ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu TV & Sinema Haberleri / Uhm Jung Hwa ve Go Hye Sun Yeni Bir Haftasonu Dizisiyle Dönüyor /// 9 Ocak 2017
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 09.01.17, 18:32   #1
azby
Y.H.A - Kırık Link Ekibi
Kim Woo Bin Sorumlusu
aktif üye
azby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Uhm Jung Hwa ve Go Hye Sun MBC'nin 50 bölümlük yeni haftasonu draması You're Too Much'ın başrolleri olarak duyuruldular.

Dizide Uhm Jung Hwa, 20 yıldır oldukça başarılı ve populer bir şarkıcı olmasına rağmen aslında içinde hep küçükken terkedilmiş olmanın acısını taşıyan Yoo Ji Na karakterini canlandıracak. Go Hye Sun ise babasının işini kaybetmesinin ardından ailesine maddi olarak destek sağlamak için onun sesini ve tarzını taklit ederek klüp sahnelerine çıkan Jung Hae Dang karakterinde olacak.

Dizinin Blow Breeze'in ardından Şubat ayında yayına başlaması planlanıyor.

azby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.01.17, 19:24   #2
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Alıntı:
azby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uhm Jung Hwa ve Go Hye Sun MBC'nin 50 bölümlük yeni haftasonu draması You're Too Much'ın başrolleri olarak duyuruldular.
dizilere genelde kadın başrol yazılmaz nasıl olmuş güzel ben severim bu unniyi .. evlilikten sonra Go nasıl değişmiş yaramış mı onada bakarız 50 bölüm olunca çeviri konusunda pek umutvar değilim o ayrı mesele azby not.. çeviriyi de yapacan mı de hele )
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.01.17, 19:32   #3
azby
Y.H.A - Kırık Link Ekibi
Kim Woo Bin Sorumlusu
aktif üye
azby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
katre28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dizilere genelde kadın başrol yazılmaz nasıl olmuş güzel ben severim bu unniyi
bence değişiklik olur, güzel olur yoksa 50 bölümü romantizm üzerinden yürütemezsin. çekilmez.
Alıntı:
evlilikten sonra Go nasıl değişmiş yaramış mı onada bakarız
valla go malesef hoş hatun olsa da oyunculuğu bana hitap etmiyor. fakat halk arasında evlilikten sonra popularitesi epey büyüdü.
Alıntı:
azby not.. çeviriyi de yapacan mı de hele )
benim elimi attığım çevirinin kaynağı kuruyor abla ya three meals a day'in ingilizce kaynağını hazırlayan kız asya turuna çıkmış dönmüyor ki altyazı gelsin.

azby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.01.17, 19:38   #4
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Alıntı:
oyunculuğu bana hitap etmiyor
aramızda lasın bende pek bi fanı değilim ama pek becerikli koreliler seviyor yönetmen senaryo şarkı yazarlığı kadıdna yok yok hele ki gülüşü neyse fanlaın gazabını çekmeyeyim üzerimie
Alıntı:
50 bölümü romantizm üzerinden yürütemezsin. çekilmez.
mıc mıc vıc vıc ama ama ) aa yanılış anladın yok baktım olmuyor
Alıntı:
benim elimi attığım çevirinin kaynağı kuruyor abla ya
sen mi bahtsızsız yoksa seçtiğin diziler mi acaba o onların kaybı o vakit boş ver
Alıntı:
kız asya turuna çıkmış dönmüyor ki altyazı gelsin.
hainnnnn bizide götürseydi yok gidecekti madem niye havucu gösterip çekti tavşan hakalrına aykırı hemen sendika kurup pratosto eelim asya turundan dönsün
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.01.17, 21:36   #5
WMWM
aktif üye
WMWM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Isparta
katre28 ;bende Uhm Jung Hwa'yı beğeniyorum.Go Hye Sun'un oyunculuğu hakkında da aynen azby ;gibi düşünüyorum.Bundan önce yer aldığı 2 dizisi;Blood,Angel Eyes'i yarım bıraktım.Uhm Jung Hwa için yer alacakları bu yapım yine bir nasılmış diye bakabilirim.Fakat 50 bölümlük dizi daha başlamadan gözümde büyüdü.Uzun soluklu diziler bana göre değil.Yayım tarihi aylara yayılan bir dizi.(Her hafta düzenli çevirisi geldiği ve bir de izleyebilirsen üstelik)Konusu fena değil gibi fakat sonuna kadar seyircinin ilgi ve alakasını dizinin üstünde tutmayı başaracak olağan üstü yetenekli senarist bulmak ise zor.Neyse izleyecek olanlara şimdiden kolay gelsin diyorum.Haber için çok teşekkürler.
WMWM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.17, 05:31   #6
~Ayka~
Kang Ji Hwan &
Joo Won Sorumlusu
aktif üye
~Ayka~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Joo Won <3 A.R.M.Y <3
Aile dizilerini çok severim ama her iki hatuna karşıda pek bi ilgim yok erkek oyuncular iyi olursa izlerim
~Ayka~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.17, 09:19   #7
YooRiTa
aktif üye
YooRiTa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Uhm HJung Hwa'nın müziği bana pek hitap etmiyor fakat oyuncu olarak kendisini beğeniyorum. Witch Romance'den sonra tv dizilerinde yer almamıştı.

Go Hye Sun'ın oyunculuğu zayıf kalsa da genelde sempatikliği ile kendini izlettiriyor.

Kadın-erkek başrol geleneğine aykırı olan dizi bakalım senaryo işleyişi açısından izleyiciyi doyurabilecek mi?

Bölüm sayısı gibi konularda da arkadaşlara tamamen katılıyorum.

İzleyip göreceğiz artık
YooRiTa isimli Üye şimdilik offline konumundadır