ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu TV & Sinema Haberleri / [Part 6] Dizi, Sinema ve Müzik Dünyasından En Son Gelişmeler! /// 26 Aralık 2016
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 30.12.16, 03:44   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #51
inbinsub
aktif üye
inbinsub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
evhamlı kurabiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu yorum "made my day" yani. Çok bi' teşekkür ederim çingum. Keyifle okudunsa ne mutlu bana. Ben de güzel yorumlarını keyifle okuyorum, okumayı hep isterim.
gercekten ictenlikle soyledim cok seviyorum senin derlemelerini okumayi bu yuzden belirtmek istedim, mutlu edebildiysem ne mutlu bana.O kadar cok emek harciyorsunuz ki biz anca bu kadarini yapabiliyoruz sizler icin.sende cok tatlisin cok tesekkurler guzel sozlerin icin arkadasim
Alıntı:
Efsane dizi değildi, ama pamuk şeker gibi diziydi.Bu senenin de en iyilerinden bence. Muhakkak bir göz at derim. Karakterler çok sevimli
tavsiyeni mutlaka dikkate alacagim o zaman arkadasim tesekkurler
Alıntı:
Yaaaa, ben de görünce böyle bir tepki vermiştim inan. Cidden kestirmiş saçlarını. Ödül gecesinin birinde sunuculuk yaptı, orada görmüştüm bu saçları. Dizi için kestirmiş maalesef de hangi aklını kaçırmış kuaför kesmiş bu saçı anlamadım.
hadi yaa boyle gider o zaman dizi boyu muhtemelen izledikce gozumuz alisacaktir ama yinede olmamis cidden yaaa.bu kiza, bu tatliliga bu yapilmaz yani ama olan olmus artik
inbinsub isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.12.16, 05:23   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #52
mervegizem
aktif üye
mervegizem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
evhamlı kurabiye; yine döktürmüssün ellerine saglik Lakin bir aydır il dışındayım yoğun bir programim var . Bu yüzden de hepsine tek tek yorum yazmak istememe ragmen firsat bulup yazamadim. En azından dedim teşekkür edeyim de okuduğumuz takip ettiğimiz anlaşılsın Komaoooo
mervegizem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.12.16, 14:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #53
koresever.
aktif üye
koresever. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Defendant'ın da konusu dram en sevmediğimden ve kadro yine beğenmediğim isimlerle dolu.
Evet sanıyorum geçenlerde yaptığın yine böyle bir haberde ji sun a teklif edilen diziler ve rollere de yer vermiştin. Ben orada okuduğumda ona teklif edilen hiçbir diziyi beğenmemiştim açıkçası ama defandant ı seçmesi beni de şaşırttı, bir de dediğin gibi dram, ben izlerim ama özellikle kill me heal me den sonra hep romantik komedi dizileri adamı olarak kaldığı için aklımda dramda izlemek biraz şaşırtıcı olacak.
Alıntı:
7 First Kisses çok klişe bir yapım. Ben de salt sevdiğim isimlerin bölümlerine göz attım. İzlemedim yani, adamlara göz attım.
ben de öyle yapacağım sanırım sevdiğim adamları izleyeceğim sadece.
koresever. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.12.16, 21:33   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #54
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: SONICé
Alıntı:
inbinsub Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
gercekten ictenlikle soyledim cok seviyorum senin derlemelerini okumayi bu yuzden belirtmek istedim, mutlu edebildiysem ne mutlu bana.O kadar cok emek harciyorsunuz ki biz anca bu kadarini yapabiliyoruz sizler icin.sende cok tatlisin cok tesekkurler guzel sozlerin icin arkadasim

İçtenliğini fark etmemek lede değil. Böyle gönlü güzel okuyucularım oluyor hep, ben de çok mutlu oluyorum sizler için haber hazırlarken. Eksik olma hiç çingum.

Alıntı:
tavsiyeni mutlaka dikkate alacagim o zaman arkadasim tesekkurler

Umarım çok beğenerekten izlersin. Tarihi kısımlardan sıkılıyorsan atla o kısımları. Yine akış bozulmuyor çünkü.

Alıntı:
muhtemelen izledikce gozumuz alisacaktir ama yinede olmamis cidden yaaa.bu kiza, bu tatliliga bu yapilmaz yani

İlla göz alışıyor, ama sanırım oynadığı erkeksi karakterle alakalı. Bana Weightlifting Fairy'deki kızı anımsattı. O peruk kullanıyor ama Bo Young gidip kıymış saçlarına.

Alıntı:
mervegizem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evhamlı kurabiye; yine döktürmüssün ellerine saglik Lakin bir aydır il dışındayım yoğun bir programim var . Bu yüzden de hepsine tek tek yorum yazmak istememe ragmen firsat bulup yazamadim. En azından dedim teşekkür edeyim de okuduğumuz takip ettiğimiz anlaşılsın Komaoooo

Yani şu yoruma ne yazsam bilemedim, öyle ince düşüncelisin ki çingum çok teşekkürler. Çok mutlu oldum. Eksik olma hiç. Umarım bütün sene yüzünde tebessümler eksik olmaz.

Alıntı:
koresever. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet sanıyorum geçenlerde yaptığın yine böyle bir haberde ji sun a teklif edilen diziler ve rollere de yer vermiştin. Ben orada okuduğumda ona teklif edilen hiçbir diziyi beğenmemiştim açıkçası ama defandant ı seçmesi beni de şaşırttı, bir de dediğin gibi dram, ben izlerim ama özellikle kill me heal me den sonra hep romantik komedi dizileri adamı olarak kaldığı için aklımda dramda izlemek biraz şaşırtıcı olacak.

Ah evet. Rebel Hong Gil Dong'u reddetti, ama o dizi tarihiydi. O daha çok izlenir diye düşünüyorum. Rakip olacaklar çünkü. Umarım reytingi bari bol olur bu işin. Ben dramda en sevdiğim oyuncuları hiç izleyemem, onlarla ağlarım sürekli çünkü.

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.01.17, 22:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #55
mervegizem
aktif üye
mervegizem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Yani şu yoruma ne yazsam bilemedim, öyle ince düşüncelisin ki çingum çok teşekkürler. Çok mutlu oldum. Eksik olma hiç. Umarım bütün sene yüzünde tebessümler eksik olmaz.
Cansın cingum Rabbim güzel seneler gercirmeyi nasip etsin sana da Bende çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için Takipteyim cingum
mervegizem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.01.17, 12:22   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #56
mirve41
aktif üye
mirve41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kocaeli
genel itibariyle listeler tamam benim için.zaten 2016'da okul zamanlarından vakit bulamadığım da izleyemediğim dizileri izlediğim bir yıl oldu.bu yüzden 2016 denilince aklıma reply 1988,kill me heal me vs ilk başta gelecek. ancak love in the moonlight'ın bu kadar tutulması beni şaşırttı.izledim diziyi ancak tarihi diziler içerisinde benim için vasattı.bunun dışında W-two worlds damga vuran bir dizi oldu benim için. her bölümünde ağzım açıkta kalarak takip ettiğim bir dizi olmuştu.
kore'de ilgi görmeyen olarak another oh hea young kesinlikle doğru.çok güzel diğer dizilere göre de farklı bir işlenişi vardı konunun..ben hiçbir sıralamada weiglifting fairy kim bok joo'nun olmamasına üzüldüm.çok sevdiğim dizi benim.. böyle.. 2017 de farklı geçmeyecek gibi teaser'lardan öyle anlaşılıyor
mirve41 isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 06.01.17, 19:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #57
kim_nana
aktif üye
kim_nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
016'nın en beğenilen KDrama oyuncularında büyük farkla ilk sırada Park Bo Gum var
jeon ji hyun mu? jun ji hyun mu?
kim_nana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.01.17, 23:14   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #58
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: SONICé
Alıntı:
kim_nana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
jeon ji hyun mu? jun ji hyun mu?

Her ikisi de doğru. Gianna Jun'u da kullanıyor aslında.

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.01.17, 01:05   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #59
kim_nana
aktif üye
kim_nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:

Her ikisi de doğru. Gianna Jun'u da kullanıyor aslında.
yok jeon ji hyun diye birisi daha varda. görünce ne alaka dedim. sonra jun ji hyun olduğunu anladım. uzaylı dizideki abla onaylatmak istedim
kim_nana isimli Üye şimdilik offline konumundadır