ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu TV & Sinema Haberleri / [Part 5] Dizi, Sinema ve Müzik Dünyasından En Son Gelişmeler! /// 23 Kasım 2016
Mega linklerde sorun varsa uptobox veya 1fichierden indiriniz. İndirmeyi bilmiyorsanız rehbere bakınız: REHBER
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 24.11.16, 00:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #21
mel152
aktif üye
mel152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
evhamlı kurabiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Park Hae Jin, Lee Jun Ki, Ji Chang Wook, Lee Jong Suk, Lee Min Ho, Taecyeon ve Kai
Aşk üçgenlerine alışığız fakat böylesiyle ilk defa karşılaşacak gibiyiz, merakla bekliyorum
Alıntı:
Dış görünüş gelip geçici.Uzun uzun sohbet edebileceğim birisi olsun birlikte olacağım insan.Bu benim için çok değerli bir özellik."
Böyle derler top modellerden de geri kalmazlar
Alıntı:
Seviyorsam elimden beklemekten başka ne gelir ki" demiş.
Koca yürekli sevdicek
Alıntı:
Ji Sung ve Yuri
Aralarında bir uyum yakalayamadım ama merakla bekliyorum
Alıntı:
Lee Jong Suk'un baş rolünde olduğu, Suzy'nin teklifi değerlendirdiği While You Were Sleeping önceden çekilip Temmuz 2017'de yayınlanacak.
Umarım sadece teklifi değerlendirmekte kalır
Alıntı:
BEAST şirketiyle sözleşme yenilememe kararı alarak kendi şirketlerini kuracak. Grup yepyeni bir isimle yoluna devam edebilir.
Sizede bu yakışır
Alıntı:
MBC dizisi Ruler: Master Of Mask'ın kadrosunda Yoo Seung Ho, Kim So Hyun, L ve Yoon So Hee var.

Alıntı:
tvN'in Sensetive Boss dizisinin kadrosu tamamlandı.
Kadroya bayıldım
Alıntı:
Yoon Kyun Sang ve Chae Soo Bin
Sevdiğim iki karakter Sanırım senaristler artık sesime kulak veriyorlar
Haber için çok teşekkürler

mel152 isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 24.11.16, 00:42   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #22
koresever.
aktif üye
koresever. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
mini dizi Kiss For The Seventh Time
Başroldeki kıza tahammül edemediğim gerçeği.
Alıntı:
OCN'in reyting rekortmeni dizisi Bad Guys'ın 2017'de 2. sezonu olacakmış.
Bunu görünce çok heyecanlandım ama sonrasında phj olmayabilir denilmesi üzdü beni açıkçası umarım phj olur ya.
Alıntı:
Goblin basın konferansında Gong Yoo:" Lee Dong Wook yanımda bayan baş rol oyuncusu gibi durmuyor mu ? Kirpikleri çok uzun baksanıza", demiş.
Allahımm bu çifti görmek için nasıl heyecanlıyım ya sevimli şeyler dizi gümbür gümbür geliyor.
Alıntı:
Ji Chang Wook diyor ki
Jcw nin söylediği şeyler kendisi gibi sevimli. Açıkçası onun göründüğü gibi sevimli ve ince bir ruha sahip olduğunu bilmiyordum. Kurduğu cümleleri okuyunca onun için en iyisini dilerken buldum kendimi. Ah güzel gülüşlü adam!
Alıntı:
Kang Dong Won sevdiğinizi 15 yıl bekler misiniz sorusuna: " Sevdiğim kadını 15 yıl da olsa beklerim.Seviyorsam elimden beklemekten başka ne gelir ki" demiş.
Ya böyle adamları çok seviyorum ya, kdw nin böyle bir şey söyleyecek biri olduğunu tahmin edebiliyordum, çok özel bir oyuncu ayrıca cidden.
Alıntı:
SBS dizisi Defendant'ın baş rolleri Ji Sung ve Yuri oldu
Yuri izlemedim hiç. Umarım ji sung la uyumlu bir çift olurlar.
Alıntı:
BEAST şirketiyle sözleşme yenilememe kararı alarak kendi şirketlerini kuracak.
Çok cesurca bir karar. Ancak haberin detaylarını bilmiyorum da tam olarak. İstanbula geldiklerinde onları izlemek çok keyifliydi bu yüzden come back yapmalarını heyecanla bekleyip, türkiyeye tekrar gelmelerini diliyorum.
Alıntı:
Hwarang'dan ilk teaser geldi !
Geçen gün denk gelmiştim zaten fragmana küçük çaplı bir kalp krizi geçirmiştim, heyecanla beklediğim bir dizi goblinden sonra.
Alıntı:
tvN'in Sensetive Boss dizisi
Başroldeki kadın karaktere sinir oluyorum, diğer oyuncuları seviyorum bu yüzden dizi geldiğinde izleyip izlemeyeceğime öyle karar vereceğim.
Alıntı:
Sound Of Your Heart 9 Aralık'ta KBS'de ekranlarda olacakmış.
Jung so min sevimliliği! Kwang soo yu da sevdiğime göre tabii ki diziyi izleyeceğim.
Alıntı:
Yoon Shi Yoon, KBS draması Strongest Deliveryman'den baş rol teklifi aldı !
Bu adamı da ayrı bir severim çok masum buluyorum kendisini, çok da sevimli buluyorum umarım dizi iyidir ve başrolü kabul eder.

Yaptığın haberleri okumayı çok seviyorum, her zaman ki gibi buram buram emek kokan bir haber olmuş. Okumaktan büyük bir keyif aldım, çok teşekkür ederim haber için ellerine sağlık.
koresever. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.11.16, 01:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #23
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
opera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tvn dizilerini ben de çok severim, park bo youngın da fanıyım zaten. hwarangla goblini, master of maskı da iple çekiyorum. sevdiğim herkes dizi çekiyor özellikle goblinin bu uzun teaserını görmemiştim, çok beğendim

Bo Young sektörde herkesin yanına yakışır dediğim tek kadın oyuncu. Proje seçimine güveniyorum. Hwarang'daki çocuklar çok kadınsı geldi bana ya. Ne bileyim peruklar bir garip. Misal Goblin'de de Gong Yoo peruk takmış savaşçı olduğu zaman hani. O çok erkeksi durmuşken Hwarang'dakiler acayip kadınsı duruyor.

Master of Mask kadrosu sebebiyle benim de gönlümü çeldi.Ama korkum şu ki bu sene o kadar göz alıcı kadrolara rağmen senaryosu vasat olan çok dizi oldu. O sebeple kadrosunu beğendiğim dizilerden tırsıyorum. Yorumların için teşekkürler çingum.

Alıntı:
hurmaşekeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Buna pek katılmamakla birlikte kim bilir ağabeyimizin dediği tombul anlayışı nasıl misal 44 değilde 47 kilo olan birini kastetmiştir

Kesinlikle onu kast etti bence. Yoksa Kore'de tombul olma kıstası zaten en fazla 50 kilo olmaktır.Running Man'in bir bölümünde Ji Hyo'nun 54 kilo olduğunu söylemişti üyelerden birisi. Yaşlı bir amca geçiyordu o esnada, ciddi misiniz dedi. O yaştaki adam bile 54 kiloyu ohalar olsun diyerekten değerlendiriyor.

Alıntı:
yagmur6767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sonunda diyorum...
Bi sürü teklif aldılarsa bizim niye haberimiz olmadı
Zaten katıldığı ajansı da hiç gözüm tutmuyor ya hayırlısı. İnşallah Tunnel veya daha güzel bir yapımla ekranlara dönersin.

Di mi ya. Ne vakittir bekliyordum inan bir haberi çıksa da artık dönse ekranlara diye. Ajansların hepsi böyle diyor zaten çok teklif var, değerlendiriyoruz da bilmem ne. Bunu kabul edecek bence. Dört gözle bekliyoruz.

Alıntı:
yagmur6767 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nerede bizde böyle pambık yürecikli erkekler Var da bize denk gelmiyor belki de...

Yok ya, inan bizim ülkede hiç denk gelmedim, denk gelenini de duymadım görmedim.

Alıntı:
koresever. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Başroldeki kadın karaktere sinir oluyorum, diğer oyuncuları seviyorum bu yüzden dizi geldiğinde izleyip izlemeyeceğime öyle karar vereceğim.

Baş rol Park Hye-Soo bu arada. Age Of Youth'da çıkan kız hani. Onu mu sevmiyorsun çingum ?

Alıntı:
Yaptığın haberleri okumayı çok seviyorum, her zaman ki gibi buram buram emek kokan bir haber olmuş. Okumaktan büyük bir keyif aldım, çok teşekkür ederim haber için ellerine sağlık.

Ah ya, biliyor musun ben de sana teşekkür mesajı yazacaktım özelden. Sürekli beğenilerini yorumlarını görüyorum ve çok mutlu oluyorum.Bu işe başlarken en büyük temennim birilerini haberlerimle mutlu etmek ve bu vesileyle değerli okuyucular kazanmaktı her daim. Eksik olma canım. Keyifle okuyorsan ne mutlu bana. Büyük motivasyon kaynağımsın sen ve senin gibi değerli okuyucularım.

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.11.16, 01:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #24
opera
aktif üye
opera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: seven ny'nin en büyük fanı benim bi kere :)
Alıntı:
Bo Young sektörde herkesin yanına yakışır dediğim tek kadın oyuncu. Proje seçimine güveniyorum. Hwarang'daki çocuklar çok kadınsı geldi bana ya. Ne bileyim peruklar bir garip. Misal Goblin'de de Gong Yoo peruk takmış savaşçı olduğu zaman hani. O çok erkeksi durmuşken Hwarang'dakiler acayip kadınsı duruyor.

Master of Mask kadrosu sebebiyle benim de gönlümü çeldi.Ama korkum şu ki bu sene o kadar göz alıcı kadrolara rağmen senaryosu vasat olan çok dizi oldu. O sebeple kadrosunu beğendiğim dizilerden tırsıyorum. Yorumların için teşekkürler çingum.
evet ama hwarangta bts'ten v var, kadınsı da olsa çocuksu da olsa izlerim kadrolar konusunda haklısın ama umarım master of mask güzel olur, çünkü o çocukların hepsini izlemek istiyorum. ama kadro iyi olup, dizi vasat olunca iki kat hayalkırıklığı oluyor. ne demek esas haber için teşekkürler
opera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.11.16, 01:29   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #25
koresever.
aktif üye
koresever. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Baş rol Park Hye-Soo bu arada. Age Of Youth'da çıkan kız hani. Onu mu sevmiyorsun çingum ?
Hıhım biliyorum o olduğunu aslında garip gelecek biliyorum ama izlerken sevdiğim bir karakterdi ama sonra sinir olmaya başladığım bir karakter oldu, bu belki sonradan mıymıntı bulduğumdan ya da korkak bulduğumdan kendisini bilmiyorum ama canlandırdığı karakterden ötürü sinir olduğum bir oyuncu kısaca çingum. Çok komik bir sebep ama tam olarak o yüzden bu dizi için bakıp öyle karar vereceğim diyorum yine, belki bu dizide gerçekten severim oynadığı karakterle birlikte.
Alıntı:
Ah ya, biliyor musun ben de sana teşekkür mesajı yazacaktım özelden. Sürekli beğenilerini yorumlarını görüyorum ve çok mutlu oluyorum.Bu işe başlarken en büyük temennim birilerini haberlerimle mutlu etmek ve bu vesileyle değerli okuyucular kazanmaktı her daim. Eksik olma canım. Keyifle okuyorsan ne mutlu bana. Büyük motivasyon kaynağımsın sen ve senin gibi değerli okuyucularım.
Sen de eksik olma çingum. Haberlerini cidden seviyorum, haberlerinin kapsamlı ve ilgi çekici olmasından ziyade en çok emek harcanmış olduğunu görüyorum çünkü. Bu emeğe karşılık da benim yaptığım sadece bir teşekkür etmek oluyor ve bu teşekkürü de fazlasıyla hak ettiğini düşünüyorum. Bize güzel haberlerini sunmaya devam et lütfen.

koresever. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.11.16, 02:11   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #26
Ay Hırsızı
aktif üye
Ay Hırsızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 6 Uçan Ejderler..
Haber derlemesi harika olmuş..
Emeklerine sağlık evhamlı kurabiye;
Bende kıyıdan köşeden ilgi alanıma giren mevzulara şöyle ufaktan bir dokunayım..

Alıntı:
Lotte Duty Free sponsorluğunda çekilen mini dizi Kiss For The Seventh Time'ın kadrosunda Park Hae Jin, Lee Jun Ki, Ji Chang Wook, Lee Jong Suk, Lee Min Ho, Taecyeon ve Kai var. Dizinin afişi yayınlandı. Dizi 5 Aralıkta başlayacak ve her Pazartesi - Perşembe yayınlanacak !
-Çok ilgi çekici gerçekten..
Firmanın reklam gelirleri çok fazla ki reklam çekmek yerine mini diziyle bu kadar oyuncuyu bir araya getirebiliyor..Aklıma ilk anda gelen bu oldu.
Böyle bir kadronun mini dizide buluşması anlaşılır.
Uzun solukta biz seyircilerin akıbetini düşünerek mini dizide karar kılmışlardır büyük ihtimal..
Uzunluğu konusunda herhangi bir bilgi yok sanırım..En fazlası 20 dakika oluyordu galiba..
Başrol kızı Six Flying Dragons'ta yan rollerden tanıyorum..Fakat bu kadar şanslı olabileceğini hiç düşünmemiştim..Hayırlısı..

Alıntı:
OCN'in reyting rekortmeni dizisi Bad Guys'ın 2017'de 2. sezonu olacakmış. Senarist yine aynı. Ancak oyuncu kadrosunun aynı olup olmayacağı belli değil. ( Park Hae Jin'in OCN kanalının sahibi CJ E&M Şirketiyle arası bozuk biliyorsunuz Cheese In The Trap'teki sahnelerinin kesilmesi yüzünden. En çok 2. sezonun PHJ istiyordu, ama sanırım kadroda olmayacak bu sebeple.Onsuz bir Bad Guys düşünemediğimden umarım kadroda olur diyorum ben de sizin gibi. )
-3 dizinin 2.sezonunu her daim bekleyen biri olarak ilk üçümde yer alan bu dizinin haberindeki Park Hae Jin muamması yüreğimi dağladı..
Onsuz bu diziyi düşünemedim şu an..
11 bölümlük dizinin en büyük ivmesi kendisiydi..
Yaşanan sorunların profesyonelce aşılacağını düşünmek istiyor ve bu dizide PHJ'le 2.sezona yol almayı umut ediyorum..

Alıntı:
SBS dizisi Defendant'ın baş rolleri Ji Sung ve Yuri oldu ! Dizi Romantic Doctor'un bitimiyle Ocak 2017'de yayında olacak.Siz baş roller hakkında ne düşünüyorsunuz ?
-Ji Sung sever olarak bu diziyi beklemekteyim..
Fakat yanına erişecek oyuncu performansı açısından Yuri'nin ne yapacağını merak ediyorum..Mini dizisine başlangıç yapmıştım..Gözüme fena gelmedi..
Karşısında Ji Sung olunca ister istemez daha donanımlı bir oyuncu beklemiyor değil bünyeler..
Bakalım.

Alıntı:
Lee Jong Suk'un baş rolünde olduğu, Suzy'nin teklifi değerlendirdiği While You Were Sleeping önceden çekilip Temmuz 2017'de yayınlanacak.
-Lee Jong Suk'un bütün dizilerini hemen hemen izledim..
Suzy hakkında hiçbir fikrim yok...
O yüzden sanırım değerlendirme aşamasının değerlendirme de kalması temennim olacaktır..

Alıntı:
Choi Jin Hyuk, OCN dizisi Tunnel'den baş rol teklifi aldı ! Aktörün ajansı, birçok dizi teklifi daha aldıklarını ve değerlendirdiklerini söyledi.
-Pride and Prejudice her daim izleme listemdedir ama bir türlü başlayamadığım bir yapımdır..Ki bu adamı çok severim...
Yeni bir dizide olma ihtimali çok güzel..
Fakat en son bu adam askere gitti diye anımsıyorum..Hemen dönmüş mü oluyor..Haberlerine bir bakmak lazım..

Alıntı:
Bir sonraki projesinde kötü adamı oynayacağını açıkladı ! ( V.I.P filminde oynayacağı seri katil rolünü kast ediyor. )
-Kötü rol yakışır bence..

Alıntı:
Goblin'den yayınlanan 6 dk.lık fragman sizlerle!
-Uzun zamandır en merakla beklediğim dizi sanırım bu..
Başroldeki 4 oyuncuyu da ayrı ayrı izledim..Hepsi hakkında fikrim var..
O yüzden ortaya harika bir sinerji çıkacağını düşünüyorum..
Senaryo sahibinin başarısı ortada..
Gong Yoo'nun bu kadar çok peşinde koşmasının sonucunu biz izleyiciler de alırız umarım..
Ay Hırsızı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.11.16, 02:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #27
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Hıhım biliyorum o olduğunu aslında garip gelecek biliyorum ama izlerken sevdiğim bir karakterdi ama sonra sinir olmaya başladığım bir karakter oldu, bu belki sonradan mıymıntı bulduğumdan ya da korkak bulduğumdan kendisini bilmiyorum ama canlandırdığı karakterden ötürü sinir olduğum bir oyuncu kısaca çingum. Çok komik bir sebep ama tam olarak o yüzden bu dizi için bakıp öyle karar vereceğim diyorum yine, belki bu dizide gerçekten severim oynadığı karakterle birlikte.

Yoo aslında hiç garip değil, bilakis bende de öyle olduğu çoktur. Oynadığı role göre oyuncuyu sevme ya da soğuma durumları çok normal. Bu kızçenin hemen baş role yükselmesi tuhafıma gitti asıl. Ben Yi Na'yı oynayan Hwa Young'ın alıp başını gitmesini temenni ediyordum. İzleyip bir görmek lazım dediğin gibi. Belki rol pek sevilesidir. İzlenimin değişir.

Alıntı:
Sen de eksik olma çingum. Haberlerini cidden seviyorum, haberlerinin kapsamlı ve ilgi çekici olmasından ziyade en çok emek harcanmış olduğunu görüyorum çünkü. Bu emeğe karşılık da benim yaptığım sadece bir teşekkür etmek oluyor ve bu teşekkürü de fazlasıyla hak ettiğini düşünüyorum. Bize güzel haberlerini sunmaya devam et lütfen.

Emeğimi fark eden bir kişi bile olsa öyle mutluluk verici bir durum ki bu, boşuna çabalamıyorum demek ki dedirtiyor. Bilmukabele. Gönlün güzel olduğundan gelip böylesi içten yazmışsın, eksik olma hiç. Bir değerli, kadirşinas bir okuyucu daha edindim, ne mutlu bana. Hep gel ki. Haberleri araştırıp, emek edip derleme amacım bu zaten, birlikte güzel bir şeyler paylaşmak, ortak bir noktada buluşup iki hoş sohbet edip günlük hayatın stresinden bir nebze olsun uzaklaştırmak sizi.

Alıntı:
Ay Hırsızı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Haber derlemesi harika olmuş..
Emeklerine sağlık evhamlı kurabiye;
Bende kıyıdan köşeden ilgi alanıma giren mevzulara şöyle ufaktan bir dokunayım..

O değil de inan senin yorumunu görünce pek mutlucuk oluyorum. Bir cümel bile yazsan keyifle okuyorum. Eksik olma.

Alıntı:
Fakat en son bu adam askere gitti diye anımsıyorum..Hemen dönmüş mü oluyor

Bacağı sakatlanmış, erken terhis oldu. Sanırım 6 ay kadar askerlik yaptı. Belki de tepki çekmemek için hemen proje kabul etmedi. Ama kendisini izlemeyi çok seviyorum.Salt Fated To Love You'da izleyip bu adam baş rol olmalı demiştim.

Alıntı:
Gong Yoo'nun bu kadar çok peşinde koşmasının sonucunu biz izleyiciler de alırız umarım.

5 kere reddetmiş senaristi. Bugün okudum hatta, yok artık dedim. Senarist diyor ki, son kez bi' daha teklif edeyim dedim, utandım, yüzüm yoktu artık diyor. Sonra Gong Yoo hemen cevap vermiş kadına bu sefer. O da şaşırmış nasıl kabul etti diye. Gong Yoo dizi çekmek yorucu, dizinin sonuna kadar aynı oyunculuk performansını sergileyemiyorum diyor. Ondan sebep kabul etmiyormuş dizi projesi ama bunda senaryoyu, Goblin'i oynama fikrine tav olmuş.Bakalım merakla bekliyorum dediğin gibi. Hatta Legend Of The Blue Sea'den daha merak ediyordum bu işi. O da güzel bir iş bence bu da çok güzel olacak.

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.11.16, 03:30   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #28
mervegizem
aktif üye
mervegizem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
İn
Alıntı:
Lotte Duty Free sponsorluğunda çekilen mini dizi Kiss For The Seventh Time'ın kadrosunda Park Hae Jin, Lee Jun Ki, Ji Chang Wook, Lee Jong Suk, Lee Min Ho, Taecyeon ve Kai var.
Bu başrol kızın acilen hayat sigortası yaptırması lazım Kalp sağlığı için ve gelebilecek her türlü fan saldırılarına karşı çünkü ölebilir E bi de yanında promosyon, anında etkili netizen yorumları da var tabi Ne diyelim bu kadar yakışıklığı haremine toplayan ilk kız olduğu için hiçç kıskanmıyoruz bi kere O klasik cümle geliyor hazır olun: Neyse, Allah hepsini sahibine bağışlasın
Alıntı:
Goblin basın konferansında Gong Yoo:" Lee Dong Wook yanımda bayan baş rol oyuncusu gibi durmuyor mu ? Kirpikleri çok uzun baksanıza", demiş.
Zaten resimde de başrol bayan oyuncuyu göremedik Ben dizide sadece bu ikiliye odaklanacağım için başrol kızı zaten görmeyeceğim.Peki neden? Allah sizi inandırsın çünkü ben bu adamları ilk kez izleyeceğim
Alıntı:
Ji Chang Wook diyor ki:
Ayy yazık sana ya İnsan bu tip bu gülümsemeyle birini bulamıyorsa bu işte kesin bi iş var Okuttular mı çocuğum seni Ufo gören masum köylü hesabı "Kız görünce utanan masum namca ".
Senin ki o hesaba dönmüş Demek ki elin ağayın tutuluyo da olmuyo bu iş. Bak JCWshi ben sana bizim has Türkish mahalle teyzelerimizden yollayayım senin iş bir haftaya tamam Anında baş göz ederler Garanti ..Ne uğraşıyorsun sen Ji Chank Wook randevularla falan Bende o iş
Alıntı:
D.O en sevdiği aktörlerin Park Bo Gum ve Yoo Seung Ho
Bak bu yeni jenerasyon da ışık var ışık D.O'cum örnek aldığın insanlar da senin kaliteni gösterir..Aferin sana Hoş çocuklar ikiside Bu üçü de aynı projede güzel olurmuş hani Şöyle bir alıcı gözüynen baktım Yapımcılar yönetmenler duyun sesimi !
Alıntı:
Kang Dong Won sevdiğinizi 15 yıl bekler misiniz sorusuna: " Sevdiğim kadını 15 yıl da olsa beklerim.Seviyorsam elimden beklemekten başka ne gelir ki" demiş.
Ahh benim dizisiz kalmış, filmlerin prensi Kang Dong Won oppamSen nasıl olurda bir dizide oynamazsın Bu yapımcılar ve yönetmenlere burdan bir kez daha sesleniyorum..Lütfen! Ayıp ama ... Dong Won oppaya sözlerinden ötürü Zeki Mürenden "Elbet bir gün buluşacağız ..." şarkısını armağan ediyorum
Alıntı:
SBS dizisi Defendant'ın baş rolleri Ji Sung
Beni ilgilendiren Rollerin efendisi Ji Sung Sunbea Bu kızı tanımıyorum üzgünüm Ji Sung oppamiz, kendisini ekranlarda görmekten gurur duyarımEn kısa zamanda kavuşmak ümidiyle
Alıntı:
Bu tembel oğlanı seviyorum ben yaİlk kez Secret Garden'da Oskaya asılırken görüp, "Sen ne ayaksın abi" dediğim ama sempatik bulup sevdiğim bu çocuğun bütün dizilerini izledim ve oyunculuğunu severim Yaw bir insan bu kadar ilerler dediğim insanlardan biridir kendileri Neydi ne oldu helal olsun Suzye gelirsek Oyunculuğunu çok beğenmesem de güzel kız şimdi. E kimse anasının karnında da öğrenmedi bu rol kesmeleri. O da oynaya oynaya kendini geliştirecek sonuçta ama tabi bu oyunculuk işi doğuştan yetenek ister diyenlerdenseniz orasını bilemem Yorumsuz...Çünkü bu kız baya eleştiri aldı.Hem oyunculuğu hemde Lee Min Ho ile olan ilişkisi yüzünden. Bence ona yetmiştir Benim ki eksik kalıversin ben yoluma devam edeyim
Alıntı:
BC dizisi Ruler: Master Of Mask'ın kadrosunda Yoo Seung Ho, Kim So Hyun, L ve Yoon So Hee var.Dizi 2017'nin ilk yarısında ekranda olacak.
İzlemeyi istediğim dizilerden birisi.Aslında bu çocuğun,Yoon Seung Ho'nun, bana göre yaşından daha olgun gösteren bir havası var Böyle sanki büyümüşte küçülmüş gibi. Adam da bir karizma var ama orasını çok kurcalamayacağım.Ve tabiki Kim So Hyun.Bu kızın School dizisini izlemiştim.Herkes vasat olduğunu söylemişti ama School 2013 yüzünden kıyaslamaya gidildiği için millete vasat geldi bence. Bu kız diziyi neredeyse tek başına götürdü. Üstelik farklı bir konu ele alınmıştı. Yani tam olarak okul kavramı ön planda değildi. Her neyse yinede oyunculuğunu beğendiğim gelecek vaad eden bir kız. Yoon Seung Ho ve Kim So Hyun...Bu ikili bana çok tanıdık gelen bir ikiliyi hatırlattı: Park Bo Gum ve Kim Yoo Jung
Alıntı:
Hwarang'dan ilk teaser geldi !
Moon Lovers' dan sonra gelmesi riskli bir durum bence. Moon Lovers severek izlendi ve bu yüzden Hwarang kıyaslamaların kurbanı olabilir. Netizenler bunu çok fazla yapıyorlar ne de olsa Ama benim Kore'nin tarihi dizilerine bayılan biri olarak bu diziyi kesinlikle kıyassız ve ağzımın suyu aka aka izleyeceğime emin olabilirsiniz Netice de Moon Lovers'dan çoğumuz idmanlıyız.Hadi gözlerimize kolay gelsin
Alıntı:
Lee Jong Suk'un Singapur fan buluşmasından:
Yaw sen ne tembel tenekesin LJSuk shii Bir erkek, hem de ünlü olan bir erkek hem de fiziğine dikkat etmesi gereken bir erkek, spor yapmaktan hiç haz etmez mi yaw Tembel olduğun konusunda bir kere daha beni haklı çıkardın Allah iyiliğini versin
Kim Woo Bin ve Yoon Gyun Sang olmasa ne olacaktı bu rol arkadaşlarının hali. Tembellikten dışarı çıkıp gezecek adam yoktu ortada. Neyse Allahtan bu iki çingun var artık Yalnız LJSukshi seni sakallan hayal bilem edemedim. O sevimli surata sakal çok emanet durur be. Ama bak senin öfkeli bakışlarından kötü namca olarak hayal ettim. Hadi yine iyisin
Alıntı:
Park Bo Gum canlı bağlandığı #2D1N'da, programa konuk olan Kim Yoo Jung'a "Bugünkü konuğunuz bir bebek mi? Çok tatlı", diye iltifat etti. ^^ ( Taş bebek gibi manasında. )
Sende taş fırlamasın ya Park Bo Gum Bir anda hayatımıza giren ve Joseon döneminde veliaht prens kıyafetiynen güneş gözlüğü takıp Gangnam stili danslar yapan , yere bakan yürek yakan namca oldun çıktın senAllah senin de iyiliğini versin ne diyelim. Kızlar gülümsemeye karşı kalp sağlığı sigortası şartKızımız Kim Yoo Jung da yıldızı parlayan gelecek vaad eden bir aktiristimiz. Maşallah ona da . TOP'lan abi kardeşliği oynamışlığı var. Bir kardeş gibi bizde bağrımıza bastık kendisini
Alıntı:
Song Hye Kyo'nun 20. yılını kutladığı özel fan bluşmasına Song Joong Ki ve Yoo Ah In katılarak aktriste süpriz yaptı.
Ahh...Allahım... Full Housedan sonra bir daha hiç izlemediğim DOTS'da izlemek zorunda kaldığım ve diziyi yarım bırakmama sebep olan bu ablamız Sen bir başkasın. Bana kızmayın sakın Soon Junki ile başrol oynadığını görünce yıkıldığım ve sırf SJK için izlemeye çalıştığım bu unniye ben nedense hiç ısınamadım. Dizi çok güzeldi ama öylece kaldı gitti. Yinede başarılarını tebrik ederim SJK senin de Allah iyiliğini versin ne diyelim. Çok hoşşun ,çok tatlısın, askerlikte yaptın geldin. Oh artık rahat rahat izleriz seni
Alıntı:
BIGBANG 15 Kasım’da 2. bir video klip çekimi için gizlice bir araya geldi.Yeni albümlerinin yayın tarihi ise 12 Aralık !
Bigbang Bu müzik ödüllerinden çektiğiniz nedir sizin yaw Biz VIP'leri bu kadar ödüle alıştırmışken bu son yapılan size haksızlıktı be! Neyse sen yürü yoluna devam et Biz seninleyiz! Allah sizinde iyiliğinizi versin
Alıntı:
âËÅ“â€(*) Song Joong Ki & Park Bo Gum'un Dominos Pizza için çektiği yeni reklam filmi ve kamera arkası sizlerle. ( Aramızda kalsın ama kamera arkası daha eğlenceli. )
Yaw ben zaten pizza manyağı bir insanım. Yemeyip kilo almamak için kendimi zar zor tutuyorum. Yapılır mı bu bana bee Dominos pizzaaa ne çektim ben senin elinden? Bu iki karizmatik,sevimli,yakışıklı sempatik adamı löpür löpür pizza götürürken reklam çekmek... Allahım sana geliyorum!
Alıntı:
Goblin'den yayınlanan 6 dk.lık fragman sizlerle!
E burda kadın başroller varmış be ya Şaka şaka Hem de buzzz gibi bir şaka.Kapanışı bununla yapayım dedim
NOT: Bu yorumları yazmak için bir saat harcayan ben..Allah benim de iyiliğimi versin Tabiki bu haberi hazırlayan arkadaş evhamlı kurabiye; Allah senin de iyiliğini versin Teşekkürler
mervegizem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.11.16, 03:35   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #29
Nickimira
aktif üye
Nickimira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: From the other side
Öncelikle ellerine sağlık evhamlı kurabiye ; derleme için teşekkür ederek benim için özellikle dikkate değer şu kısıma değineyim dedim

Alıntı:
OCN'in reyting rekortmeni dizisi Bad Guys'ın 2017'de 2. sezonu olacakmış. Senarist yine aynı. Ancak oyuncu kadrosunun aynı olup olmayacağı belli değil. ( Park Hae Jin'in OCN kanalının sahibi CJ E&M Şirketiyle arası bozuk biliyorsunuz Cheese In The Trap'teki sahnelerinin kesilmesi yüzünden. En çok 2. sezonun PHJ istiyordu, ama sanırım kadroda olmayacak bu sebeple.
Cheese in the trap hiç hoş olmayan bir vakıaydı gerçekten. Başrolün arka plana atılıp ikinci adamın parlatıldığı cilalandığının ayan beyan hani göze soka soka yapıldığı bişeydi. Üzülmüştüm PHJ adına..

Ama şahsen Bad Guys için düşünürsem sanırım ben özel olarak Jo Dong Hyuk isterim kadroda. Onsuz olmasın lütfen. Lütfen olmasın ya

Bir de şunu söylemeden geçemeyeceğim. Kang Dong Won un ne kadar değişik aurası var.

Tekrar eline sağlık
Nickimira isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.11.16, 03:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #30
korefan
aktif üye
korefan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
[quote=evhamlı kurabiye;2561203]Goblin basın konferansında Gong Yoo:" Lee Dong Wook yanımda bayan baş rol oyuncusu gibi durmuyor mu ? Kirpikleri çok uzun baksanıza", demiş.[/quote
Gece gece ne eglendim ya. Ellerine saglik
korefan isimli Üye şimdilik offline konumundadır