ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / FANTASTİK ROMANTİK KOMEDİ Black / Güney Kore / 2017 / Güney Kore / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 13.12.17, 03:08   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #81
Narza
aktif üye
Narza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
kendine bağlayan merak uyandıran bir diziydi, güzeldi ve hemencecik bitti ellerinize sağlık bu adama bayılıyorum çok karizmatik ya Song Seung Heon
Narza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.12.17, 22:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #82
sbiricigims
aktif üye
sbiricigims - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Fransa
16.bölüm eklendikten sonra izlemeye başladım iki günde 16.bölüme geldim iyi ki güncel izlememişim aşırı sürükleyici Song Seung Hoon ve Go Ara'yı çok severim çok yakıştırdım ikisini. Son 3 bölümü izleyip tekrar yorum yaparım hala finali kestiremedim
sbiricigims isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.12.17, 02:22   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #83
jeangume
aktif üye
jeangume - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
çok güzeldi,bazen olaylar isimler,kişiler karıştı,ne oluyor dedim.Ama heyecanlı,aksiyonlu,güzel diziydi.Erkek karakter çok baskındı ve iyi oynadı.Rolün hakkını verdi.İzlenilecek güzel bir diziydi
Çeviri için teşekkürler
Yalnız bu ara fazla aksiyon çektiler biraz romantizmi bol ve Joseon dönemi dizileri özlettiler dimi ama.....
jeangume isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.12.17, 18:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #84
Zehir`
yeni üye
Zehir` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Sinirlerim resmen bozuk. Güzelim dizi bitti. Gerçi Goblin ve Master's Sun'dan sonra diziler benim için pek ilgi çekici gelmiyor, nedendir bilinmez.

Diziye gelecek olursak, genel anlamda iyiydi ama kore dizilerinin final klişeleri beni baymaya başladı. Yetiştiremiyorlar mı yoksa bilerek mi yapıyorlar anlam veremiyorum fakat bu final bölümleri resmen tüm diziyi suya düşürüyor. Ne kadar saçma olmuş final, düşününce yine sinirim bozuldu bak, daha güzel yapabilirlerdi.

Zehir` isimli Üye şimdilik offline konumundadır