ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > Japonya Hakkında Her şey... > Bay Bayan Oyuncular.... > Şarkıcı ve Grup Tanıtımları / One Ok Rock~~
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 16.04.17, 23:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #191
~Ayka~
Kang Ji Hwan &
Joo Won Sorumlusu
aktif üye
~Ayka~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Joo Won <3 A.R.M.Y <3
Alıntı:
Zabu mafu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aykacım hoşgeldin geç olsunda güç olmasın arayı kaparız heç merak etme sen ilkte profilinde Taka'yı görünce baya şaşırmıştım ama bir kere dinleyince Taka'nın o harika sesini insan bırakamıyor değil mi hemencecik tanıtım mahiyetinde şuraya birkaç parça iliştirivereyim
Hoşbulduk Zabucum Aynen telafi ederiz Ya ben bayıldım bunlara nasıl bu kadar geç keşf ettim anlamıyorum.Evet ya Taka"nın sesi bi efsane yağ gibi yayılıyor içime bu şarkıların hepsini dinledim hepsi çok iyi benim favorim cry out şarkısı ona bi başka bitiyorum.
Alıntı:
Heartache şarkısını oldum olası çok severim ama Studio versiyonunu biraz daha severim bu parça aynı zamanda Rurouni Kenshin filminin tema müziği Taka'nın biricik dostu Takeru için özene bezene hazırladığı iyi olması için çok uğraştığı çok özel bir parçadır film görüntülerinden oluşan bir klip daha var onuda spoda paylaşıcam teşvik amaçlı eğer izlemediysen mutlaka tavsiye ederim çok iyi bir filmdi diyerek reklam aramı bitireyim
O Filmi izlemedim ama hep karşıma çıkıyor Japon filmlerini çok severim izleyecegim bide ordaki oğlanıda severim
Kimi Ni Todoke filminin Ostuda çok güzel

~Ayka~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.04.17, 12:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #192
GoldenSparrow
aktif üye
GoldenSparrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: from Virtual Planet ( another world)
Alıntı:
AMBITIONS (English version)

1."Ambitions" (Introduction)
2."Bombs Away"(*)
3."Taking Off"(*)
4."We Are"(*)
5."Jaded" (featuring Alex Gaskarth of All Time Low)(*)
6."Hard to Love"(*)
7."Bedroom Warfare"(*)
8."American Girls"(*)
9."I was King"(*)
10."Listen"(*)
11."One Way Ticket"(*)
12."Bon Voyage"(*)
13."Start Again"(*)
14."Take What You Want" (featuring 5 Seconds of Summer)
Bu grupla youtube ta başka bir şarkı ararken yanlışlıkla tanışmış bulundum ilk dinlediğim parça "Wè are " sonra "Start again " ve cok begendim müzik konusunda çok seçici olduğumdan pek dinlemem ama One Ok Rock ın bu albümü ve bu iki parçası çok hoş ve anlamlı ana sayfa da bu sayfayi gorunce direk gelesim geldi grup hakkında araştırma yapmıştım ama bu sayfa da daha kapsamlı açıklama yapılmış. Hepsi bi arada bu sayfaya destek olan herkes , Teşekkürler, size sevgilerimi gönderiyorum
GoldenSparrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.04.17, 03:46   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #193
Zabu mafu
aktif üye
Zabu mafu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Haruma-Takeru-Masato-Toma
Alıntı:
~Ayka~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O Filmi izlemedim ama hep karşıma çıkıyor Japon filmlerini çok severim izleyecegim bide ordaki oğlanıda severim
bu ikisinin sonradan çok yakın olduklarını öğrenince pek sevinmiştim. Hatta çok hoş bir röportajları vardı nette çevrilmiş. Dostlukları o samimiyetleri al eve besle ikisini de

grubumuzun kurucu üyesi lideri sakar Toru'muzuda unutmamak lazım gerçi her zamanki hali şekil A'da olduğu gibi o boşluktan nasıl hiç istifini bozmadan gitarıyla çıktı muamma

Alıntı:
GoldenSparrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu grupla youtube ta başka bir şarkı ararken yanlışlıkla tanışmış bulundum ilk dinlediğim parça "Wè are " sonra "Start again " ve cok begendim müzik konusunda çok seçici olduğumdan pek dinlemem ama One Ok Rock ın bu albümü ve bu iki parçası çok hoş ve anlamlı ana sayfa da bu sayfayi gorunce direk gelesim geldi grup hakkında araştırma yapmıştım ama bu sayfa da daha kapsamlı açıklama yapılmış. Hepsi bi arada bu sayfaya destek olan herkes , Teşekkürler, size sevgilerimi gönderiyorum

rica ederiz beğenmene sevindim bizdende sevgiler tabii burda İlkaycım sağolsun onun emeği çok büyük hiç üşenmeden üyeler ve grup hakkında uzunca çeviriler yaptı teşekkür ediyorum kendisine tekrardan

OOR'yi farketmek hep böyle tatlı tesadüflerle oluyor anlaşılan bende başka bir parçayı dinlerken yandaki önerilerden Taka dikkatimi çekmişti acaba kimdir şarkıları nasıldır derken Liar'ın devamında OOR ile olan bağlar kuvvetlendi gerçekten iyi kaliteli müzik yapıyorlar diğer grup yada kişilerden beğendiklerimde olsa benim için asıl olanlar One Ok Rock ve Nell'dir.

Ambitions albümünde benimde favorilerim Taking Off ve I was King oldu bu arada We are'ın sözlerini bende çok beğenmiştim ki parçada güzeldi zaten bu albüm Amerika'ya bir adım atmak için yapılmıştı diğer albümlerine göre birazda farklı oldu denilebilir bazı parçaların soundları açısından neyseki bir kaç parçayla sınırlıydı albüm Amerika'da ve birçok ülkede dikkat çekti güzel tepkiler aldı konserler verildi umarım yerlerini sağlamlaştırırlar yurtdışında da

Zabu mafu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.04.17, 23:04   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #194
~Ayka~
Kang Ji Hwan &
Joo Won Sorumlusu
aktif üye
~Ayka~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Joo Won <3 A.R.M.Y <3
Alıntı:
bu ikisinin sonradan çok yakın olduklarını öğrenince pek sevinmiştim. Hatta çok hoş bir röportajları vardı nette çevrilmiş. Dostlukları o samimiyetleri al eve besle ikisini de
Ay ne güzel Alıp besleyelim hiç sorun degil
Alıntı:
grubumuzun kurucu üyesi lideri sakar Toru'muzuda unutmamak lazım gerçi her zamanki hali şekil A'da olduğu gibi o boşluktan nasıl hiç istifini bozmadan gitarıyla çıktı muamma
Bu Toru çok hoş adam ya ona bi başka bayılıyorum sanki adamda bi şeyler var çekiyor beni çok hoş

~Ayka~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.06.17, 17:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #195
a.j.
aktif üye
a.j. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
ONE OK ROCK'dan Tomoya Evlendi!!!

ONE OK ROCK grubunun bateristi Tomoya Kanki instagram hesabından Japonca ve İngilizce yazdığı açıklama ile evlendiğini duyurdu. Ancak eşi ile ilgili hiçbir bilgi vermedi.

Tomoya; "Herkese merhaba, bir duyurum var. Evlendim!!!!! One Ok Rock'un en iyi bateristi olmaya devam ederek mutlu bir aile inşaa etmeyi planlıyorum. ☺︎☺︎☺︎ "

Çeviri: a.j.
Kaynak: Arama!Japan

a.j. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
rock