ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Kore Dizileri / YoonKyeSang's Journey To Turkey / YoonKyeSang'ın Türkiye Gezisi / 2009 / TR Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 14.01.11, 23:48   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #21
kapadokyalı
Lee Joon Gi Sorumlusu
kapadokyalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
ben bu gezi videolarını ilk duyduğumda Türkiyeyi tanıtma amaçlı olduğunu düşünerek çok sevinmiştim ama izleyince hayalkıklığına uğradım gerçekten acemice yapılmış bir proğramdan başka bişey değil....
kapadokyalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.01.11, 16:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #22
LadyTurk
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
@ water fairy
Evet aynı şeyden bahsetmişiz. Artı bir konuda daha haklısınız ülkemize gelen insanların yanında rehber olmadan ve de tatil beldeleri hariç neler düşündüğünü görebiliriz. Ama Türkiye turizmde dünyanın sayılı ülkelerinden şuanda 7. sırada en çok turist gelen ülke bakımından ve bu çok yüksek bir oran. O yüzden gitgide insanların bizi daha iyi tanıyacaklarını düşünüyorum gerçi sanki biz başkalarını ne kadar iyi tanıyoruz ki...

Yooo Kore'ye hiç gitmedim. Öyle mi anlaşıldı dediklerimden. Hani kız orda dedi ya sularının kirli olduğunu duydum, deprem olduğunu vs. bende o yüzden dedim duyduğum kötü şeyleri söylerim diye. Kore'yi bende severim ama gerçekleri görmezden gelmem sadece. Tanıştığım bayağı Koreli var kimisi savaşı biliyordu kimiside bilmiyordu.

Ben Çince okuduğum için bu yaz Çin'e gideceğim 40 günlüğüne eğitim için mümkünse seneye de bir tur ayarlayıp Kore'ye gitmek isterim.

@ AYOF

İlk 8 bölümünü daha önceden izlemiştim ve bahsedilmedi, sonrakileri bilmiyorum.
LadyTurk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.01.11, 17:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #23
Mrvm_re
Mrvm_re - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Bütün yorumları okudum..yazılanlara bakarak bişi söylemek istiyorum.Koreliler bizi tanımıyor diyoruz da hangi ülke bizi çok iyi tanıyor ki..Dünyanın bir çok ülkesi bizi 3.dünya ülkesi,İran benzeri bir ülke olarak tanıyor.Dünyaca ünlü sanatçılar buraya gelmeden önce hakkımızda hiçbir şey bilmiyor..yani bunun için Korelileri suçlayamayız.Burda da bütün Türkiye Kore hayranı değil.evet biz çok seviyoruz ama eminim orda da bizim ülkemizi sevenler vardır..Kore savaşında onlara yardım ettiğimizi bilmeyen Kore'liler olabilir fakat o savaşta onlara yaptığımız yardımlar için video hazırlayıp bize teşekkür eden Kore'liler de var..Yapılan yanlışları Tüm Kore'ye mal etmek olmaz bu yüzden Ben Kore'yi çok seviyorum ve yurt dışında gitmek istediğim ilk ülke
Mrvm_re isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.01.11, 19:45   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #24
AYOF
İZLEME LİSTEM
koreyi bende çok seviyorum kültürlerimiz aynı coğrafyadan geldiğimiz içinde benzer yanlarımız da çok biz ve onlar birbirimize kardes ülke demişiz nihayetinde burda dünyanın bizi tanıyıp tanımaması değil konu bizm askerimiz nato davasına hiç bir beklentisi olmadan karısını çocuğunu bırakıp kilometrelerce uzakta bi ülkeye gidip kendi ülkesini savunur gibi savasıp basarıya imza atmıs ve en çok sehitleri veren ülkeler arasında bulurken sahsen ben bir koreli olsam türk halkını a dan z ye öğrenirdim bugüne kadar bizim yaptığımızı bize yapan olmadığı için hep arkasından kuyu kazılan bir ülke olduğumuzdan bunları bekliorz sanırım ama eminim ki bize destek olan kore olmus olsaydı biz ülke olarak yedidenn yetmişe koreyi kore halkını en ii sekilde tanırdık ve severdik.Ama sundanda eminim yardıma ihtiyacımız olduğunda bize destek çıkacak ülkelerin basındadır.KARDEŞ ÜLKE DEĞİL Mİ CANIM HEM SEVERİM HEM DÖVERİM )
AYOF isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.01.11, 19:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #25
LadyTurk
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
AYOF Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
KARDEŞ ÜLKE DEĞİL Mİ CANIM HEM SEVERİM HEM DÖVERİM )
Yılın lafı ilan ediyorum! Ayy bayıldım!
LadyTurk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.01.11, 22:33   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #26
Mrvm_re
Mrvm_re - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Haklısınız bilmeleri gerekir ama düşünürsek bizim ülkemizde kendi tarihinden bihaber insanlarımız var..bunu Kore'liler yapmış çok mu?Ki bilip teşekkür edenler de var bize.. Bunu savunmak için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın Bizim ülkemizde de diğer ülkelere ve kendi ülkesine saygı duyup tarihlerini ezbere bilen insanlar olduğu gibi,Kore'de de vardır
Kendi adıma şunu söyleyebilirim: Kore'yi ve Kore'lileri seviyorum,bizi seven ve sayan Kore'lilerden ötürü

Mrvm_re isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.01.11, 23:31   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #27
İstanbul89
İZLEME LİSTEM
Daha çok kendini tanıtmış.Zaten Türkiye'yi tanıtmak amacında olduğuda pek anlaşılmıyor haline bakılırsa
İstanbul89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.01.11, 16:51   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #28
dostkervanı
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ding dongg:D
Ellerine sağlık meorami
bi değişik gezi turuymuş
adam demiyor mu ne artisisin diye ıyy yani
açıkçası ben sadece bir koreli bile olsa bizim ülkemize ve insanlarına olan bakışını görmek istedim.Sanırım pek iç açıcı değil zaten yeni yetme nesil bizim hakkımızda ne bilsin.Gözleri O sevgili BİGUsundan(ABD) başkasını görmüyor ki.O na endekslenmişler sadeceyoon'un dinimiz hakkında bildiklerinide söylemiş olması güzeldi.
O kırmızı şapkalı kızı neden yanına almış ki sanki
dostkervanı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.01.11, 18:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #29
zulfikar
İZLEME LİSTEM
Ben tepkileri anlamadım
suların kirli olması istanbul gerçeği,oturanlar bilir,su içermiyoruz çeşmeden,ki kız bunu laf atarcasına söylemiyo

İstanbulu başkent sanması dışında herhangi bi abes durum yok programda,ki şöyle düşünün abd nin başkentini newyork sanan insanların varlığıda az değildirdünya devi bile olsa
tabi ünlü bi insandan bu gaf yani rezil oldu kendisi

ki şu da var ki,korelileri bizi tanımıyo diyoruz ama adamlar sadece
Türkiye turuna ait program yapıyolar,var mı böyle bişey yaçok havalı bi durum bence
ki biz ilgiliyiz ama kaç tc vatandaşı korenin başkentini bilir
yok bu cahillik demek de değil, yani kardeşiz tamam ama,politikamız için mühim bi ülke değil işin gerçeği

TÜrkiyeden daha çok oyuncuyu seyrettik basit bi çekim olmuş
kaliteden yoksun bi program,ama mühim değil,samimiyet var
abi demesi de çok hoş

Teşekkürler meorami
zulfikar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.02.11, 05:17   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #30
gusto0
İZLEME LİSTEM
sasilacak ne var bunda adamlar yari amerika yari cin somurgesi altinda, amerika seni nasil taniyorsa korelilerde aynen oyle taniyor. filmlerindede zaten kendilerini biraz anlatiyorlar tarih boyu nerdeyse somurge altida yasamislar, mesela cinliler, mogollar sonra japonlar simdide yari cin yari amerikalilar hemde birbirleriyle savasmislar durmuslar tamamen materyalist hayat anlayislari var sahsi cikar! nerde bunlar orda, simdilerdede hiristiyanlik almis basini gidiyor tamamen kaygan bir zemindeler. gercekten acinacak bir millet yaa...

ama guzel diziler yapiyorlar hakkini vermek lazim
gusto0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2009, altyazılı, gezisi, journey, turkey, türkiye, yoonkyesang, yoonkyesangın