ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > Hallyu Yıldızları > So Ji Sub Hakkında Her şey > So Ji Sub Fan Grubu / Turkish SONİCE / So Ji Sub Fan Club /// Turkish SONICe
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 18.11.17, 00:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16151
misamisa
So Ji Sub Sorumlusu
aktif üye
misamisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Turkish SONİCé
Alıntı:
Ela_aer61M Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mutlu Yıllar Balböcüğüm
Alıntı:
Ozgur-So Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mutlu yıllar Sojiiiimmmmm
yaa ben burdan kutlamayı unutttumm feyste kendi kendime kutladıydım
ah yobom şu dizi orucun bitse artık keşke şu sonice lerin yüzünü bi güldürsen..

40 yaşındaki taş bebeğim benim
Alıntı:
Ozgur-So Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İnşallah bir daha ki doğum gününde evli, mutlu ve çocuklu görürüz seni
bu dileğine sadece o ben olursam katılabilirim yoksa böyle yalnız kalsın yobonikam böyle daha muhteşem

misamisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.11.17, 00:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16152
Ela_aer61M
Yeppudaa Paylaşım Ekibi
aktif üye
Ela_aer61M - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: .:: SONICé ::. <SHINHWA TChangjo>
Alıntı:
misamisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ah yobom şu dizi orucun bitse artık
geçen bi haberi çıkmıştı misam dizi teklifi gitmiş diye ce ee ben geldim yapabilir bize yakında

Ela_aer61M isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.11.17, 01:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16153
misamisa
So Ji Sub Sorumlusu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
geçen bi haberi çıkmıştı misam dizi teklifi gitmiş diye ce ee ben geldim yapabilir bize yakında
valla mı kız ben niye görmedim halbusemki görmem lazım onunla ilgili şeyleri takipteyim ay nerde kimle nasıl dizi gelsin yobom özledim yaa filmleri gelmedi daha elduk hasretinden yaww

Alt 18.11.17, 01:07   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16154
Ela_aer61M
Yeppudaa Paylaşım Ekibi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
valla mı kız ben niye görmedim halbusemki görmem lazım onunla ilgili şeyleri takipteyim ay nerde
işte burda misam

KDrama Dünyasından En Son Haberler! /// 11 Kasım 2017 - Yeppudaa

en sonda, bizimkine teklif gitmiş ama bayan başrol şu bu bahsi geçmemiş film de yolda diye biliyorum ama işte altyazı kalitesine de bakıp çeviriyor çevirmenler ona nazaran gecikir mi bilemicem şu haliyle torente düşmüş film diyebiliyorum ancak

Alt 18.11.17, 18:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16155
misamisa
So Ji Sub Sorumlusu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
işte burda misam
ay başka güzel haberlerde gördüm son ye jine de tejkif gitmiş oda artık çeksin bi dizi ajussiler falan güzel haberler varmış ay yobom valla ne olursa çek dicem artık şu adam goblin senaristiyle bi çalışsa ya.. şöyle efsane bi dizi çekseler, 2 filmi de bekliyoruz bakalım ne zaman düşecek kollarımıza

Alt 19.11.17, 01:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16156
Ela_aer61M
Yeppudaa Paylaşım Ekibi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
son ye jine de tejkif gitmiş
Benim aklım hala jun ji hyun da Yan yana pek de yaraşırlar ama Son Ye Jin e de yok demem fekat zaten birlikte daha önce çalıştılar bu teklif filmdi galiba şimdi hatırladım konusu da kadın hafızayı mı çızdırıyordu bizimki eşi rolünde idi çocukları da vardı felan yine de ben aksiyon isterim film olacaksa
Dün gece mesajlaşmamızdan sonra indirdim The Battleship Islandı torentden ve izledim. Güzel filmdi; Korede çokça eleştirilmş diye duymuştum ama nedeni ne bilemiyorum.
Gizli Mesaj içeriği: Spoya girebilir:
Bizimkinin öne çıktığı bir dövüş sahnesi vardı adem profilinde kendisi yani üstünde çok da bişey yok sumo güreşçileri misali herkes Velhasıl dövüş sahnesinde yine muhteşemdi fakat ana karakter değildi umarım önümüzdeki filmde daha çok konu onun üzerinden işlenen bişey olur.

Alıntı:
goblin senaristiyle bi çalışsa ya.. şöyle efsane bi dizi çekseler,
Goblin Korede çok sükse yaptı harbiden öyle ki sürekli dizinin repliklerinden alıntılar felan hemen her programda ağızlarda pelesenk misali idi yine de ben görsellik harici muhteşem bi diziydi diyemiyorum zevk meselesi tabii beğeneni çok fazla idi Kore dizi severler arasında.
Ben de SoJinin dizileri arasında Misa'nın ününü sollayacak bişey olsun istiyorum Master da güzeldi Ghost un da ayrı bir havası vardı ama bir Misa belki ilk kore dizi aşkı ile izlediğimizden midir hep ayrı bir yeri var yine de ben ghostdan sonra izlemiştim Misayı ve öyle bir dizi sonrası Master bana çölde şelale misali gelmişti o kadar ağlattıktan sonra güldürdü en azından

Konu Ela_aer61M tarafından (19.11.17 Saat 02:04 ) değiştirilmiştir.

Alt 21.11.17, 17:27   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16157
misamisa
So Ji Sub Sorumlusu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Benim aklım hala jun ji hyun da Yan yana pek de yaraşırlar ama Son Ye Jin e de yok demem fekat zaten birlikte daha önce çalıştılar bu teklif filmdi galiba şimdi hatırladım konusu da kadın hafızayı mı çızdırıyordu bizimki eşi rolünde idi çocukları da vardı felan yine de ben aksiyon isterim film olacaksa
o benim hayalim zaten ne diyon şu kadınla bir dizi çekse efsane olurdu hadi en olmadı bari bi film çeksinler yav kadının yanına enfes olur yobom. gianna benim bir numaram, evet son ye jinle film çektiler bizimki baba oldu ama biz ne zaman izleyeceğuk bilmem.
Alıntı:
The Battleship Islandı torentden ve izledim. Güzel filmdi; Korede çokça eleştirilmş diye duymuştum ama nedeni ne bilemiyorum.
ay gözüm yolda bekliyorum o kadar pr yaptılar dolaştılar altyazı çıkmışmı ? orjinal mi izledin ben öyle izleyemem anlamadan.
Alıntı:
Goblin Korede çok sükse yaptı harbiden öyle ki sürekli dizinin repliklerinden alıntılar felan hemen her programda ağızlarda pelesenk misali idi yine de ben görsellik harici muhteşem bi diziydi diyemiyorum zevk meselesi tabii beğeneni çok fazla idi Kore dizi severler arasında.
o severlerden biri de benim. her bölümü film gibi, çok eğlenceli, başka bi kalitesi vardı.. hele kadro resmen evlere şenlik her zaman bir araya gelmicek 4lü 2 kez izledim sanırım daha da izleyesim geliyor gördükçe özlüyorum. baya zirve yaptı kore dizileri arasında, her oyuncuyu da sevdiğimden dizi bitince herkes gibi bi boşlukta kaldım bi süre.. yeri ayrı yani kadın yazmış.. hatta senelerdir so ji ile çalışmak istiyomuş ta bizimki nazlanıyor cidden kızdırıyo beni bu adam. öyle bi adam öyle bi senaristle çalışmalı işleri hep kaliteli yani..
şimdi ne yapsa Misa'nın yeri dolmaz, o çok başkaydı. ilk izlediğim dizisi, Masters sun ise hep istediğimiz joo won gibi artistik bir roldü o oldu çok şükür şimdi böyle goblin gibi chicago gibi akılda kalıcak özel bi yapımda oynasın istiyorum aksiyon olsa efsane olur adama çok yakışıyor ne bileyim psikopat katil olur yakışır ona herşey ama artık dizi yapsın 2 sene geçti 3 oluyor yeter da kuruduk

Alt 22.11.17, 20:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16158
misamisa
So Ji Sub Sorumlusu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
yobom vietnamda görülmüş, bir açılışa gitmiş kendisi hatun açılışımı belli değil tabi

şu halleri görmezden geliyorum yobo
kadının hayran bakışları

saç modeline kurban, zaten bebek gibisin

pis karılarrr

hele o bakış nedir yoboooo

bu arada bu da beklenen filmimiz Be with you dan ilk görüntü, bu sabah 51k instagram sayfasından yayınlandı Allahıım nasıl tatlılar nasıl uyumlular, çok geç kalınmış bir eşleşme keşke dizide olsaydı hatta bu ikisi.. oda inşallah giannamla olur, çok aminnnn

Alt 23.11.17, 14:04   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16159
Yhesim
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Benim aklım hala jun ji hyun da
Alıntı:
o benim hayalim zaten
En büyük hayalim.
Bir şeyi 40 defa söylersek olurmuş. Bile getirmeye devam edelim belki olur..

Yhesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.11.17, 17:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16160
misamisa
So Ji Sub Sorumlusu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Yhesim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir şeyi 40 defa söylersek olurmuş. Bile getirmeye devam edelim belki olur..
ben bin kere söylemişimdir heralde tek başıma inşalllah olcak olcak oda

Etiketler
or or or, so ji sub türkish sonic, sonice, turkish

Seçenekler Arama

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 23:55.