ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Goblin: The Lonely and Great God / 2016 / Güney Kore /// Spoiler
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 05.02.17, 22:53   #1121
park
aktif üye
İZLEME LİSTEM
zırzır-juliet; harikasınız! Jang!! Jang!! Jang!!
park isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.02.17, 22:55   #1122
Sssecil
aktif üye
Sssecil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
kbray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
o da poz vermeseymiş böyle canım.
Aynen o böyle poz verirse bize de bakmak düşer
Alıntı:
Gelirsin gelirsin, bakın go euna kızın dünya umrunda değil,o çarpık bacaklarıyla kaç yaş üstüyle takılıyo.
Haklısın o yapabiliyorsa ben de yapabilirim
Alıntı:
Ahahah hakikaten ya bu genç versiyon Koreli jönler cidden böyle.Tamam anladık sakal bıyık sevmiyonuz da bu kadarıda insafsızlık gözümüzü alamıyoruz.Aslında bu aktörlerin sürekli açmaları lazım gömlekleri bizim Türk aktörlerle Hintli aktörlere ne oluyorda açıyorlar tüyleri gömlek varken bile fışkırırken.
Tenleri görünmüyor diye utanmıyorlar işte
Alıntı:
Tesadüf eseri aa burası olsun demiş bile olabilir düz ve klişeyi tercih eden bir kadın sonuçta.
olabilir aslında belki de gezmiştir çok beğenip kafasında bir şeyler canlanmıştır esin kaynağı olmuştur

Alıntı:
Aynen kendisi izlese benden önce ağlardı kesin.Kadın milleti nihayetinde.
Aynen ben bir iki diziyi izlettim gayet güzel ağladı.
Alıntı:
newchingu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
özel bölüm reytingleri dizye göre çok düşük. şaşırdım
Alıntı:
Princess Yumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
e şimdi ekstra bir sahne olsa tamam ama kamera arkası röportaj özet falan ilgilerini çekmemiş sanırım
Üzüldüm ama bence de oyuncularla geçen bölüm olduğu için ilgi azalmış olabilir
Sssecil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.02.17, 04:42   #1123
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Sssecil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Üzüldüm ama bence de oyuncularla geçen bölüm olduğu için ilgi azalmış olabilir
o da bir ihtimal tabikide bilemeyiz nedenini

Princess Yumi isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 07.02.17, 17:06   #1124
inbinsub
aktif üye
inbinsub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

Alıntı:
Bide bu adamın gözleri cidden diğer korelileri pek andırmıyo göz kapağı ön planda bizler gibi,ona ayrı bir hava kattığını düşünüyorum.
evet yaa acaba cift goz kapagi ameliyati mi yaptirmis bu LDW bende oyle bir izlenim uyandiriyor yani bu kadar belirgin goz kapagi cok ilginc geliyor bana.yada melez falan mi acaba? bilemedim yani ama olabilir bi mudahale buyuk olasilikla.varsa da yakismis..

Alıntı:
Ay evet pek üsturuplu çekim yapmış kendileri.Belki yaşımın gerektirdikleri falan diyosa
yaaa onun yasini yerim ben. bu adam cok iyi yaslaniyor,yani bunlarin hepsi iyi yaslaniyor ama bu iyice bi ufak suratli oldugundan ve cok spor yaptigindan bence en azindan 45'e kadar verebilir oyle pozlar rahatlikla hic cekinmesin hic utanmasin biz halimizden memnunuz yani dimi ama

Alıntı:
Ne demek sana ne oluyorsa,bu kadar izledik reyting ald o kadar, onun için ağladık falan, artık kamuya ait sayılırlar bir kere,hepimizin hakkı var lütfen.
vallahi dogru soyluyorsun ,ne diye bu kadar kibar davranasim geldiyse benim de
uzerinde emegimiz var bizim onun

Alıntı:
Sssecil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle bizi bunlardan mahrum bırakmadığın için çok çok çok teşekkür ediyorum.
Saçlarının o dağınık havası
Köprücük kemiğinin belirginliği
Geniş omuzlar ve güçlü duran kollar
Çizilmiş gibi duran karın kasları
Ve son olarak tabiki kırmızı dudaklar

Kendimi sapık gibi hissediyorum
bende korktum bi an adam siiir yazdirmis bi anda sana
neyse ama guzel olmus basarili rahat ol sapiklik degil bu hormonlar fazla kacmis,tavan yapmis biraz arasira olur oyle

Alıntı:
Ya dimi dimi,çok ağladı benim kuzucum.Bir kaç videoya baktım GY ile realdeki şebeklikleri de son sürat devam ediyor,baya eğlenicez gibi,sürekli hoplayıp zıplayıp munzurluk halindeler.
evet yaaa bts'lerde hep kopmuslar hatta youtube'da LDW bi ara sey diyo gong yoo'ya, seninle olan sahnelerimizde cekimden cok bts var hep kendimizi kaybedip sacmaliyoruz falan diyo
cok tatlilar beee

Alıntı:
Ozgur-So Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hakkatten ya acayip reklam olurdu hele de turizm sektörünün sıkıntı çektiği şu dönem de süper olurdu İnanamıyorum ya
Anlaşılan o kılıç bize çoktan girmiş de daha yeni haberimiz oluyor
vallahi girmis haberimiz yokmus aynen, bende yonetmenin nasil isler cikaracagini cok merak ediyordum kapadokya'da.
hatta istanbul kapadokya ikisi arasinda gitme gelmeler bile olabilirdi.istanbuldaki tarihi mekanlarda baya biseyler cikardi,kapadokyada zaten dehset seyler yakalarlardi.
sonra bu sene buralari kore'liler basardi
ahhh ahhh hayaller - hayatlar..... tabiki her zamanki gibi.

Alıntı:
Hani ağaçlı yolda yürürken yaprak tutma yerine uçan balonda güneşin doğuşunu birlikte izlediğin kişiye aşık olursun gibi bir şey olabilirdi Yani istedikten sonra bulunurdu bir şey
tabi tabi,zaten o balonlar kesin hatri sayilir bi sekilde yer alirdi dizide
hatta kim shin'in olumle yasam arasi arafta o karlar uzerinde yuruyus eziyeti kapadokya'da cekilirdi muhtelemen.hala haberin etkisinden cikamiyorum uzerine konustukca neyse artik olan olmus napalim onumuzdei maclara bakacagiz.
gong yoo yada LDW yeni diziye gelsin bari buralara

Alıntı:
Hayır diziyi kara kış da çektikleri yetmemiş gibi bari bir duş sahnesi çekseydinizde gözüNüz gönlüNüz açılsaydı
ay dimi yaa bi dus sahnesi vardi gong yoo'nun orda da seksilikten ziyade komedi olayina girmislerdi,hatirliyor musun kanli bi havlu birakmisti LDW kapisinin onune
orda bi dus esnasindaki gong yoo'yu da goreydik iyiydi aslinda

Alıntı:
özel bölüm reytingleri dizye göre çok düşük. şaşırdım
ben sasirmadim, yeni hicbirsey olmuyor ya ozel bolumlerde, bu yuzden cok normal reyting dususu.ama ek bi sahne koyacagiz yada alternatif final ekleyecegiz falan deselerdi gor bak nasil izlenirdi.
keske alteratif finalli olsaydi bu dizi, cok harika olmaz miydi?? boyle bi orjinallik yakisirdi bence bu diziye...
neyse artik yapicak birsey yok ama dedigim gibi reyting dususune ben sasirmadim acikcasi.dusun biz bile oyle hadi bugun gelsin hadi yarin gelsin diye delirmedik yani,gelince izler iki guler egleniriz ozlem gideririz havasindayiz bi merak unsuru yok fazla. o yuzden ordakiler de belki tv'de izlememislerdir onca reklami falan cekmemekk icin, internetten ufak videolardan falan parca parca izlemis olabilirler bts'leri...

Alıntı:
GoldenSparrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
inbinsub;Yardımların için çok teşekkür ederim. alıntı yapabiliyorum
rica ederim,ne demek
hayirli olsun sevindim halledebilmene

inbinsub isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.02.17, 04:20   #1125
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
inbinsub Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hatta istanbul kapadokya ikisi arasinda gitme gelmeler bile olabilirdi.istanbuldaki tarihi mekanlarda baya biseyler cikardi,kapadokyada zaten dehset seyler yakalarlardi.
sonra bu sene buralari kore'liler basardi
ahhh ahhh hayaller - hayatlar..... tabiki her zamanki gibi.
Bu da hayatın gerçekleri işte naparsın

Alt 08.02.17, 22:24   #1126
kuticim
aktif üye
kuticim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa
Goong yo hayranı biri olarak çok beğendiğim yapım oldu. Bazı bölümlerde sıkılmış olsam da unutamayacağım dizilerden oldu.Açıkçası eun tak ı ve gobline olan sevgisini çok samimi buldum ve hatta goblin sevgisinin kıza göre daha yavan kaldığını düşünüyorum.Tavukçu kızımız ile Azrailimiz çok renk kattı diziye.Kore dizilerinde estetik yüz görmekten bunalan ben kızı çirkin bulanlara inat çok sevimli samimi ve sıcak buldum.Gobline aşkı çok inandırıcıyı.Açıkçası benim için dizinin yıldızı eun taktır.Goong yo zaten kalbimizin en güzel köşesinde Emeği geçen herkese teşekkür ederim hayatımıza renk kattı.
kuticim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.02.17, 23:03   #1127
newchingu
aktif üye
newchingu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EVDEN
zırzır-juliet; özel bölüm çevirisi yapacak mısın? bekleyim mi, dokkebiyle aramızdaki bağla tamamen vedalaşayım mı?
newchingu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.02.17, 23:21   #1128
zırzır-juliet
Yeppudaa Çeviri Çetesi
YÇÇ
aktif üye
zırzır-juliet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Dünya
Alıntı:
zırzır-juliet; özel bölüm çevirisi yapacak mısın? bekleyim mi, dokkebiyle aramızdaki bağla tamamen vedalaşayım mı?
Özel bölüm çevirisi gelecek inşallah ama önce Saimdang çevirmem lazım bir de satırları uzunca biraz özel bölümlerin, biraz geç gelecek ama nihayetinde gelecek inşallah :=)
zırzır-juliet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.02.17, 23:24   #1129
newchingu
aktif üye
newchingu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EVDEN
Alıntı:
zırzır-juliet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
nihayetinde gelecek inşallah
ok. o zaman kafamda dokkebi kapısını kapatmadan beklemede kalıyorum.
newchingu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.02.17, 04:59   #1130
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
zırzır-juliet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Özel bölüm çevirisi gelecek inşallah ama önce Saimdang çevirmem lazım bir de satırları uzunca biraz özel bölümlerin, biraz geç gelecek ama nihayetinde gelecek inşallah :=)
Demek çevrilecek belki izlerim nedense özel bölümleri izlemek içimden gelmiyor(genel olarak konuşuyom)