ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Kore Dizileri / Flowers For My Life / 2007 / Güney Kore / Mp4 / Türkçe Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 15.02.10, 16:42   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
mamoru
Emekli Çevirmen
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: İST
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Diğer isimleri: I Came in Search of a Flower / Came to Find Flowers
Yapım: 2007~ Güney Kore
Tür: Romantik drama
Yönetmen: Ji Young Soo
Senaryo: Yoon Sung Hee
Bölüm sayısı: 16
Oyuncular ;
Cha Tae Hyun (Yoon Ho-Sang)
Kang Hye Jung (Na Ha-Na)
Kim Ji Hoon (Eun-Tak)
Gong Hyun Joo (Oh Nam-Kyung)
Konusu ; Na Ha-Na parayı her şeyden çok sevmektedir.Evini terkedip Seoul'e gider.
Zengin olmanın tek yolunun; çok fazla ömrü olmayan, zengin, genç bir adamla evlenmek olduğuna karar verir.
Yoon Ho-Sang ise başı sürekli belada olan parasız bir gençtir. Bu ikisi hastanede karşılaşırlar. Ho-Sang Ha-Na'dan borçlandığı adama kendisinin ölümcül bir kanser hastası olduğuna dair yalan söylemesini ister.

İndirme Linkleri

1.Bölüm
2.Bölüm
3.Bölüm
4.Bölüm
5.Bölüm
6.Bölüm
7.Bölüm
8.Bölüm
9.Bölüm
10.Bölüm
11.Bölüm
12.Bölüm
13.Bölüm
14.Bölüm
15.Bölüm
16.Bölüm FİNAL

Ek bilgiler...

Konu firari_x tarafından (23.04.16 Saat 00:12 ) değiştirilmiştir. Sebep: Link ekleme...
mamoru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.02.10, 17:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
mi hi lee
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa
owww köfte dudaklı Cha Tae Hyung varmış kolay gelsin emeğinize sağlık
mi hi lee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.02.10, 18:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
Zülal
Emektar Çevirmen
YÇÇ
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Süper bir seçim olmuş. dizinin konusu bir kere çok farklı,karakterlerin hepsi biraz sıytırık özellikle kız elimizdeki işler bitince çevirmeyi düşündüğümüz bir diziydi ama altyazının kalitesi çok düşük olduğundan beklemeye almıştık. paylaşılacak olmasına çok sevindim, kolay gelsin
Zülal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.02.10, 19:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
handde
Emektar Çevirmen
YÇÇ
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Bu dizi müthiş bir dizi yaaKarakterler özellikle harikaKuzenim de demiş biz de çevirmeye niyetlenmiştik ama olmadıİzlemek için sabırsızlanıyorum...
handde isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.02.10, 23:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
collapse
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Diziyi izlemiştim ve çok etkilenmiştim. Kolay gelsin.
collapse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.02.10, 01:14   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
sadness
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Gözlerime inanamıyorum çok sevindim mamoru, durum durup nalmmes'e ne oldu ne bitti hani nerde deyip duruyordum. Bayağıdır unutmuş çok sevindim gözüme takılan dizilerden biriydi bu dizi. Çok sevindim sabırsızlıklar diziyi bekliyorum. Ellerine sağlık şimdiden kolaylıklar dilerim. Ne kadar sevindim bilemezsin.
sadness isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.02.10, 01:23   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
Nalmmes
Emektar Çevirmen
YÇÇ
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Kolay gelsin Mamoru Harika bir diziyi harika bir çeviri ile bize izleteceğin için de çok teşekkürler. 1. bölümünü izledim dizinin. İlginç ve çekici bir konusu var. Altyazı da gayet başarılı Kesinlikle takip edeceğim bu başlığı
Nalmmes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.02.10, 00:20   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
mamoru
Emekli Çevirmen
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: İST
Alıntı:
Gözlerime inanamıyorum çok sevindim mamoru, durum durup nalmmes'e ne oldu ne bitti hani nerde deyip duruyordum. Bayağıdır unutmuş çok sevindim gözüme takılan dizilerden biriydi bu dizi. Çok sevindim sabırsızlıklar diziyi bekliyorum. Ellerine sağlık şimdiden kolaylıklar dilerim. Ne kadar sevindim bilemezsin.
Teşekkür ederim sadness, desteğin beni çok mutlu etti. Bu denle ilgilenmen çok hoş. Benim gibi yolun başında olan birine el uzattığın için tekrar sağol. Umarım mahcup etmem.

Alıntı:
Kolay gelsin Mamoru Harika bir diziyi harika bir çeviri ile bize izleteceğin için de çok teşekkürler. 1. bölümünü izledim dizinin. İlginç ve çekici bir konusu var. Altyazı da gayet başarılı Kesinlikle takip edeceğim bu başlığı
Hocam sen olmasaydın başlayamazdım biliyorsun. Sana minnetimi ifade etmeye kelimeler bile yetersiz. Umarım benimle gurur duyacağın bir iş olur bu İyi ki varsın.
mamoru isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.02.10, 23:31   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
tardu__
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Herkeze merhaba az önce 1.bölümü izledim ve beklediğimden daha güzel bir bölümdü okadar ince espiriler vardıki anlatamam bir an dizimi filimmi karıştırdım (hani Tae hyun cha'nın "my sassy girl "filimin deki performansı var dı ) ama kafadan dizinin sonu hüzünlü biticekmiş gibi bir izlenim sezdim o olmadı işte yaa

ama ince espirileri ve esas oğlanın performansı 10 numa onu söyleyeyim bu adam korede neden cok seviliyor şimdi anlıyorum

ya aslında espirileri burda açıklamamak için kendimi zortutuyorum

Not : Megaupload partlar için teşekkürler
tardu__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.02.10, 23:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
Shinigami
aktif üye
Shinigami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
tardu__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkeze merhaba az önce 1.bölümü izledim ve beklediğimden daha güzel bir bölümdü okadar ince espiriler vardıki anlatamam bir an dizimi filimmi karıştırdım (hani Tae hyun cha'nın "my sassy girl "filimin deki performansı var dı ) ama kafadan dizinin sonu hüzünlü biticekmiş gibi bir izlenim sezdim o olmadı işte yaa

ama ince espirileri ve esas oğlanın performansı 10 numa onu söyleyeyim bu adam korede neden cok seviliyor şimdi anlıyorum

ya aslında espirileri burda açıklamamak için kendimi zortutuyorum

Not : Megaupload partlar için teşekkürler

hadi ya Cha Tae Hyun hyungim i ben de çok severim..Ooo my sasy girl deki performansının aynısı ise diziyi tek başına götürür zaten
ben de izliceğim en yakın zamanda inşallah

Shinigami isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2007, altyazılı, flowers, güney, kore, life, türkçe