ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Temperature of Love / 2017 / Güney Kore /// Spoiler
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 23.10.17, 04:05   #21
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
nefartum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hemen bu iki diziyi sonun love olduğu için karıştırdım sanırım. hemen siliyorum. sende silersen sevinirim.
Ben yetkili değilim silemem mesajı sil seçeneğini seçersen sende silebilirsin

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.10.17, 11:50   #22
nefartum
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: mars
Alıntı:
Princess Yumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben yetkili değilim silemem mesajı sil seçeneğini seçersen sende silebilirsin
ben kendi mesajını demek istemiştim ben kendimin mesajımı sildim.
nefartum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.10.17, 03:58   #23
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
nefartum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben kendi mesajını demek istemiştim ben kendimin mesajımı sildim.
Tamam oldu canım şimdi anladım

Alt 29.10.17, 15:14   #24
Fragile*
aktif üye
Fragile* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bosnia ♥
Ben dizilerde çok arkada kaldım arkadaş. Bi' türlü yetişemiyorum. ;D
Ben izleyene kadar yeni bölümler geliyor.
Neyse..
İlk önce şu çirkef, kıcibe olan Ji Hong Ah'dan bahsetmek istiyorum biraz. O kadar dizi izledim, hiç bi' karakterden bu kadar nefret etmemiştim. Resmen hatunun sahnesi olunca, direk atlıyorum. Bi' türlü dayanamıyorum kendilerine. ;D
(Evet, dizi izlerken acayip içine giriyorum ben sanırım. Sanki benim başıma geliyor gibi. )
Lee Hyun Soo'un, Jung Sun'dan hoşlandığını bile bile. Hatta Jung Sun da o kadar bahsetti kızdan, ondan hoşlandığını, onsuz yapamayacağını söylemesine rağmen hala peşinden dolaşıyor çocuğun. Bir de pişkin pişkin ''bir gün benim olacaksın.'' diyor Allah'ın şımarığı. Ona aşık olan şu adama da acayyip acıyorum ya, kızın Jung Sun'dan hoşlandığını bildiği halde hiç zorlamıyor kızı, hiç kötü bi' şey yapmıyor. Sabırla onu fark etmesini bekliyor ki, cidden onun karakterini çok beğendiğimi söylemeliyim. Ona deli gibi aşık olmasına rağmen, ve en iyi arkadaşı olan Jung Sun'dan hoşlandığını bilmesine rağmen çocuğa da kötü davranmıyor. Ha acayip saf tabii, o ayrı mesele. Resmen kız ne zaman çağırsa geliyor, kızın her istediğini yapıyor. E nasıl şımarmasın bu kız? Hayatta ne dilediyse olmuş. Şimdi de en iyi arkadaşının (ki artık değil çok şükür) sevgilisini ve işini çalmaya çalışıyor. Böyle saçmaşlık mı olur arkadaş? Oldu olacak ailesiyle de yakın ol, onları da kendine çek.
Park Jung Woo' gelecek olursak.. Ya siz manyak mısınız? Kim Jae Wook'u hangi akla hizmet 2.erkek yaparsınız yaaaaaaaaa? Bu adamdan 2.erkek olur mu Allah aşkına? Keşke kabul etmeseymiş. Resmen kalbimizi deşiyor acı çekmesiyle. Abi yapmayın ya, bu adama acı çektirmeyin.
Ben ikisini öğrenmez diye bekliyordum ama çok acı bi' şekilde öğrendi ikisini. Valla o sahnede bayağı üzülmüştüm. Şimdi başlayacak sevdiği hatunu elinden aldığı için ona kötü davranmalar, işini elinden almalar falan. Ne kadar garip oldu bunların ilişkileri ya. Ne güzel bromancelerini izliyorduk. Çok şekerlerdi valla, arkadaşlıklarını acayip beğeniyorum ben bunların. Tabii şimdi bozulacak ama olsun.. Umarım en kısa zamanda anlar dostluğunun, aşkından daha önemli olduğunu.
O değil deeee, Park Shin Hyeee geliyormuuuuuuuuuuuuuuş.
(Evet, yine spoiler yedim. ) Fotoğrafını görünce acayip sevinmiştim ya.
Uzun zamandır izlemiyordum, nasıl özlemişim güzel mi güzel PSH'i. ^^ Keşke tamamen kadroya katılıp, Kim Jae Wook'un sevgilisi olaydı. Valla twitter'da yan yana fotoğraflarını gördüm ve acayip beğendim. Çok yakışıyorlar. )

Neyse.. Gelelim müthiş ötesi bulduğum şu kisse.

Konu kiss olunca, ilk 10'a girmiş olan kiss sahnelerinden ''Another Miss Oh'' ve ''Romantic doctor, teacher Kim'' dizilerinin kissleri bana göre.
Ve bilmem fark ettiniz mi ama hep Seo Hyun Jin'in dizileri. Bu hatun artık kisste aşmış bi' hatun. Cidden çok güzel öpüşüyor he.
Bu kiss de wwwwoooouuu sayın seyirciler, ben şok.
Bunu da aldım listeye. ;D
İlk 5'e girer bu kiss.

Bu dizinin tek sevmediğim özelliği Lee Hyun Soo'un gereksiz ağlamaları. Cidden her şeyde ağlayan bi' karakter yapmışlar ve bu bana bayağı itici geliyor diyebilirim. Çok gözüme batıyor. Ha tamam, bayağı acıklı ağlıyor, ona bi' şey diyemem ama her şeyde ağlama be kardeşim.
En sevdiğim özelliği ise, gerçekten birbirlerine karşı bi' şey hissediyormuşcasına bakışları.. Çok güzel değil mi ya? Kimyaları muuuaaazaaaam ötesi.
Bayıldım!
^^

Fragile* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.10.17, 06:00   #25
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Fragile* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk önce şu çirkef, kıcibe olan Ji Hong Ah'dan bahsetmek istiyorum biraz. O kadar dizi izledim, hiç bi' karakterden bu kadar nefret etmemiştim. Resmen hatunun sahnesi olunca, direk atlıyorum. Bi' türlü dayanamıyorum kendilerine. ;D
(Evet, dizi izlerken acayip içine giriyorum ben sanırım. Sanki benim başıma geliyor gibi. )
Lee Hyun Soo'un, Jung Sun'dan hoşlandığını bile bile. Hatta Jung Sun da o kadar bahsetti kızdan, ondan hoşlandığını, onsuz yapamayacağını söylemesine rağmen hala peşinden dolaşıyor çocuğun. Bir de pişkin pişkin ''bir gün benim olacaksın.'' diyor Allah'ın şımarığı.
bende yolacam onu az kaldı

Alıntı:
Ona aşık olan şu adama da acayyip acıyorum ya, kızın Jung Sun'dan hoşlandığını bildiği halde hiç zorlamıyor kızı, hiç kötü bi' şey yapmıyor. Sabırla onu fark etmesini bekliyor ki, cidden onun karakterini çok beğendiğimi söylemeliyim. Ona deli gibi aşık olmasına rağmen, ve en iyi arkadaşı olan Jung Sun'dan hoşlandığını bilmesine rağmen çocuğa da kötü davranmıyor. Ha acayip saf tabii, o ayrı mesele. Resmen kız ne zaman çağırsa geliyor, kızın her istediğini yapıyor. E nasıl şımarmasın bu kız? Hayatta ne dilediyse olmuş. Şimdi de en iyi arkadaşının (ki artık değil çok şükür) sevgilisini ve işini çalmaya çalışıyor. Böyle saçmaşlık mı olur arkadaş? Oldu olacak ailesiyle de yakın ol, onları da kendine çek.
Park Jung Woo' gelecek olursak.. Ya siz manyak mısınız? Kim Jae Wook'u hangi akla hizmet 2.erkek yaparsınız yaaaaaaaaa? Bu adamdan 2.erkek olur mu Allah aşkına? Keşke kabul etmeseymiş. Resmen kalbimizi deşiyor acı çekmesiyle. Abi yapmayın ya, bu adama acı çektirmeyin.
Ben ikisini öğrenmez diye bekliyordum ama çok acı bi' şekilde öğrendi ikisini. Valla o sahnede bayağı üzülmüştüm. Şimdi başlayacak sevdiği hatunu elinden aldığı için ona kötü davranmalar, işini elinden almalar falan. Ne kadar garip oldu bunların ilişkileri ya. Ne güzel bromancelerini izliyorduk. Çok şekerlerdi valla, arkadaşlıklarını acayip beğeniyorum ben bunların. Tabii şimdi bozulacak ama olsun.. Umarım en kısa zamanda anlar dostluğunun, aşkından daha önemli olduğunu.
O zamana dek kendisine baya saydıracam haberi olsun

Alıntı:
Neyse.. Gelelim müthiş ötesi bulduğum şu kisse.

Konu kiss olunca, ilk 10'a girmiş olan kiss sahnelerinden ''Another Miss Oh'' ve ''Romantic doctor, teacher Kim'' dizilerinin kissleri bana göre.
Ve bilmem fark ettiniz mi ama hep Seo Hyun Jin'in dizileri. Bu hatun artık kisste aşmış bi' hatun. Cidden çok güzel öpüşüyor he.
Bu kiss de wwwwoooouuu sayın seyirciler, ben şok.
Bunu da aldım listeye. ;D
İlk 5'e girer bu kiss.
Tek izlediğim Romantic Doctor ama Oh Hae Young kisslerinide görmüştüm gerçekten kadın çok güzel kiss sahnesi çekiyor ben kissden fazlasınıda bekliyordum gerçi de belkide olmuştur

Alt 20.11.17, 18:29   #26
aboutdaniel
Choi Daniel Sorumlusu
aktif üye
aboutdaniel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Wi Fi Couple
Merhabalar öncelikle listeye almıştım fakat baslayamadım WYWS bittine göre bir boşluk hissi veriyor bende bu diziyi başlamak istiyorum bekledim diziler henüz gelmedi yeppe spoileri daha sonra okurum inşallah şimdiden iyi spoiler ve YCC de kolaylık versin

aboutdaniel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.11.17, 05:21   #27
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
aboutdaniel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar öncelikle listeye almıştım fakat baslayamadım WYWS bittine göre bir boşluk hissi veriyor bende bu diziyi başlamak istiyorum bekledim diziler henüz gelmedi yeppe spoileri daha sonra okurum inşallah şimdiden iyi spoiler ve YCC de kolaylık versin
Tam da zamanında başlamışsın dizi bu salı korede final yapıyor zaten

Alt 05.12.17, 12:33   #28
zırzır-juliet
Yeppudaa Çeviri Çetesi
YÇÇ
aktif üye
zırzır-juliet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Dünya

zırzır-juliet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.12.17, 05:37   #29
Princess Yumi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
zırzır-juliet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dizinin ostlarını çevirmişsin özellikle ilk ost favorilerimdendir

Bu arada finale bayıldım sımsıcak bir final olmuş