ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ ÇİN / HONG KONG DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / TARİHİ The Mystic Nine / 2016 / Çin / Online Dizi İzle
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 07.12.17, 02:40   #81
firari_x
SuperModerator
joker
aktif üye
firari_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
firari_x isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
44. bölüm eklendi, çeviri için NihongoWoAiShite;e çok teşekkürler

İyi seyirler.

firari_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.12.17, 16:40   #82
Lethet
Yeppudaa Papatya Ekibi
Gong Yoo Sorumlusu
aktif üye
Lethet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa
Lethet isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
45. bölüm eklendi, çeviri için NihongoWoAiShite;e çok teşekkürler

İyi seyirler.

Lethet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.12.17, 20:19   #83
SilentRain
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
SilentRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: FT & CN
46.Bölüm eklendi.
İyi seyirler~

Çeviri İçin NihongoWoAiShite;e Çok Teşekkürler
SilentRain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.12.17, 19:42   #84
SilentRain
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
SilentRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: FT & CN
47.Bölüm eklendi.
İyi seyirler~

Çeviri İçin NihongoWoAiShite;e Çok Teşekkürler
SilentRain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.12.17, 23:17   #85
monalisa
aktif üye
monalisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Bu diziyi çevrilmeye başladığından beri izliyorum. Sabırsızlıkla bekliyorum. Aslında dizinin çekimlerinin çoğu çok basit ve sona yaklaştıkça bazı olaylarda atlamalar yapılmış. Ancak konu itibari ile gerçekten merak uyandırıcı. Gerçekten bir sonraki bölümü merakla bekliyorum. Sona yaklaşırken bitmesine üzülüyorum. Oyuncuları da beğendim. Gerçekten hızlı çeviri yaptıkları için ilgilenen çevirmen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Dizi süresince en beğendiğim sahneler Fo Ye'nin Be Li Ye yi kurtardığı ilk bölümlerdeki ve 47. bölümdeki dövüş sahneleri. Çinliler efektlerde bizim gibi sorun yaşasalar da dövüş sahnelerinde oldukça başarılılar.
monalisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.12.17, 13:31   #86
NihongoWoAiShite
aktif üye
NihongoWoAiShite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
monalisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gerçekten hızlı çeviri yaptıkları için ilgilenen çevirmen arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Rica ederim. Ben teşekkür ederim asıl. 48 bölümü zevkle çevirdim. Çok uzun süreçti ama içim rahat ve mutluyum. Evet kaliteli bir dizi değil. Ama Çin'in çok kaliteli dizileri de var Tribes & Empires ve Battle of Changsha gibi. Çoğu dizisinde olduğu gibi bu dizide de efektler kötü ve oyunculukların çoğu kötü. Olay örgüsü de çok basit dediğiniz gibi. Mesela bu dizide kötüler Chen Pi ve Lu Jian Xun'e az sövmemişimdir. Lu Jian Xun'u oynayan aktör neyse de Chen Pi'yi oynayan aktör her zaman demişimdir o ne saç lan diye tipi bana hep uyuz gelmiştir Yani bazı kötüler vardır ki başrolden bile çok seversin. Ama burada ikisi için de öyle değil. Özellilkle CHen Pi. Oyuncusu hiç rol yapamıyor ayrıca. Zhang Yixing de öyle hiç mimik yok mesela.

Ama Çin dizilerinde bir şeytan tüyü var ne olursa olsun izletiyor. Sürükleyici ve güzel hikayesi var. Sanırım yeni başladıkları ve az bütçe ayırdıkları için tıpkı 90lardaki Amerikan dizilerinde olduğu gibi üstte bahsettiğim konularda iyi değiller. Zamanla Çin'in daha da gelişmesiyle Tribes & Empires gibi dizilerin sayısı artacaktır. Yalnız dizinin final bölümü çok güzeldi. Yerimde duramadım. Çok heyecanlı ve duygusaldı. Bir de William Chan'e değinmeden geçmek istemiyorum. Belki de dizinin en en önemli faktörü oydu. Harika ötesi bir oyuncu. Bir tek o odun kesme sahnesine gülmüştüm. Birader o nasıl odun kesme demiştim Ayrıca mağaradaki yuvarlanarak dönme sahnesi yine dizinin kötü efektlerinden biriydi. Ama rol yeteneği çok üst düzey. Dublajı da iyi. Özellikle final bölümünü izleyenler anlayacaktır. Yaşıyor rolünü adeta. Karizması da bonusu. Ba Ye de beni her zaman sesli biçimde güldürmüştür. İkisi diziyi taşıyan kişiler bence.

Neyse daha da uzatmadan uzun bir süreçten sonra sona geldiğimiz için mutluyum. Herkese iyi seyirler ve izlediğiniz için teşekkürler. Yeppudaa'ya da bu fırsatı verdiği için teşekkür ederim.
NihongoWoAiShite isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.12.17, 18:57   #87
Lethet
Yeppudaa Papatya Ekibi
Gong Yoo Sorumlusu
aktif üye
Lethet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa
Lethet isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Geldik bir güzel dizinin daha sonuna, final bölümü eklenerek dizi tamamlanmıştır.

Çeviriyi üstlenerek bizi bu güzel diziyle buluşturan çevirmenimiz NihongoWoAiShite; çok teşekkürler

Keyifli seyirler

Lethet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.12.17, 20:55   #88
ultraslan7
aktif üye
İZLEME LİSTEM
dizi için teşekkürler.çok güzel diziydi yeppuda ya teşekkürler hayatımda ilk defa geçen sene legend of chusen izledim ondandan sonra çin dizilerine hayran oldum.ard arda izlemeye başladım.10 dizi falan izledim.hepsi de güzeldi insallah bundan sonra böyle güzel dizileri çevirirsiniz çevrilmeyen daha çok ve güzel diziler var.ama bu dizinin en iyi oyuncusu fo ye )William Chan)gerçekten çok iyi rol yapmış.şu an da 6 diziyi takipediyorum.bi The Lost Tomb 10 bölümlük diziyi izliycem bunun devamı ymış yang yang falan oynuyor.neyse elinize sağlık inşallah başka güzel bir dizi çevirirsiniz...
ultraslan7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.12.17, 23:42   #89
monalisa
aktif üye
monalisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
aynı düşünmüşüz.
monalisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır