ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAYVAN, TAYLAND VE DİĞER ÜLKE FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / Gong Fu Yu Jia / 2017 / Çin-Hindistan /// Online Film İzle
Mega linklerde sorun varsa uptobox veya 1fichierden indiriniz. İndirmeyi bilmiyorsanız rehbere bakınız: REHBER
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 13.05.17, 17:46   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
bburcuu
Super Moderator
joker
aktif üye
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

Gong Fu Yu Jia / 2017 / Çin-Hindistan /// Online Film İzle

Yapımın Afişi

Nam-ı Diğer:Kung Fu Yoga
Yönetmen: Stanley Tong
Senaryo: Stanley Tong
Ülke: Çin, Hindistan
Tür:Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon Tarihi: 02 Ocak 2017 (Çin)
Dil: Çince, İngilizce
Müzik: Nathan Wang
Bütçe: $65,000,000
Çekim Yeri: Beijing, Çin

Çeviri: JAVAJAVA2002

Jackie Chan Sonu Sood Lay
Jack Randall Xiaoguang

Disha Patani Arif Rahman Amyra Dastur
Ashmita Jones Lee Kyra

Aksiyon, macera ve komedi türündeki Kung Fu Yoga adlı film, buz dağlarında antik dönemden kalan hazineyi ele geçirmek için birbirleriyle çekişme halinde olan iki farklı grubun, serüvenlerini ele almaktadır.
Bütçesi 65 milyon dolar olan Kung-Fu Yoga adlı filmin, yapımcılık görevini Maxine De Vere üstlenmiştir. - Gönderen: Tuanay

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu firari_x tarafından (19.05.17 Saat 05:49 ) değiştirilmiştir.
bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.05.17, 17:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
bburcuu
Super Moderator
joker
aktif üye
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

Film Eklendi.İyi Seyirler

bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.05.17, 18:05   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
dramatic
aktif üye
dramatic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ĭڪےt∂ηвﺙL
emeği geçen herkese teşekkürler izleyelim hemen
dramatic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.05.17, 18:15   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
Kim Bum 737
aktif üye
Kim Bum 737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EXO PLANET 백현
Çıldırıyorum çok mutlu oldum aylardır bekliyorum
Jackie Chan efsaneee
İzlemek istememin diğer sebebi LAY
sellva; Shura; Princess Yumi;

Çeviri için teşekkürler
Kim Bum 737 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.05.17, 22:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
sellva
aktif üye
sellva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ***EXO-L***
Alıntı:
Kim Bum 737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ıldırıyorum çok mutlu oldum aylardır bekliyorum
Jackie Chan efsaneee
Lay varsa kesin izlenir Komedi+Lay daha da çoook izlenir (O karizmayla komedi nasıl olur ) izleyelim o vakit

sellva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.05.17, 03:59   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
Princess Yumi
aktif üye
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Kim Bum 737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çıldırıyorum çok mutlu oldum aylardır bekliyorum
Jackie Chan efsaneee
sellva; Shura; Princess Yumi;

Çeviri için teşekkürler
Vaay üstad jackie bird üstüne Lay.

Boş bir zamanımda izliyim

Kim Bum 737; sen izlersen Lay'den bir caps atıver tanıyım çocuğu

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.05.17, 17:24   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
cansu bircan
aktif üye
cansu bircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: babaeski
Jackie chan zaten efsane lay ı da koymuşlar bide Empress of the china'danda imparatoru arif rahmanı koymuşlar (okunuşu öylede yazılışı öyle değil aslında) tadından yenmeyecek bir film

ekizledikten sonra )

yaa jackie chan in hangi filmi güzel değil ya ama son kısmı bir bakımdan saçma bir bakımdan komik bir bakımdan kafa karıştırıcıydı şey demişler gibi hindistana geldik dans sız olur mu demişler gibi idi
gelelim en hoşuma giden yerlere spoileri altta gizliye koyacağım fragmandakileri spoiden saymıyorum ama çünkü frangmanda gösteriyor o yüzden en sevdiğim oyuncuyu bay minik jackie atacağım

yaa bence çok tatlıydı ve herkesin aslanı görünce tepkiside aslancığımında midesi bulandı yazık
bu arada yazacaklarım spoi değil ayrıntı sadece film burda başlamamıştı bile
1---
ilk yanlışlıkla fark ettiğim bir şeyi söylemek istiyorum jackie chan in şuana kadar tüm filmlerini izledim diyemesem de 2000 den sonra çoğu filmini izledim jackie chanin şuana kadar en sevdiğim filmi de the myth ve orda kim hee sun un giydiği şu kıyafet aklıma geldi

tabi boş boş dururken değil filmi izlerken duvarda hintli o prensle ilk karşılaşırken duvardaki resim gözüme çarptı the myth da bir sahne vardı resimini çizdiriyorlardı ama gülmüyordu kadın adam gelince azcık gülmüştü yani jackie

fark ettim o filmle bağlantı kurmuşlar bu çok hoşuma gitti aslında o filmdede bunun gibi çin hint kore falan hep bağlar vardı ve oyuncular vardı
birde burda çalıştığı alan terracotta askerleri üzerine idi the myth da da orda tekrar reerkarde olmadan önce sevdiği kadını bulmuştu

bilmeyenler için terracotta askerleri aslında ordusu bu
filmde de şu sahne idi bunlar gözüme takıldı demek ki çok seviyormuşum the myth ı

2---
müzik sonda çalan the myth ın melodisi idi ama tabi üzünlü değil sevinçli kıvrak ve hintsel ögeleri bulunan tabiki çincem yok anlamam sözler aynı mı diye ama benziyorlar sadece benziyorlar bu arada video olarak müzikleri atacağım ama iki film dende spoi içerdikleri için videolar spoide( aslında pek spoi yok uyarlama falanlar ama yinede dikkatli olmalıyım)
Gizli Mesaj içeriği: videolar-müzik:

dediğim gibi sadece medodi benziyor ama bu videoda aynı şekilde de başlıyorlar

benzemiyorlar mı ya ?
Beautiful Fairy Tale müziğin adı bu arada güzel bir peri masalı yani
ama endless love diyede geçiyor çok farklı versiyonları var benim attıklarım çince olanalar korece karışık falanda var

gelelim filme
hepsini spoiye koysam mantıklı olacak bence
Gizli Mesaj içeriği: film kung fu yoga:

sonu sood hiç bir filmini vb izlemedimde duymadım da ama bu adamın son sahnede şekerleşip dans etmesi tek bana mı tuhaf geldi yaa....
ikinci

bu filmdeki idolüm malesef lay değil çünkü lay i ne yalan söyleyeyim tanımıyorum korenin sadece film ve dizi endistrisine baktığımdan
ben aarif in aslında sadece hatırladığım görünüşü şu

ne üzülmüştüm bu dizide neyse çok ilginç geldi sakallı ve daha erkeksi olması bu tarzına bayıldım resmen
lay in afişinde niye çakal olduğunu anladım çok harikaydı adamdaki cesarete bak dünya kadar çakallı bahçeye girdi onu izlerken korktum

son olarak son sahnede gözümü tırmalayan bir ayrıntı niye çoğu dansçı çinliydi yada şey daha doğru olacak çekik gözlüydü oysa hindistan değil mi orası sadece sonu sood tek dans ederken arka tarafda çoğu sadece hintliydi neyse çok dikkatli izliyorum diye tırmalamış olabilir...

OKUDUYSANIZ TEŞEKKÜR EDERİM...

@zeyra88 ve @Kim Bum 737 sizde daha önce beğenmişsiniz ekleri okumak isterseniz diye etiketledim
cansu bircan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.05.17, 17:37   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
e-life
aktif üye
e-life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Eskişehir
Anasayfada filmi gormustum ama aman bu ne bee diyip izlememistim sonra bir yabanci film izleme sltesinde gorup aa bu yeppudaada yok muydu deyip bi actim jackie chan ve lay varmis henuz filmi izlemedim ama yazayim dedim eminim cok guzeldir zaten jackie amcanin oldugu hic bir film kotu olmaz bide ustune lay varmi yani daha ne olsun
e-life isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.05.17, 05:38   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
emine89
Müzik Paylaşımcısı
aktif üye
emine89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: BLUE city

Güzel bir filmi emeğigeçen herkese teşekkürler...

Filmin OST'unu buradan indirebilirsiniz :

http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=93106-Kung-Fu-Yoga-OST-Hint-in#post2621731in#post2621731

emine89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır