ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu TV & Sinema Haberleri / 2016'nın En İyi K Drama Çiftleri /// 10 Ocak 2017
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 10.01.17, 11:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
mari_kim
Lee Dong Wook & Sistar Sorumlusu
Y.H.A & Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
mari_kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: WooKi - Dan <3

2016'nın dizilerinde de birçok aşk hikayesi işlendi. Bir zaman geldi üst düzey bir asker güzel bir doktor kadına aşık oldu, bir baktık zamanlar arası yolculuk yapan bir kızın aşkını gördük. Ama hepsini ayrı ayrı sevdik.

Soompi'de bu konu için bir anket düzenlemiş ve okuyucuları isterlerse şurada en sevdikleri 2016 çiftine oy verebilirler.

1. IU ve Lee Joon Gi

Wang So ve Hae Soo arasında neler olacak diye her bölümü ayrı heyecanla bekledik. Prensler arasında gidip gidip geldik. Dizinin sonunda dizi izleyicilerinin kalbi biraz kırık, içi biraz buruk ama yüzünde de bir tebessüm vardı. İkili dizide harika bir iş çıkardı!

2. Kim Yoo Jung ve Park Bo Gum

Moonlight Drawn by Clouds dizisiyle kalplere girdiler. Lee Young ve Hong Ra On'un arasında yaşanan aşkta izleyiciyi kimi zaman hüzünlere gark etti, kimi zaman mutlu etti. Onlar da tarihi dizilere adını altın harflere yazdıran çiftlerden!

3. Song Hye Kyo ve Song Joong Ki

Bir asker istedik şöyle sarılan 2016'da da gelmedi o asker. Ama dizide görüp gönlümüze şah ettik. Song Joong Ki'nin oynadığı Yoo Shi Jin ve Song Hye Kyo'nun oynadığı Kang Mo Yeon'un arasındaki aşk da bizi bizden aldı. Onlar da uzun süre hafızalarda yer edeceğe benzer.

4. Jun Ji Hyun ve Lee Min Ho

"Olmaz olmaz deme hiç" dedirten hikayesiyle “The Legend of the Blue Sea”de ekranlarımızı 2016'da süsleyen dizilerden. Asya'nın en güçlü iki yıldızını yan yana getiren bu dizi, Lee Min Ho ve Gianna Jun sevenlerini de memnun etmişe benziyor.

5. Han Hyo Joo ve Lee Jong Suk

Başrollerin aralarındaki müthiş kimya izleyiciyi ekranlara kilitledi. W, yayınlandığı dönemde adından sıkça söz ettirdi. Oh Yeon Joo (Han Hyo Joo) ve Kang Chul (Lee Jong Suk) hikayeleri her dönem açıp yeniden izlenecek cinsten.

6. Park Bo Gum ve Hyeri

Her Reply'da olduğu gibi 88'de de biraz kafamız karıştı. Gittik geldik. Ama sonucu hiçbir güç deüğiştiremedi. Dizide Deok Sun (Hyeri) ve Choi Taek'in (Park Bo Gum) hikayeleri de hayranları tarafından çok sevildi. Onlar da 2016'nın enleri olmaya aday.

7. Seo Hyun Jin ve Eric Mun

Another Oh Hae Young dizisi, "Eğer bizi de bir Park Do Kyung bulacak ise evde kalmaya da razıyız" dedirtti. Oh Hae Young karakteriyle Seo Hyun Jin ve Park Do Kyung karakteriyle Eric Mun uzun yıllar hafızalarımızda yer edecek olan çift. Herkesin gönlünde yatan Park Do Kyung'u bulması dileğiyle!

8. Park Shin Hye ve Kim Rae Won

Yıllar sonra Kim Rae Won öyle bir döndü ki, dizide ne varsa güzel göründü izleyiciye. Park Shin Hye ile aralarında iyi bir kimya oluşunca dizi tadından yenmedi. Diziyle ilgili hayranlar tarafından en çok da kiss sahneleri konuşuldu. 2016'ya dair Doctors da böyle bir iz bıraktı!

9. Ji Chang Wook ve YoonA

The K2 ile iki ünlü ismin iyi bir kimya yakaladıkları reddedilemez bir gerçek olarak karşımıza çıktı. Kim Je Ha (Ji Chang Wook) ve Go An Na'nın (YoonA) aşkları da izlenmeye değerdi!

10. Gong Hyo Jin ve Jo Jung Suk

Gong Hyo Jin'in canlandırdığı Pyo Na Ri ve Jo Jung Suk'un canlandırdığı Lee Hwa Shin'in de aralarındaki güzel enerji izleyiciye geçti. Hayranlar çiftin yeniden bir dizide bir araya gelmelerini diliyor!

Siz de 2016'nın en iyilerini belirlemek için oy verebilir, görüş ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz

Çeviri/Derleme: mari_kim

Alıntı yapıyorsanız kaynak belirtiniz.

Bizi Facebooktan takip için:
Facebook/YeppudaaHaberAjansi
Facebook/YeppudaaCom

Bizi Twitterdan takip için:
http://twitter.com/YeppudaaHaber

Konu mari_kim tarafından (10.01.17 Saat 11:58 ) değiştirilmiştir.
mari_kim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.17, 12:25   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
sellva
aktif üye
sellva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Chanyeolun kalbinde ;)
Hangi birini diyeyim bilemedim. Gerçekten de birbirine fazlaca yakışan çiftler seçildi dizilerde.

Tabi bunlar ayrı
Alıntı:
mari_kim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1. IU ve Lee Joon Gi
Çok yakıştılar birbirlerini tamamladılar..

Alıntı:
2. Kim Yoo Jung ve Park Bo Gum
Hele bunlar tatlılıkta üstlerine yok

Alıntı:
8. Park Shin Hye ve Kim Rae Won
Bunlar zaten efsane idi en sevdiğim çiftti diyebilirim.

Haber için teşekkürler mari_kim;
sellva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.17, 13:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
nefartum
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Han Hyo Joo ve Lee Jong Suk gerçekten yakışan çiftlerdendi

Park Shin Hye ve Kim Rae Won aralarında 9yaş farkı var olmasına karşı bize bunu hiç yansıtmayan dizilerden bir tanesiydi evet bazı yerlerinde sıkıldığım yerleri oldu ama bence yine de güzeldi

Gong Hyo Jin ve Jo Jung Suk bu dizi benim 2016 da enlerimden bir tanesiydi harika oyunculuğu ile tatlı ikili demek istiyorum (en çok yakıştırdığım ikili )
nefartum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.17, 13:23   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
Asiia
Banned
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Her Yerden Belkide Hiçbir Yerden :
Hepsi birbirinden güzeel hepsi birbirinden sevimli keşke evlenseler dediğim bir iki çift var bu arada Gong Hyo Jin ve Jo Jung Suk hangi dizi acep

Asiia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.17, 14:37   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
newchingu
aktif üye
newchingu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EVDEN
8. dizi dışında hepsini izlemişim. Ayy kendimden korktum, ne çok dizi izlemişim yahu.
Hoş bulduklarım, fiziksel uyum ve romcom duygusunu aldığım çiftler, 3, 4
Daha gerçek bulduklarım, yani fiziksel olarak katolog gibi durmayan ama karakter ve yaşadıkları ilişkinin iniş çıkışları vs açısından gerçek hayata daha yakın bulduklarım, 6, 7, 10
Diğerleri çok katolog, tv işi, seçip yanyana yapıştırılma hissi veriyor bana
---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (12:36--> 12:37) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

Alıntı:
Asiia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gong Hyo Jin ve Jo Jung Suk hangi dizi acep
jealousy ıncarnate
newchingu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.17, 14:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
ilkbahar miso
Gong Yoo Sorumlusu
aktif üye
ilkbahar miso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
hepsi çok güzel ama
Bu iki çifte bu sene müthişler
Gizli Mesaj içeriği: Foto:

Konu mari_kim tarafından (10.01.17 Saat 15:58 ) değiştirilmiştir.
ilkbahar miso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.17, 17:30   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
katsu
aktif üye
katsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: balıkesir
# nuest
#
Alıntı:
7. Seo Hyun Jin ve Eric Mun
Bunların bence 1 numara olması gerekirdi.
Alıntı:
10. Gong Hyo Jin ve Jo Jung Suk
Bunların da 2 numara olması lazımdı.
katsu isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 10.01.17, 17:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
aktif üye
seven ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
"Olmaz olmaz deme hiç" dedirten hikayesiyle “The Legend of the Blue Sea”de ekranlarımızı 2016'da süsleyen dizilerden. Asya'nın en güçlü iki yıldızını yan yana getiren bu dizi, Lee Min Ho ve Gianna Jun sevenlerini de memnun etmişe benziyor.
hem de ne etmek, eriyip gidiyoruz şu yatma sahnelerinde o sarılışta
Alıntı:
Gong Hyo Jin'in canlandırdığı Pyo Na Ri ve Jo Jung Suk'un canlandırdığı Lee Hwa Shin'in de aralarındaki güzel enerji izleyiciye geçti. Hayranlar çiftin yeniden bir dizide bir araya gelmelerini diliyor!
çift olarak değil de JJS u tek alsam çok daha iyi

seven ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.17, 18:40   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
nazobuzo
aktif üye
nazobuzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: çanakkale
annenizi mi daha çok seversiniz babanızı mı gibi bir seçim bence seçmek zorunda bırakmayın beni... sıralama yapabiliriz ama seçim çok zor beğenmediğim çift yok ki.. ama ilk 3 dersek 1,7,10 ve sonra 3,4,5,6 bak yapamadım yine seçim hepsi birbirinden iyi tabi senaryo yapım kalitesi de bizi etkileyen faktörler
nazobuzo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.17, 18:42   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
alittlegirl
aktif üye
alittlegirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: #teamjunghwan
Bunların arasından kesinlikle favorim Jo Jung Suk-Gong Hyo Jin. Ben dizideki karakterlerin uyumunu da sevdim ama oyunculuk anlamında da acaip uyumlulardı bence. Sahnelerini tekrar tekrar izledim

Ayrıca listede yoklar ama bence en yakışanlardan biriydi bu çift. Nam joohyuk-Lee Sungkyung.

alittlegirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır