ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > Hallyu Yıldızları > So Ji Sub Hakkında Her şey > So Ji Sub Fan Grubu / Turkish SONİCE / So Ji Sub Fan Club /// Turkish SONICe
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 23.11.17, 18:41   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16161
hacer57
aktif üye
hacer57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: izmir
Vaaaaav bu nedir bu kadarı bize yapılırmı çatlamayın bakalım kolaysa nasil sahiplenmişsek so ji yi bu kadar güzelin arasına gönderilirmi maşallah saç super olmuş
hacer57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.11.17, 19:36   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16162
misamisa
So Ji Sub Sorumlusu
aktif üye
misamisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Turkish SONİCé
Alıntı:
hacer57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
nasil sahiplenmişsek so ji yi bu kadar güzelin arasına gönderilirmi maşallah saç super olmuş
ne kadar güzel arasına gönderilse de bizim adamdaki ifade:

aferin yoboma o ilgiden samimiyetten sıkılır. o saçlarıylan bebeye dönmüş ya yerim suratını, ama güzelim çizgilerine botoks yaptırmış ona üzüldüm, çok yakışıyodu çizgi gözlerine

misamisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.11.17, 19:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16163
Ela_aer61M
Yeppudaa Paylaşım Ekibi
aktif üye
Ela_aer61M - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: .:: SONICé ::. <SHINHWA TChangjo>
Alıntı:
misamisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
son ye jinle film çektiler bizimki baba oldu ama biz ne zaman izleyeceğuk bilmem.
Hali hazırda çekilmiş diyorsun yani
Alıntı:
altyazı çıkmışmı ? orjinal mi izledin
Evet canım altyazı buldum bir tane (ne denli kaliteli olduğu tartışılır zira ben çevirmen değilim bilemem gelirse siteye bir tekrar daha izlerim emiş çevirir muhtemelen müsait olduğu bir vakit )
direk orjinal video indirdim attım içine de altyazıyı izledim zira dolaşırken türkçe dublajına bile rastladım
Alıntı:
hatta senelerdir so ji ile çalışmak istiyomuş ta bizimki nazlanıyor cidden kızdırıyo beni bu adam. öyle bi adam öyle bi senaristle çalışmalı işleri hep kaliteli yani..
gidip tayland tayvan gezmeyi biliyor ama maşallah dizi aksiyon dedin mi adama kal geliyor nedense hak ediyor merdaneyi
Alıntı:
bir açılışa gitmiş kendisi hatun açılışımı belli değil tabi
hatunları önceden bi estetisyen açmış zaten bakmaya değmez
SoJinin saçlara ben de bayıldım zira erkekstil daha çopk seviyorum böyle arkaya doğru çok hoş
Yhesim; seni burda görmek çok hoş yine gel

Ela_aer61M isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.11.17, 23:17   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16164
misamisa
So Ji Sub Sorumlusu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Ela_aer61M Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hali hazırda çekilmiş diyorsun yani
evet 3 aydır çok mutluymuş karakteriyle artık bitmiş ve 2018 gösterimini beklicezz kimbilir ne zaman..
Alıntı:
Evet canım altyazı buldum bir tane (ne denli kaliteli olduğu tartışılır zira ben çevirmen değilim bilemem gelirse siteye bir tekrar daha izlerim emiş çevirir muhtemelen müsait olduğu bir vakit )
evet bakınırken bende gördüm Allah muhafaza kim yapmışsa dublajı artık, burda konusu açılmış emiş; ve Anobist; im çevirecekmiş ama bakalım düzgün altyazı çıktı mı? bende konuyu görünce heyecanlandım ama heralde onlarda iyi altyazı bekliyolardır
Alıntı:
gidip tayland tayvan gezmeyi biliyor ama maşallah dizi aksiyon dedin mi adama kal geliyor nedense hak ediyor merdaneyi
he ya açılışları gezmeyi bıraksa da artık bi dizi çekse iki filmle 2 sene daha mı geçircek millet durmadan çalışıyor yahu, sen tam zamanındasın oturmada çalış be adam! kuruttun bizi
Alıntı:
hatunları önceden bi estetisyen açmış zaten bakmaya değmez
SoJinin saçlara ben de bayıldım zira erkekstil daha çopk seviyorum böyle arkaya doğru çok hoş
aynen öyle, o böylesini sevmez zaten, kaliteli lazım.
yoboma en çok giordano stayl yakışıyor ya off o hallerine bitiyorum ben keşke artık hep öyle olsa hem bu yaşına daha iyi gidiyor hem daha sekşi oluyor sevgilim yobom

Alt 24.11.17, 05:01   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16165
emiş
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bize her yer Trabzon :)
misamisa; maskım alınınca toptan ezik üyeye döndüm herhalde. Alıntı bile yapamadım.

Öncelikle artık YÇÇ değiliz, bilgilendirme yapmam gerek sanırım.
Etiketin için mail almasam haberim bile olmayacaktı buradan, bakmıyorum pek buralara. Artık Yepp'le pek alakam kalsın istemiyorum. Pek hoş ayrılmadık da.

Yine de sizinle çok şey paylaştığımızdan cevap verme zorunluluğu hissettim.
Anobistimle çevireceğiz kısmetse ama mevcut kaynak biraz can sıkıcı ve biz de bayağı doluyduk. Bir de alternatif bir altyazı çıkınca hevesimiz kaçmadı değil fakat pek iyi olmadığı için hâlâ çevirmek istiyoruz.
En kısa zamanda bitirmek istiyoruz ama tam tarih de veremiyoruz. Artık bekleyip beklememe tercihi size ait.

Kendinize iyi bakın Sonice'ler.
emiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.11.17, 06:05   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16166
Ela_aer61M
Yeppudaa Paylaşım Ekibi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
iki filmle 2 sene daha mı geçircek millet durmadan çalışıyor yahu, sen tam zamanındasın oturmada çalış be adam! kuruttun bizi
Kankisinin son dizi de muhteşem gidiyor o da Saimdangdan sonra hiç hız kesmedi Black ile ortalıkta, seçiyor her işe atlamıyor diyeceğim de be adam madem en iyiler de seninle çalışmak istiyor bu vakitten sonra çok da eleyip sık dokuma evlenip bi minnak soji de yapıp bırakmadın ardında
Alıntı:
yoboma en çok giordano stayl yakışıyor ya off o hallerine bitiyorum
onun teee 2011 lerde benim ikinci yahşi yaratığım Jung Woo Sung ile çektiği vardı saçlar felan önde mantar stil olsa da orda da beğendimdi dediğin gibi şu anki haller daha hoş gerçi bize her hali hoş

Ya çok şey yazmak istiyorum da neden kal geldi ki
Alakaya maydonoz olmak da istemiyorum hiç yoktan konuya atlamış olmak da ama hazır sayfaya emiş; gelmiş (ki bize her daim hoşgelir o geliş )
ben de onunla başka herhangi bir ortamda karşılaşma şansını muhtemelen bulamayacağımdan kendisine ve Anobist; e çok ama çok teşekkür etmek istiyorum. (Ve tabii onların nezdinde şu an adı aklıma gelmeyen diğer çevirmen arkadaşları da unutmamak lazım hepsinin yolu açık olsun. )
ne oldu ne bitti sadece muhattaplarını ilgilendirir; bu kararı onlar da kolay almamışlardır bunca sene bu site için emek verdiler
Evet artık emiş yok anobist yok ... yok .... yok. Ve yarın birileri daha gelip geçecek bu siteden bizler gibi...
Ancak herşey gelip geçiyor işte onlar çok güzel şeyler bıraktılar arkalarında bilen biliyor takdir eden de ediyor varsa takipçileri olarak bizim bir hatamız affola çok kahrımızı da çektiler her türlü nazımıza katlandılar sabahın körü gecenin bi yarısı demediler bu işe gönül koydular ellerinden gelenin en iyisini de yapmaya çalıştılar. Sizleri tanımış olmanın mutluluğuyla diyebileceğim sadece Çok Ama Çok Teşekkürler.
Alıntı:
emiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
maskım alınınca toptan ezik üyeye döndüm herhalde. Alıntı bile yapamadım.
Mask gitse kaç yazar sizin namınız yeter be

Konu Ela_aer61M tarafından (24.11.17 Saat 06:08 ) değiştirilmiştir.

Alt 24.11.17, 19:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16167
misamisa
So Ji Sub Sorumlusu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Öncelikle artık YÇÇ değiliz, bilgilendirme yapmam gerek sanırım.
Etiketin için mail almasam haberim bile olmayacaktı buradan, bakmıyorum pek buralara. Artık Yepp'le pek alakam kalsın istemiyorum. Pek hoş ayrılmadık da.
yaa daha yeni bişeyler duydum da detayını bilmiyorum tabi bende çoktandır yokum, arada bi so jimin sayfasına giriyorum anca. o kadar zaman olunca vazgeçemiyor insan yine dizileri burdan izleyip oralara yazıyorum çevirmenlere.. gördüm baya azaldı çevirenler, hızlar düştü.. demekki bundanmış, üzüldüm
Alıntı:
Yine de sizinle çok şey paylaştığımızdan cevap verme zorunluluğu hissettim.
Anobistimle çevireceğiz kısmetse ama mevcut kaynak biraz can sıkıcı ve biz de bayağı doluyduk. Bir de alternatif bir altyazı çıkınca hevesimiz kaçmadı değil fakat pek iyi olmadığı için hâlâ çevirmek istiyoruz.
En kısa zamanda bitirmek istiyoruz ama tam tarih de veremiyoruz. Artık bekleyip beklememe tercihi size ait.

Kendinize iyi bakın Sonice'ler.
cansın emişim teşekkür ederim. ben konuda sizin adınızı görünce heyecan yaptım. tahmin etmiştim kaynak beklediğinizi, evet bazı sitelerde var ama ben bu filmi kesinlikle sizin çevirinizle izlerim zaten aylardır bekliyoruz filmin gelmesini, biraz daha bekleriz. sonuçta siz yoğunsunuz elinizde çok iş vardır. nasıl olduğu belli olmayan çeviri ile heba etmek istemem filmi. çok sağol vakit ayırıp yazdığın için.. sizin sitede , bu sayfada emeğiniz çok, Elamın dediği gibi namınız yeter bir işte sizin adınız varsa bakıp izliyorum en güvendiğim çevirmenlerdiniz. tüm emekleriniz için tekrar teşekkürlerr
Alıntı:
Kankisinin son dizi de muhteşem gidiyor o da Saimdangdan sonra hiç hız kesmedi Black ile ortalıkta, seçiyor her işe atlamıyor diyeceğim de be adam madem en iyiler de seninle çalışmak istiyor bu vakitten sonra çok da eleyip sık dokuma evlenip bi minnak soji de yapıp bırakmadın ardında
evet izliyorum son bölümlere bakamadım daha ama güzel, kankiyi de sevmiyodum sevmeye başladım dizide ah bu bizimkine de az dokunsada dese çalış la kanki diye valla beklerken çürüdük ya bizede yazık
Alıntı:
onun teee 2011 lerde benim ikinci yahşi yaratığım Jung Woo Sung ile çektiği vardı saçlar felan önde mantar stil olsa da orda da beğendimdi dediğin gibi şu anki haller daha hoş gerçi bize her hali hoş
woo sung da diğer bebeğimdir, daha sonrakilerde de güzeldi ya o saçı öne atmadığı vakit daha bir hoş oluyor namcam güzel yüzü açılıyor kurban olduğumun her türlüsünü seviyorum gerçi..

Alt 25.11.17, 20:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16168
Ela_aer61M
Yeppudaa Paylaşım Ekibi
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
kankiyi de sevmiyodum sevmeye başladım dizide
Aaaa ballı kanki sevilmez mi yahu
Ama şu bir gerçek ki bu dizi ona şans getirdi, darısı bizimkinin başına hayır korkuyorum bu Tayland Tayvan turlarından sonra gidip oralarda bir de ortak dizi çekme gafletinde bulunacak diye
Tekrar Romcom gelsin diye dua ediyorum olmadı psişik gerilime de yok demem ama yeter ki gelsine bağlattı artık tabii

Öyle de güzel böyle de güzel

Alt 26.11.17, 00:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16169
misamisa
So Ji Sub Sorumlusu
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Aaaa ballı kanki sevilmez mi yahu
valla niyeyse ben kıl kapıyodum kendisinden, çok artistik hallerindenmi çapkınlığından mı bilmem yobomun ters karakteri gibi olduğundan heralde=) işte dizideki karakteri sayesinde sevmeye başladım.
bizimki gezmeyi parayı seviyor ama başka yerde dizi çekiceğini sanmam daha kendi ülkesinde çekmiyor, oralara tanıtım olsun diye gidiyo ama o gezmeleri bırakıp artık bi dizi çekmesi lazım yani yeter bu kadar bekleme, millet peşpeşe çekiyor bizimki karabatak gibi adama ne yapsa yakışıyor amma ben isterimki tarihi çeksin kral olsun,gizemli bişeyler olsun uzun uzun izleyelim. yahut aksiyonlu polisiye bişeyler giannamla efsane olurdu.
Alıntı:
Öyle de güzel böyle de güzel
ben her türlü severim onu ama şu halleride ayrı bitiriciydi..

Alt 26.11.17, 00:41   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16170
pembetepeli
aktif üye
pembetepeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

oh ajeosshımmm
gece gece seni görmek ne güzel

misamisa ; ay iyiki varsınız. ajeosshımle ilgili şeyleri güzel bir şekilde paylaşıyorsunuz. gördüğüm kadarıyla. onunla ilgili her şeyi olabilidiğince paylaşıyorsunuz. teşekkür ederim.
pembetepeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
or or or, so ji sub türkish sonic, sonice, turkish

Seçenekler Arama

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 20:46.