sleeping önceden çekilip Temmuz 2017'de yayınlanacak.
Temmuz mu?! Ben daha erken bekliyordum yahu. Kötü oldu bu..

Alıntı:
Choi Jin Hyuk, OCN dizisi Tunnel'den baş rol teklifi aldı ! Aktörün ajansı, birçok dizi teklifi daha aldıklarını ve değerlendirdiklerini söyledi.
Choi Jin Hyuk'u bi' dizide görmeyeli uzun zaman olmuştu, fena özlemiştim valla. Çok iyi bi' haber bu. ^^

Alıntı:
Park Bo Gum canlı bağlandığı #2D1N'da, programa konuk olan Kim Yoo Jung'a "Bugünkü konuğunuz bir bebek mi? Çok tatlı", diye iltifat etti. ^^

İzlemiştim bu videou.. Allahım, pek şekerler ya. Kim Yoo Jung, Bo Gum'u görünce o kadar şeker bi' ifade takındı ki, anlatamam size. Mutluluğu gözlerinden okunuyordu resmen. Çok şekerdi. İzlemeniz lazım. ^^
Bogum da az değil yalnız, iltifata gel seeeenn.

Alıntı:
Rebel Hong Gil Dong'un kadrosu kesinleşti.Baş rollerde Yoon Kyun Sang ve Chae Soo Bin var! Dizi Night Light'ın bitimiyle Ocak 2017'de yayında.
Ooo şirin prensesimizin yeni dizisiiii! ^^ Yoon Kyun Sang'u pek sevmesem de, Chae Soo Bin için izlenir. ^^

Emeğine sağlık ^^

Fragile* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.11.16, 22:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
lalezar
Spoiler Sayfası Sorumlusu
aktif üye
lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Yeppudaa"mın diyarından:)
Sevdiğini 15 yıl bekleyen Kang Dong Won..

Spor yapmaktan hoşlanmayan Lee Jong Suk..

Orada pizza mı vardı dedirten Park Bo Gum ve Song Joong Ki..

Kamera arkası hakikaten daha eğlenceli..

Beast"ı severim, yolları açık olsun..

Tatlışım, şekerparem, 7 yaşından beri takip ettiğim Kim Yoo Jung..

Son olarak çektiği romantik sahnelerde heyecanlanan "garibim aşksızlık başına vurmuş" Ji Chang Wook..
Hatırladıklarım bunlar, ellerine sağlık Kurabiyem..

lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.11.16, 22:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
sujini34
aktif üye
sujini34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
2. sezonun PHJ istiyordu,
Phj'ye çok yakışmıştı bu rol, gerçi tüm kadro iyiydi. Çekilirse aynı kadro lütfen.

Alıntı:
Goblin basın konferansında
Nasıl güler yüzlü nasıl tatlı ve aynı zamanda nasıl çekici olabiliyor bu adamlar ya? Başrol kızdan hoşlanmıyorum birde umarım senaryo çok ama çok akıcı bir şekilde işlenmiştir. Herkes gibi merakla bekliyorum. Tabii mecburen güncel izlemek durumundayım, şuan bile sayfamda Goblin'den geçilmiyor çünkü

Alıntı:
Ji Chang Wook diyor ki
Garibim sohbet edecek düzgün insan arıyor ne yapsın. @Betagram görev bizi çağırıyor bir el atalım canım şu çocuğa askere gitmeden.

Alıntı:
Kang Dong Won sevdiğinizi 15 yıl bekler misiniz sorusuna
Bekliyoruz bizde bekliyoruz ki sevdiğimiz aktör dizi çeksin. 15 seneye tamamlayacak herhalde. Ağır adam vesselam.

Alıntı:
Defendant'ın baş rolleri Ji Sung ve Yuri
Konuyu okuyunca gözümde kötü adam olarak Uhm Ki-Joon belirdiydi. Demek ki adamcağız artık bu rollere yapışmış. Kötü zengin adam mı lazım? Çağırın Uhm Ki-Joon'ı gelsin oynasın takım elbise+kol düğmeleri+gözlüğüyle set halinde

Yuri? Bu kızları komple uzaya tura gönderseler, hani marstır, jupiterdir bir dolanıp gelseler biz de bir rahat nefes alsak (Ji Sung fighting!!!)

Alıntı:
While You Were Sleeping
Bildiğimiz Sandra Bullock'un sen uyurken'i gibi mi acaba? Benim çok sevdiğim bir film, çok romantik gelmişti bana o zamanlar. 1995 tabi sinemada izlemiştim, ahh ahh nerde eski holivıd

Alıntı:
Choi Jin Hyuk, OCN dizisi Tunnel'
En çok Wol Ryung olmak ona yakışmıştı. Birde Panda ve Kirpide kızıl saç rengini hiç unutmam. Tunnel dizisinin suç-gerilim-zamanda yolculuk gibi bir konusu var sanırım yakışır kendisine. Belki bundan sonra bir tane de tarihi dizi gelir

Heberler için teşekkür ederim, en sevdiğim haber kanalı yeppudaa tv.
sujini34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.11.16, 22:51   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
ay taşı
aktif üye
ay taşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Goblin'i sabırsızlıkla bekliyorum. Bir an önce gelse de izlesek Wooki'yi. Choi Jin Hyuk da dizi tekliflerini kabul etse ne iyi olur. Bu günlerde bu oppa neden dizi çekmiyor uzun süredir diye düşünüyordum. demek ki önceden hissetmişim. Umarım hislerim doğru çıkar da güzel bi diziyle tekrar ekranlara geri döner.
ay taşı isimli Üye şimdilik offline konumundadır