ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu TV & Sinema Haberleri / [Part 6] Dizi, Sinema ve Müzik Dünyasından En Son Gelişmeler! /// 26 Aralık 2016
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 26.12.16, 21:24   #11
Ji-sama
Yeppudaa Instagram Paylaşımcısı
aktif üye
Ji-sama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Konya
Alıntı:
evhamlı kurabiye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cho Seung Woo & Bae Doo Na'ya teklif gitmiş !

Özellikle Dona Bae yi bekliyorum ne zamandır yok ortalarda umarım kabul eder

Ji-sama isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.12.16, 21:26   #12
beyhude
Running Man Çeviri Ekibi
joker
aktif üye
beyhude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: izmir

Alıntı:
son haber derlemesinde önceki derlemelerime nazaran 3 kat daha fazla haberle karşınızdayım
şu cümleyi ilk okuduğumda çok sevindim zira haberleri okumayı çok seviyorum amaaa evet bia ama geliyor ama bu cümleyi alıntılamak için alıntı butonuna gidene kadar çok zorluk çektim be maşallah ne kadar uzun yazmışsın. emeğine sağlık

Alıntı:
toplu alıntı yapıp öyle cevaplamak daha kolay olacak sanırım

Şimdiden hayırlı, huzurlu, mutlu, yüzünüzden tebessümlerin eksik olmayacağı bir yeni yıl diliyorum hepinize.

( Bu arada birkaç güne büyük bir yıl sonu anketi yapacağım inşAllah. Böylece Yeppudaa ailesi olarak sizlerle biz de yılın en iyilerini seçmiş olacağız. O haberime de beklerim. Reklam bitti. )

heyecanla bekliyoruz o zaman.

♪♫*•♪ 2016'nın en beğenilen KDrama oyuncularında büyük farkla ilk sırada Park Bo Gum var. Tam liste ise şöyle: ( Biliyorum, biliyorum bu listeler hiç kimseyi memnun etmiyor, o yüzden siz kendi sıralamanızı yazın yorum olarak. )

Valla park bo gum oynadığı dizileri izlemedim bile daha artık 2017ye kaldı benim izlemem

♪♫*•♪ Signal'in senaristi Kim Eun Hee, 2017'de tarihi dizisi yayınlandıktan sonra Signal'in 2. sezonunu yazmaya başlayacağını söyledi !

henüz izlemediğim signal'i izlemem için bir sebebim daha oldu, o zaman ikinci sezon gelmeden izleyeyim ben en iyisi.

♪♫*•♪ Baş rollerde Shin Min Ah & Lee Je Hoon ikilisini buluşturan tvN dizisi Tomorrow With You'dan yayınlanan ilk teaser:
Çok tatlılar ya, shinminah'ı çok seviyorum, diziyi merakla bekliyorum

♪♫*•♪ Battleship Island filminin çekimleri tamamlanmış !
Bu filmi de baya merak ediyorum, zira kadro efsane!
tipleri de pek şeker ya fotoğrafta

Park Bo Gum:" Şu sıralar BIGBANG'in Last Dance şarkısını dinliyorum. Herkese kış aylarında Reply88'in OST'larını dinlemesini tavsiye ederim."
yayınlandığndan beri hala izliycem şu diziyi diyorum ama güncellerden fırsat kalmıyor kii bi izleyeyim de ostları sonra dinlerim bogumcum

♪♫*•♪ Kim Yoo Jung: " KBS Drama Ödül gecesinde En İyi Aktris ödülü yerine Park Bo Gum'la En İyi Çift ödülü almak beni daha çok mutlu eder."
Şu kızı da hiç sevmiyorum niyeyse ya puff

♪♫*•♪ Running Man ekibi Asya fan buluşmasına gidecek. Ekibe Gary programdan ayrıldığı için Yoo Jae Suk ise yoğun programından sebep katılmayacak.
keşke hep birlikte olsalardı ya ağlayasım geliyorr

♪♫*•♪ Lee Jong Suk en yakına arkadaşı Kim Woo Bin'le yemek yemiş.
Ayy canlarım afiyet olsun

♪♫*•♪ Kill Me Heal Me'nin senaristi Jin Su Wan, tvN ile anlaştı. Yeni dizisi ise Tomorrow With You'nun bitimiyle Mart sonunda ekranda !
Kill me hel me çok sevdiğim bir dizi, senaristen yeni bir dizi haberi beni çok mutlu etti. bunu duymamıştım sanki, burada okuyunca öğrendim, çok sevindim, teşekkürler

♪♫*•♪ My Sassy Girl bölüm fotolarından Joo Won & Oh Yeon Seo. Dizi 2017'de SBS'de. Çift yakışmış mı ?
Şahsen ben beğendim

♪♫*•♪ Lotte Duty Free 2017 takvimine bir bakın kimler varmış:

♪♫*•♪ KBS dizisi Chief Kim'in baş rolleri için Nam Goong Min, Nam Sang Mi ve 2PM’den JunHo oldu. Dizi Ocak 2017'de ekranda olacak. Nam Goong Min için izleyeceğim diyenler ?
Kendisini sadece gong shim ve doctors dizisinde ki konuk oyuncu olarak izledim ve beğendim. bu diziyi de izlerim gibi bakalım zaman neler gösterecek bilinmez. izlerim dediklerimi izlemeyip, izleme gereği duymadıklarımı izlemişliğim çoktur

♪♫*•♪ I Hear Your Voice ekibi, Yoon Sang Hyun'un bebeğinin 1. yaş günü için bir araya gelmiş. ^^
böyle dizi bittikten sonra da devam eden dostlukları çok seviyorum ya.

♪♫*•♪ Bu sene Korelilerin en beğendiği tVN dizileri:

1.Signal artık izleyeceğim söz
2.Another Miss Oh ben de çok çok çok beğenmiştim
3.Drinking Solo izlemedim

♪♫*•♪ Bu sene Korelilerin en beğendiği KBS dizileri:

1.DOTS Efsaneydi evet
2.Love in The Moonlight izlemedim
3.Mr. Lawyer Mr. Jo izlemicem

Sizin bu sene favori KBS diziniz?
uncontrollably fond

♪♫*•♪ Bu sene Korelilerin en beğendiği MBC dizileri:

1.W Two Worlds bi yerden sobra baymıştı kurgusu ama beğenmiştim ya
2.Shopping King Louie gül gül öldüğüm belli başlı yerlerini halen açıp açıp izediğim caanım dizi
3.Flower in Prison adını bile ilk kez duyuyorum galiba

♪♫*•♪ Bu sene Korelilerin en beğendiği SBS dizileri:

1.Jealousy Incarnate yarım kalmıştı devam edeceğim inşallah
2.Doctors normalde parkshinhye severdim ama bu dizyle gıcık oldum ya
3.Moon Lovers ahh kanayam yaramhala etkisi üzerimde, bi ara açıp baştan izleyeceğim

Sizin bu sene favori SBS diziniz?

ya aslında izlediğim dizilerin hangi kanalda yayınlandıklarını pek bilmem, genelde unuturum ama bu sene izlediklerimden beğendiklerim şunlar :
descendants of the sun
madam antonie
another miss oh
uncontrollably fond
W
Cindrella and four knights
Shopping King Louie
Moon Lovers

ay benim konuşasım varmış herhalde

Alıntı:
♪♫*•♪ Rain yepyeni albümüyle 15 Ocak'ta müzik piyasasına dönüyor !
gök*; abla hazır mısın

beyhude isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.12.16, 21:43   #13
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: SONICé
Alıntı:
seven ny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bizim dizi yıl sonuna kalınca maşallah ara ki göresin bi listede, tabikide LOBS , listenin bazılarını bilgiye dayalı bazları sizin fikriniz mi bu arada?

Nope. Hepsi ünlü araştırma şirketlerinin derlediği veriler ve yaptığı anketler. LOTBS'nin listelerde olmayışı beni de şaşırttı ama.

Alıntı:
newchingu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Signal de oyuncu karakter değişikliği yapacaklar mı acaba çok merak ettim.

Yok, tüm ana kadro ve teknik ekiple temastaymış yazar. Tüm ekip ve kadro tekrar çalışırız demişler. Panik yapmayın diye özellikle yazmalıydım aslında.

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.12.16, 21:51   #14
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
aktif üye
seven ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Hepsi ünlü araştırma şirketlerinin derlediği veriler v
demekki çok da yansız iyi araştırma şirketleri değil ,dizinin Korede'de reytingi gayet yüksek Asya ülkelerinde de % 80- 90 reyting aldığı ülkeler var, üstelik uluslararası izleme sitelerinde rekor kırıyor

seven ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.12.16, 22:05   #15
evhamlı kurabiye
YHA Twitter Mod.
aktif üye
evhamlı kurabiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: SONICé
Alıntı:
brnkmlk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Haber harika ama Lee jehan olmadan olmazz ha yüne izlerim ama butuk bir şekilde izlerim...

Yok kadro aynı olacak. Ekleme yaptım habere. Panik yok.

Alıntı:
brnkmlk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Buu upuzun derleme için çok teşekkürler, ellerinize sağlık valla yaptığınız kolay değil, ne kadar teşekkür etsemde az ama 2016 bitmeden şöyle kocaman teşekkür edeyim bir. Bu haber derlemeleride çok hoş oluyor, çok seviyorum. Anketide dört gözle bekliyorum

Emeği takdir edip üste uzun uzun yorum yapan okuyucularım candır. Eksik olmayın. Siz yorum yapıp, beğenilerinizi sunuyorsunuz diye motive oluyoruz zaten.

Alıntı:
katre28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
artık gerisini siz düşünüz birde 8 prens vardı o nerde ki ...

Moon Lovers Kore'de hiç sevilmedi, izlenmedi maalesef. Çin'de ve internette çok izlendi. Koreliler sevmedi mi yok sayar biliyorsun.

Alıntı:
yok canım daha çok KAMU SPOTU

Aynen.

Alıntı:
ekip nolur tam olsun

Kadro aynı çingum. Ekleme yaptım habere. Kadro aynı olmasa senarist 2. sezonu yazmam demişti zaten.

Alıntı:
umrumda değil ...

Saatlerce gülebilirim. Çok samimi bir yorum.

Alıntı:
niyeki çok sevildiler diye biliyorum ben

Reyting anlamında patlama yapamadılar, ondan kaynaklı. Misal Another Miss Oh en son bölümüyle ancak %10 reytinge ulaştı.

Alıntı:
haber için teşekkürler çok yazacadım üşendim malum tembellik ata sıporum benim. ha atladıgım haberlerede baktım ama yazacak bi şey bulamadım ... yani üşünememle alakası yok ibline . elinize sağlık haberci hanımmmmmm

Daha ne olsun işte, gelmişsin yine eşsiz, yüzde tebessüm bırakan yorumlarını yapmışsın. Klavyene sağlık. Keyifle okudum. Eksik olma.

Alıntı:
Ji-sama Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Özellikle Dona Bae yi bekliyorum ne zamandır yok ortalarda umarım kabul eder

Sense8'in çekimleri çok yoğun olduğundan kaynaklı sanırım. Bu diziyi kabul edecek gibi.

Alıntı:
beyhude Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şu cümleyi ilk okuduğumda çok sevindim zira haberleri okumayı çok seviyorum amaaa evet bia ama geliyor ama bu cümleyi alıntılamak için alıntı butonuna gidene kadar çok zorluk çektim be maşallah ne kadar uzun yazmışsın. emeğine sağlık

Ah ne güzel, işte okuyucu gibi okuyucu. Bu sefer çok yığıldı haberler, ama yıl sonuna yakışan bir derleme olsun istedim. Klavyene sağlık senin de. Yorumlarını hep keyifle okuyorum.

Alıntı:
beyhude Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Flower in Prison adını bile ilk kez duyuyorum galiba

O hafta sonu dizisiydi. Tarihi dizi. Çok reyting aldı. Ondan listede.

Alıntı:
seven ny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
demekki çok da yansız iyi araştırma şirketleri değil ,dizinin Korede'de reytingi gayet yüksek Asya ülkelerinde de % 80- 90 reyting aldığı ülkeler var, üstelik uluslararası izleme sitelerinde rekor kırıyor

Bu biraz 2016 genelini kapsıyor ya ondan kaynaklı sanırım. Goblin de son anda listeye girenlerden. Yoksa onun da adı olmazdı bence. 2017 için listelerde eminim ki adı geçecektir. Ama hangi araştırma şirketinin verileri birebir doğru oluyor ki zaten. Bu listeler bizi hiçbir zaman mutlu etmiyor zira uluslararası izleyicilerle Kore izleyicisinin beğenileri çok farklı.

evhamlı kurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.12.16, 22:09   #16
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
aktif üye
seven ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
2017 için listelerde eminim ki adı geçecektir. Ama hangi araştırma şirketinin verileri birebir doğru oluyor ki zaten.
zaten tüm listeler arasında ütopik farklar oluyor ,yok deve denilecek olaylar var çünkü
elinize sağlık ,ben de onu belirtmiştim , yarısı 2017 ye sarkmasından da kaynaklı, çünkü reytingi düşük olup bile listede olan diziler var reytingimiz de gayet iyi

seven ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.12.16, 22:47   #17
Asiia
Banned
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Her Yerden Belkide Hiçbir Yerden :
Park Bo Gum kim ben tanımıyorum hala ama çocuk patladı gitti tarzında

Man to Man'ı da merak ettim doğrusu

Battleship Island gelse de izlesek dicem ama izleyeceklerimin listesi ben ölmeden bitmeyecek gibi

Kim Yoo Jung iddialı bir yoca bakalım ne ara büyüdü de bu kadar başarılı oldu anlamadım

8 Aralık'ta sessiz sedasız askere giden Jung Il Woo cidden mi gerçekten çok sessiz gitmiş hiç haberim olmadı

Joo Won & Oh Yeon Seo bence çok sevimliler

SBS Drama Ödüllerini Jang Geun Suk sunsun tamam da dizi film yada albüm bekliyorum aslında özledik
Tunnel ve Choi Jin Hyuk özlediğim bir prens daha hadi bakalım ama çok mu zayıflamış ne

Gerilim dizisi The Voice şimdiden gerildim gerisayım mod on

KBS dizisi 1.DOTS,
MBC dizisi 1.W Two Worlds,
SBS dizisi 1.Moon Lovers benim bitanelerim

Young Police film çekimlerinden Kang Ha Neul & Park Seo Joon sevimli ikili ilginç bir film olsun inşaallah

BEAST , " Good Luck " adını verdikleri kendi şirketlerini kurdu. Büyük cesaret yine de Fighting

İlk kar aşk demek Goong Yoo ve G Dragon olsun bi tane yetmez ikiye zor düşürdüm

- Song Joong Ki ( DOTS )
- Gong Yoo ( Goblin ) sonsuza kadar favorim

Emeğine sağlık çok güzel haberler

Asiia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.12.16, 23:09   #18
sbiricigims
aktif üye
sbiricigims - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Fransa
Alıntı:
Signal'in senaristi Kim Eun Hee, 2017'de tarihi dizisi yayınlandıktan sonra Signal'in 2. sezonunu yazmaya başlayacağını söyledi ! ( Kadro aynı olacak arkadaşlar. Panik yapmayın diye ekleme yapıyorum. Kadroyla da teknik ekiple de temastaymış senarist. Hepsi de çok istiyor zaten 2. sezonu. )
Bu muhteşem bir haber
Alıntı:
MBC dizisi Missing9'ın resmi afişi ve fragmanı sizlerle! Kimler bekliyor?
Bu diziyi gerçekten merak ediyorum Jung Kyung Ho'nun oyunculuğuna bayılıyorum
Alıntı:
KBS dizisi Chief Kim'in baş rolleri için Nam Goong Min, Nam Sang Mi ve 2PM’den JunHo oldu. Dizi Ocak 2017'de ekranda olacak. Nam Goong Min için izleyeceğim diyenler ?
Nam Goong Min varsa izlenilir bu defa nasıl bir rol bekliyor bizi acaba
Alıntı:
2016'da Kore'de En Beğenilen 4 Erkek Karakter:
1. Yoo Ah İn ( Yi Bang Won) - Six Flying Dragons
2. Lee Jun Ki (Wang So) - Moon Lovers
3. Eric Moon (Park Do Kyung) - Another Miss Oh
4. Kim Rae Won (Hong Ji Hong) - Doctors
sbiricigims isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.12.16, 23:43   #19
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Alıntı:
Koreliler sevmedi mi yok sayar biliyorsun.
öyle mi hiç ummazdım bir dönem pek sevilardı 8. prensi) neyse biz zati 4. prense tav olduktu çokda tın yani
Alıntı:
Kadro aynı çingum.
zaten bitişi bile benim ikinci sezonum var diyordu hastanede dizi mi biter üstelik moderin hastanede eskici tapetalk polis telsiziylen nolmazdı nolamazdı .. ama kadroyu bir araya getiremezler diye endişeliydik demkki anlaşılmış oh misss) içimden geldi ..
Gizli Mesaj içeriği: hoba..:

Alıntı:
Misal Another Miss Oh en son bölümüyle ancak %10 reytinge ulaştı.
bizimkiler 7 lere 8 lere takla atıyor ne doyumsuz millet yav bunlar
izlememişin reytingi olmuş tutmuş begenmemiş
Alıntı:
Keyifle okudum.
bende bende ) hem okudum hem yazdım
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.12.16, 23:43   #20
Jinseng
Hyun Bin Sorumlusu
aktif üye
Jinseng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: * from W World

Alıntı:
Signal'in 2. sezonunu yazmaya başlayacağını söyledi ! ( Kadro aynı olacak
Aynı kadro ile 2. sezon

Alıntı:
Man To Man kamera arkasında Park Hae Jin yine her zamanki gibi çok sıkı çalışıyor.
Man To Man çekimlerinden Park Hae Jin:
Karizma abidesi

Alıntı:
sedasız askere giden Jung Il Woo'dan ilk asker fotosu geldi:
Hasta hasta askere mi gitmiş

Alıntı:
My Sassy Girl bölüm fotolarından Joo Won & Oh Yeon Seo. Çift yakışmış mı
Yakışmışlar bence iki gamzeli aynı dizide, merakla beklediğim 2017 dizilerinden

Alıntı:
Korelilerin yılın ilk karını birlikte izlemek istedikleri 5 aktör
Her şeyle ilgili de bir anketleri var Kim Soo Hyun, Joong Ki, Bo Gum, Ha Neul, Jong Suk .. bulsam bende ilk karı bunlarla izlemek isterdim tabi

Alıntı:
Missing9'ın resmi afişi ve fragmanı
Hem fragman hem de afiş çok kaliteli duruyor takibe alıyorum bu diziyi .

Alıntı:
Sizin bu sene favori tvN, MBC, SBS diziniz?
İzlediğim dizilerden hangileri tvN, SBS ya da MBC dizileriydi pek hatırlayamadım o yüzden bu soruları atlıyorum .

Alıntı:
OCN dizisi Tunnel'in
Alıntı:
OCN'in gerilim dizisi The Voice'dan
Her ne kadar ikisinin de partnerlerini sevmesem de Jang Hyuk ve Choi Jin Hyuk'un dizilerinden umutluyum bakalım .

Ellerine sağlık kurabiye'm. Yine dolu dolu bir derleme olmuş.

Jinseng isimli Üye şimdilik offline konumundadır