ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > Yeppudaa Sonu > Bayanlara Özel Forum (Biz bize... ) / doctors dizisinin türk versiyonu hakkında düşünceleriniz neler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 17.07.17, 12:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
ecece77
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Hepinizin bildiği gibi show tv de doctors dizisinin türk versiyonunu çıkardılar kalp atışı diye nasıl buldunuz ben beğenmedim çünkü doctors dizisi benim en sevdiğim dizi türk versiyonu çok kötü olmuş eğer doctorsu izlemediyseniz hemen izleyın çünkü konusu ve oyunculukları süper .Ve siz kalp atışı hakkında ne düşünüyorsunuz
ecece77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.07.17, 11:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
BlackEagleJYH
yeni üye
BlackEagleJYH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: bursa
merhaba;
her izlediğimde aklımadan geçenler işte...
Uyarlama ise neden eksikler var.. ameliyat sahnelerindeki acemice geçişler mi desem,orjinalinden çok farklı olan sahneler mi ... Bire bir uyarlanabilecek en uygun diziyken saptırmak neden? orjinalinde olmayan aşk üçgeni yaratma çabası sinir bozucu açıkçası. DOCTORs un en sevdiğim yanı saçma entrikalarının olmadan sadelikle ilerlemesiydi.. açıkçası doktors izler gibi izlememeye çalışıyorum.. bir kaç bölüm daha şans vereceğim..
BlackEagleJYH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.08.17, 01:23   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
haçide
yeni üye
haçide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: bu günlerde içten
Yaa bizimkiler başını aynı yapıyorlar sonrasına istediklerini ekliyolar doğrusu pek izlemiyorum itici geliyo.doctorstan sonra bizimki çok basit.onlarin oyunculuklarına hastayım.mesela shi hye' yi hiç sevmezdim bana biraz uyuşuk gelirdi doctorsu onun shin hye olduğunu bilmeden izledim simdi psh hastasıyım o asabi halleri beni benden etti bu kadar Allaha emanet olun
haçide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.09.17, 18:02   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
loteoseu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Sadece 3 bölüm izleyebildim. Ne karakterler ne senaryo hoşuma gitmedi. Doctors ve onun güzelliğiyle alakası yok. Hayal kırıklığına uğradım. 😕
loteoseu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.17, 23:39   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
Jeostratejik
yeni üye
Jeostratejik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Aynı fikirdeyim. Ayrıca kalp atışının 1 bölümü doctorsun 3 bölümüyle eşdeğer. O yüzden başı aynı sonu boş oluyor. Artık bazı şeyler dışında her bölüm bir hastanın hayatını öğreniyoruz. Doctors ile benzer bile denemez artık.
Jeostratejik isimli Üye şimdilik offline konumundadır