ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu TV & Sinema Haberleri / [Part 6] Dizi, Sinema ve Müzik Dünyasından En Son Gelişmeler! /// 26 Aralık 2016
Mega linklerde sorun varsa uptobox veya 1fichierden indiriniz. İndirmeyi bilmiyorsanız rehbere bakınız: REHBER
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 26.12.16, 23:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Selamlar. 2016 yılını uğurlamaya çok az kalmışken yılın son haber derlemesinde önceki derlemelerime nazaran 3 kat daha fazla haberle karşınızdayım. Ama merak etmeyin, okurken sıkılmayacağınız, gözünüzden kaçan birçok ilgi çekici haber var yine. Şimdiden hayırlı, huzurlu, mutlu, yüzünüzden tebessümlerin eksik olmayacağı bir yeni yıl diliyorum hepinize. Yeni senede de yepyeni haberlerle buluşalım. ( Bu arada birkaç güne büyük bir yıl sonu anketi yapacağım inşAllah. Böylece Yeppudaa ailesi olarak sizlerle biz de yılın en iyilerini seçmiş olacağız. O haberime de beklerim. Reklam bitti. )

♪♫*•♪ 2016'da en çok indirilen ve yurt dışına satılan diziler :

1.DOTS 6. Jealousy Incarnate
2.Love in The Moonlight 7. W
3.Doctors 8. Cheese In The Trap
4.Another Miss Oh 9. Uncontrably Fond
5.Moon Lovers 10. Six Flying Dragons

♪♫*•♪ 2016'da Kore'de en çok izlenen diziler:

- DOTS
- Love in The Moonlight
- Another Miss Oh
- Goblin
- Romantic Doctor

♪♫*•♪ 2016'nın en beğenilen KDrama oyuncularında büyük farkla ilk sırada Park Bo Gum var. Tam liste ise şöyle: ( Biliyorum, biliyorum bu listeler hiç kimseyi memnun etmiyor, o yüzden siz kendi sıralamanızı yazın yorum olarak. )

♪♫*•♪ 2016'nın en beğenilen Kore Sineması oyuncularında ilk sırada Hwang Jung Min, 2. Sırada Song Kang Ho ve 3. sırada Gong Yoo var.Tam liste şöyle:

♪♫*•♪ Signal'in senaristi Kim Eun Hee, 2017'de tarihi dizisi yayınlandıktan sonra Signal'in 2. sezonunu yazmaya başlayacağını söyledi ! ( Kadro aynı olacak arkadaşlar. Panik yapmayın diye ekleme yapıyorum. Kadroyla da teknik ekiple de temastaymış senarist. Hepsi de çok istiyor zaten 2. sezonu. )

♪♫*•♪ Amerikan kanalı ABC, God’s Gift'i Somewhere Between adıyla 10 bölümlük mini diziye uyarlayacak. Uyarlama dizi 2017 yazında yayınlanacak.kadro henüz belli değil. ( Daha evvel de Good Doctor, Man From The Stars, Nine dizileri remake olarak çekilmek istenmişti. Ancak çekilen pilot bölümler beğenilmediği için yayınlanamadılar. Bu bir ilk olacak. Pilot bölümü beğenilen ve onay alan tek dizi God's Gift yani. )

♪♫*•♪ Man To Man kamera arkasında Park Hae Jin yine her zamanki gibi çok sıkı çalışıyor.

♪♫*•♪ Baş rollerde Shin Min Ah & Lee Je Hoon ikilisini buluşturan tvN dizisi Tomorrow With You'dan yayınlanan ilk teaser:

♪♫*•♪ Aynı isimli Japon filminden uyarlama Golden Slumber filminin kadrosunda Kang Dong Won, Han Hyo Joo, Kim Eui Sung ve Kim Sung Kyun var !

♪♫*•♪
♪♫*•♪tvN dizisi Secret Forest'ın baş rolleri için Cho Seung Woo & Bae Doo Na'ya teklif gitmiş !

♪♫*•♪ Park Bo Gum , Coca Cola Kore'nin yüzü oldu !

♪♫*•♪ Battleship Island filminin çekimleri tamamlanmış !

♪♫*•♪ Bu sene en beğenilen Webtoon'dan uyarlanan karakterler:

1. Park Hae Jin as Yoo Jung

2. Park Bo Gum as Lee Young

3. Ryu Jun Yeol as Soo Ho

♪♫*•♪ Park Bo Gum:" Song Joong Ki ile reklam filmleri çekmenin benim için anlamı büyük. Ocak ayında Tayvan'a fan buluşmasına birlikte gelebiliriz."

Park Bo Gum:" Şu sıralar BIGBANG'in Last Dance şarkısını dinliyorum. Herkese kış aylarında Reply88'in OST'larını dinlemesini tavsiye ederim."

♪♫*•♪ Kim Yoo Jung: " KBS Drama Ödül gecesinde En İyi Aktris ödülü yerine Park Bo Gum'la En İyi Çift ödülü almak beni daha çok mutlu eder."

♪♫*•♪ Rain yepyeni albümüyle 15 Ocak'ta müzik piyasasına dönüyor !

♪♫*•♪ Running Man ekibi Asya fan buluşmasına gidecek. Ekibe Gary programdan ayrıldığı için Yoo Jae Suk ise yoğun programından sebep katılmayacak.

♪♫*•♪ Lee Jong Suk en yakına arkadaşı Kim Woo Bin'le yemek yemiş.

♪♫*•♪ 8 Aralık'ta sessiz sedasız askere giden Jung Il Woo'dan ilk asker fotosu geldi:

♪♫*•♪ Kill Me Heal Me'nin senaristi Jin Su Wan, tvN ile anlaştı. Yeni dizisi ise Tomorrow With You'nun bitimiyle Mart sonunda ekranda !

♪♫*•♪ MBC tarihi draması King Loves'ın kadrosu kesinleşti. Dizi önceden çekilip 2017'de yayınlanacak.

♪♫*•♪ Man To Man çekimlerinden Park Hae Jin:

Gizli Mesaj içeriği: devamı:

♪♫*•♪ JTBC dizisi Strong Woman Do Bong Soon'dan yayınlanan ilk teaser sizlerle:

♪♫*•♪ tvN'in yeni dizisi Sensetive Boss'dan yayınlanan resmi afişi 3 teaser sizlerle. Dizi 16 Ocak'ta yayında.

Gizli Mesaj içeriği: teaserlar:

♪♫*•♪ KBS'nin hafta sonu draması My Father is Weird'ın baş rolleri Lee Joon, Kim So Yeon,Ryu Hwa Young ve Jung So Min oldu.Bu 3 aktris dizide kız kardeşleri oynayacak.

♪♫*•♪ My Sassy Girl bölüm fotolarından Joo Won & Oh Yeon Seo. Dizi 2017'de SBS'de. Çift yakışmış mı ?

♪♫*•♪ 31 Aralık'ta düzenlenecek olan KBS Drama Ödüllerini bu sene yine Park Bo Gum sunacak. Ona Kim Ji Won eşlik edecek.

♪♫*•♪ 31 Aralık SBS Drama Ödüllerini Minah, Jang Geun Suk ve Lee Hwi Jae sunacak.

♪♫*•♪ 30 Aralık MBC Drama Ödüllerini Uee & Kim Guk Jin sunacak.

♪♫*•♪ MBC dizisi Missing9'ın resmi afişi ve fragmanı sizlerle! Kimler bekliyor?

♪♫*•♪ OCN dizisi Tunnel'in baş rolleri Choi Jin Hyuk &Lee Yoo Young oldu.

♪♫*•♪ Lotte Duty Free 2017 takvimine bir bakın kimler varmış:

♪♫*•♪ KBS dizisi Chief Kim'in baş rolleri için Nam Goong Min, Nam Sang Mi ve 2PM’den JunHo oldu. Dizi Ocak 2017'de ekranda olacak. Nam Goong Min için izleyeceğim diyenler ?

♪♫*•♪ I Hear Your Voice ekibi, Yoon Sang Hyun'un bebeğinin 1. yaş günü için bir araya gelmiş. ^^

♪♫*•♪ 14 Ocak'ta ekranlarımıza konuk olacak olan OCN'in gerilim dizisi The Voice'dan yayınlanan teaserlar:

♪♫*•♪ Bu sene Korelilerin en beğendiği tVN dizileri:

1.Signal
2.Another Miss Oh
3.Drinking Solo

Sizin bu sene favori tvN diziniz?

♪♫*•♪ Bu sene Korelilerin en beğendiği KBS dizileri:

1.DOTS
2.Love in The Moonlight
3.Mr. Lawyer Mr. Jo

Sizin bu sene favori KBS diziniz?

♪♫*•♪ Bu sene Korelilerin en beğendiği MBC dizileri:

1.W Two Worlds
2.Shopping King Louie
3.Flower in Prison

Sizin bu sene favori MBC diziniz?

♪♫*•♪ Bu sene Korelilerin en beğendiği SBS dizileri:

1.Jealousy Incarnate
2.Doctors
3.Moon Lovers

Sizin bu sene favori SBS diziniz?

♪♫*•♪ Go Ara, 13 senenin ardından sözleşme yenilemeyerek SM Entertainment'dan ayrıldı !

♪♫*•♪ Young Police film çekimlerinden Kang Ha Neul & Park Seo Joon.

♪♫*•♪ BEAST , " Good Luck " adını verdikleri kendi şirketlerini kurdu !

♪♫*•♪ SHINHWA'nın yepyeni albümünden Orange'a çektiği klip sizlerle !

♪♫*•♪ Korelilerin yılın ilk karını birlikte izlemek istedikleri 5 aktör ve aktris bu şekilde. Sizin listeden yahut liste dışından ilk karı birlikte izlemek istediğiniz kim ?

♪♫*•♪ 2016'da Kore'de hak ettiği ilgiyi görmeyen en başarılı 3 dizi:

1. Another Miss Oh

2. Marriage Contract

3. Shopping King Louie

♪♫*•♪ 2016'da Kore'de en başarılı bulunan senaristler:

1. Kim Eunhee (Signal)

2. Kim EunSook (DOTS & Goblin)

3. Park JiEun (Legend Of Blue Sea)

♪♫*•♪ 2016'da Kore'de En Beğenilen 4 Erkek Karakter:

- Song Joong Ki ( DOTS )

- Park Bo Gum ( MDBC )

- Jo Jung Suk ( JI )

- Gong Yoo ( Goblin )

Sizin favoriniz hangisi ? ( Bu isimler dışındaki karakterler de olabilir elbet. )

Çeviri & Derleme: evhamlı kurabiye

Alıntı yapıyorsanız yeppudaa.com'dan olduğunu belirtiniz!

Bizi Facebooktan takip için:

facebook.com/Yeppudaa.com
&
Facebook/YeppudaaHaberAjansi

Bizi Twitterdan takip için:
http://twitter.com/YeppudaaHaber

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.12.16, 23:30   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
aktif üye
seven ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Bizim dizi yıl sonuna kalınca maşallah ara ki göresin bi listede, tabikide LOBS , listenin bazılarını bilgiye dayalı bazları sizin fikriniz mi bu arada?
seven ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.12.16, 23:51   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
brnkmlk
aktif üye
brnkmlk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
evhamlı kurabiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2016'nın en beğenilen Kore Sineması oyuncularında ilk sırada Hwang Jung Min, 2. Sırada Song Kang Ho ve 3. sırada Gong Yoo var.Tam liste şöyle:
Diğer listede itirazlarım olur belki ama bu listeyi beğendim. Sanırım Sinemanın biraz daha kısıtlı bir kesime hitap etmesinden dolayı yetenek daha ön planda. Jung Min ajusshi bir harika *-*

Alıntı:
Signal'in senaristi Kim Eun Hee, 2017'de tarihi dizisi yayınlandıktan sonra Signal'in 2. sezonunu yazmaya başlayacağını söyledi !
Haber harika ama Lee jehan olmadan olmazz ha yüne izlerim ama butuk bir şekilde izlerim...

Alıntı:
Amerikan kanalı ABC, God’s Gift'i Somewhere Between adıyla 10 bölümlük mini diziye uyarlayacak. Uyarlama dizi 2017 yazında yayınlanacak.kadro henüz belli değil. ( Daha evvel de Good Doctor, Man From The Stars, Nine dizileri remake olarak çekilmek istenmişti. Ancak çekilen pilot bölümler beğenilmediği için yayınlanamadılar. Bu bir ilk olacak. Pilot bölümü beğenilen ve onay alan tek dizi God's Gift yani. )
Enfes diziydi ama ben en çok oyunculuklara bitmiştim. Hayırlısı olsun.

Alıntı:
Baş rollerde Shin Min Ah & Lee Je Hoon ikilisini buluşturan tvN dizisi Tomorrow With You'dan yayınlanan ilk teaser:
bu diziyi merakla bekliyorum umarım değer *-*

Alıntı:
tvN dizisi Secret Forest'ın baş rolleri için Cho Seung Woo & Bae Doo Na'ya teklif gitmiş !
Vayy dedim. Umarım kabul ederler dedim. Dizi nasıl bişe bilmiyorum ama Cho Seungwoo izlemek istiyorum ben .

Alıntı:
1. Park Hae Jin as Yoo Jung
Soho sevsemde Yoo Jung'u es geçerim
Alıntı:
Kill Me Heal Me'nin senaristi Jin Su Wan, tvN ile anlaştı. Yeni dizisi ise Tomorrow With You'nun bitimiyle Mart sonunda ekranda !
Beklenecek bir dizi daha
Alıntı:
MBC dizisi Missing9'ın resmi afişi ve fragmanı sizlerle! Kimler bekliyor?
Jung Kyung Ho için şans vereceğim, fragmanda ilginç ama çok umutlu değilim ben.
Alıntı:
Another Miss Oh
Elbet daha çok sevilsin isterimde bence gayette ilgi görmüştü

Buu upuzun derleme için çok teşekkürler, ellerinize sağlık valla yaptığınız kolay değil, ne kadar teşekkür etsemde az ama 2016 bitmeden şöyle kocaman teşekkür edeyim bir. Bu haber derlemeleride çok hoş oluyor, çok seviyorum. Anketide dört gözle bekliyorum
brnkmlk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.12.16, 00:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
meruya
aktif üye
meruya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: başkent

Oku oku bitiremedim yarabbii

Cok da guzel haberler var signalin ikinci sezonu (kalp kalp kalp) janginin yeni dizisi battleshipin cekimlerinin bitmesi (kemcuk agzini kirayim jongki) shin min ahla bizim oglanin yeni dizisi vs vs vs.

Jang beautiful mindda delip gecti bu da gayet kalite duruyor zaten adamin izleyip de begenmedigim dizisi yok bugune kadar. Ablayi tanimiyorum ama.

Benim uclu deluganlularin hepsinden haber vardi (songi gongi kangi :p) masallah.dilerim joong ki de 2017yi yine bomba bir diziyle taclandirsin.
Kang dong wonun han hyoyla guzel olacagini dusunuyorum bence yakisirlar ablanin oyunculugu cok begenmesem de. Goo sooyla da guzel bi ikili olmuslardi.
Goblinle alakali ilginc bir haleti ruhiyem mevcut kelimelere dokemedigim, tatminkar bir dizi olur insallah finaliyle beraber. Gong her turlu gider orasi ayri.

Romantic doctorun izlenilmesine de sevindim han suk kyu gercekten kalite adam bayiliyorum o herife.

Baya renkli olmus haber dolu dolu.
Emegine saglik

meruya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.12.16, 00:19   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
sellva
aktif üye
sellva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ***EXO-L***
Way be uzun soluklu bir haber dizisi. Hangi birinden bahsedeyim bilemedim ama hepsi birbirinde güzel.Ne kadar teşekkür etsek az olur.Ama kaçınılmaz bir gerçek var ki oda park bo gum un akıllara zarar tatlılığı... emeğine sağlık çok teşekkürler evhamlı kurabiye;
yagmurperisi; lee jong suk var burda (eklemek isterim gayet başarılı bir oyuncu görmek mutlu etti)

Beklediğim diziler arasında ilk sırada missing9 var Kim Bum 737; (chanyeol u görmek için sabırsızlanıyorum)
sellva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.12.16, 00:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
Kim Bum 737
aktif üye
Kim Bum 737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EXO PLANET 백현
Alıntı:
sellva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Beklediğim diziler arasında ilk sırada missing9 var
Benimdeee ama chanyeol'umuz başrol olaydı iyiydi olsun buna da raziyiz

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (20:46--> 20:49) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

Ayyy çok mutluyum şuanda Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz
Kim Bum 737 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.12.16, 00:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
Fragile*
aktif üye
Fragile* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bosnia ♥
Alıntı:
Nasıl bi' benzetme bu ya? Hiç alakası bile yok. ;D Diğerleri benzemiş ama. ;D

Alıntı:
Kim Yoo Jung: " KBS Drama Ödül gecesinde En İyi Aktris ödülü yerine Park Bo Gum'la En İyi Çift ödülü almak beni daha çok mutlu eder."
Sen bizim küçük hanımımıza da bak hele.. ;P
Valla katılıyorum, çift ödülünü kessinlikle almallılar.
Şimdi görünce ''Love in the moonlight'' dizisini ne kadar özlediğimi farkettim ya..

Alıntı:
Rain yepyeni albümüyle 15 Ocak'ta müzik piyasasına dönüyor !
Öhöm.. Yalnız ben Rain'in şarkı söylediğini bile bilmiyordum.
Tamam, vurmayın.

Alıntı:
MBC tarihi draması King Loves'ın kadrosu kesinleşti. Dizi önceden çekilip 2017'de yayınlanacak.

Vuuaaaa.. Kadronun güzelliğine bakar mısınız?
Buradaki insanların %90'ının aksine ben Yoona'ı sevenlerdenim. Git gide daha güzel oluyor bu kızın oyunculuğu ya. Bu dizide de daha güzel bi' oyunculuk sergileyeceğine inanıyorum.
Bir de Hong Jong-Hyun'u ''Moon lovers'' dizisinde kötü biri olarak gördük. Bu oyuncuyu da, ilk orada görmüş, çok beğenmiştim. Umarım bu dizide iyi olur da, az yakışıklılığının tadını çıkarırız.

Alıntı:
JTBC dizisi Strong Woman Do Bong Soon'dan yayınlanan ilk teaser sizlerle
Artık düzgün bi' tanıtım alabilir miyiz ya? Bu ne böyle? -.-
Bir de Park Bo-young biraz kilo mı almış, bana mı öyle geldi?
Neyse, her haliyle tatlı bu hatun ya.
;D

Alıntı:
Bu sene Korelilerin en beğendiği KBS dizileri:

1.DOTS
2.Love in The Moonlight
3.Mr. Lawyer Mr. Jo

Sizin bu sene favori KBS diziniz?
Tabiiki Love in the moonlight!

Emeğine sağlık.. ^^

Fragile* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.12.16, 01:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
patiksizpenguen
aktif üye
patiksizpenguen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
♪♫*•♪ Signal'in senaristi Kim Eun Hee, 2017'de tarihi dizisi yayınlandıktan sonra Signal'in 2. sezonunu yazmaya başlayacağını söyledi !

Çığlık ata ata tepinmek istiyorum
patiksizpenguen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.12.16, 01:11   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
newchingu
aktif üye
newchingu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EVDEN

dizilerden ikisini merak ediyorum. Signal de oyuncu karakter değişikliği yapacaklar mı acaba çok merak ettim. SFd yi yazan takım, başka bir işe başlasa ya.
Haberi okurken fark ettim, bizim diziler hakkında şuncacık bilgim yok. Tamamen kore tv sine çalışmışım yahu

newchingu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.12.16, 01:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Alıntı:
Reklam bitti
yok canım daha çok KAMU SPOTU )
Alıntı:
2016'da en çok indirilen ve yurt dışına satılan diziler :
4-6-8 izlemişim ben cık cık cık benim için vasat bir yıl oldu demekki ...
Alıntı:
- Goblin
- Romantic Doctor
kesinlikle aklımdalar ama kısmet ne zaman izlerim bilemiyorum ben
Alıntı:
en beğenilen KDrama oyuncularında
çokta lafa gerek yok aslında bogum bu yılın en göze çarpan çıkış yapan kişisiydi kabul etemk lazım şimdi ha ben izleidm mi yok ama olsun çokça duydum ben bile duyduysam ooo artık gerisini siz düşünüz birde 8 prens vardı o nerde ki ...
Alıntı:
2016'nın en beğenilen Kore Sineması oyuncularında ilk sırada Hwang Jung Min, 2. Sırada Song Kang Ho ve 3. sırada Gong Yoo var
ilk iki isism normal ekmekelrini sinamadan kazanılar zaten gişe garantili dedikelri admalar.. ama gon yuu bu yıl çok çalıştı hak etti eferim diziylede gelerek sevidirdi son gider ayak hayranalrını daha ne olsun
Alıntı:
Signal'in senaristi Kim Eun Hee, 2017'de tarihi dizisi yayınlandıktan sonra Signal'in 2. sezonunu yazmaya başlayacağını söyledi !
yılan hikayesine dönmemesini dilediğim haber umarım devam serisi en az bunun kadar iyi hatta daha iyi olur ve ekip nolur tam olsun
Alıntı:
Good Doctor, Man From The Stars
değil yapısal bozuklukalr var olmazdı da NŞNE niye sevmemişler fantastik severlerdi onalr aslında ... tek dizi God's Gift gerçekten iyi seçim gideri var ne diziydi dediklerimizden ...abdsini izlermiyim hayır tabi orası ayrı mevzuu
Alıntı:
Tomorrow With You ve Man To Man
ben severim buları lakin izlemye gelince söz veremiyorum ki çok dizi birikiyor çok yavv
Alıntı:
Aynı isimli Japon filminden uyarlama Golden Slumber
mangadan çıktım yola yolum düştü derken animeye yetmezdedim ilerledim baktım filmim girmiş sıraya ooo bu kadarı yeter derken bi baktım uyarlayan uyarlayana... hayır kang dond woo seviyozda ne bilieyim neyse neyse izller çok begenirmişim tükürdüğümü yalamamyım şidi . no comment yanisi
Alıntı:
Park Bo Gum , Coca Cola Kore'nin yüzü oldu !
umrumda değil ...
Alıntı:
Battleship Island filminin çekimleri tamamlanmış !
gözlerim pancak pancak pancak yanisi daha ne olsun aştır ordaki mermer tabisi siz anladınız
Alıntı:
Park Bo Gum'la En İyi Çift ödülü almak beni daha çok mutlu eder."
hayırdır bebesi şimdiden aşk meşk işleirne mi sardık ???
Alıntı:
Man To Man çekimlerinden Park Hae Jin:
ilgiyle bekeldiklerimden ama dediğim giib yetişebilirmiiym hiç emin değilim
Alıntı:
3 aktris dizide kız kardeşleri oynayacak.
lee joon yüüzndne kardeş kavgasımı çıkıcak yani vah vah vahhhh
Alıntı:
MBC dizisi Missing9'ın resmi afişi ve fragmanı sizlerle! Kimler bekliyor?
aslına bakarsanız sıradan bir romkom beklentisi vardı hikayeden dolayı ama fragmandan sonra daha fazla umudum yükseldi az biraz klişeleden uzaklaşmak lazım demi umarım içi dolu bir iş çıkar zira süpper staarımız paksadıla o yakışır (adamın adı bizim için pek paksadıl)
Alıntı:
Lotte Duty Free 2017 takvimine bir bakın kimler varmış:
şöyle bir baktım gözüme bir tek CAh ajusim takıldı bayadır görünemdiğinden midir nedir özledik mi ne
Alıntı:
Nam Goong Min için izleyeceğim diyenler ?
bizim buralarda secenek bu olsada korede Nam Sang Mi çok sevilen bir oyuncu onun için izleyicisi bol olur giib geliyor tabi bu benimde işime gelmiyor değil
Alıntı:
I Hear Your Voice ekibi, Yoon Sang Hyun'un bebeğinin 1. yaş günü için bir araya gelmiş.
ne kadar tatlı ekipteyken hep iyiiz derler iş biter dostluk biter ama başrolelr bile orda şahane sağlıklı ömürler diliyoruz analı babalı ..
Alıntı:
The Voice'dan yayınlanan teaserlar:
nihayet uzun süreden sonra jang hyuku hanboksuz görme bahtiyarlıgına ericem sevinçliyim ...
Alıntı:
Sizin bu sene favori tvN diziniz?
bende bu gruğtan en bi çok SİGNALciyim aaa şok korelilerle aynı şeyi begendim nasıl olur ya kendimi sorguluyorum şuan ...
Alıntı:
KBS dizileri:
Alıntı:
MBC dizileri:
dizilerine hiç bakmamışım ...
Alıntı:
SBS dizileri:

1.Jealousy Incarnate
tabiki bunda bir tek onu izlemiş olmamış etkisi paha biçilmez
Alıntı:
ilk karı birlikte izlemek istediğiniz kim ?
liste dışıyım her iki kulvardada ... ah bu ben nerelere gitsem ilk karı orda mı burda mı yoksa başka bir mecrada mı nerenin ilk karı misal erzurum olsa her daim her yıl mümkün misal antalya olsa on yıllarda bir kere oluyor yer seçme sansım var mı ben buna bakarım hagı bana bunlarla gel ona göre seçiçem ben adayımı yok öle kolaya kaçam bir seferde kurtlup kaçma ..
Alıntı:
2016'da Kore'de hak ettiği ilgiyi görmeyen en başarılı 3 dizi:

1. Another Miss Oh

2. Marriage Contract

3. Shopping King Louie
niyeki çok sevildiler diye biliyorum ben
Alıntı:
Sizin favoriniz hangisi ? ( Bu isimler dışındaki karakterler de olabilir elbet. )
çok karasızım ayran gönüllüyüm ben biraz sanki ehr diizde aşk yaşayıp sonra bir kullanılmış emdilcesine hunharca harcıyorum adamları ondan bi şey demesem daha iiy sankim ...
haber için teşekkürler çok yazacadım üşendim malum tembellik ata sıporum benim. ha atladıgım haberlerede baktım ama yazacak bi şey bulamadım ... yani üşünememle alakası yok ibline . elinize sağlık haberci hanımmmmmm
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır