ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > KORE FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / GİZEM The Case of Itaewon Homicide / 2009 / Güney Kore / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 06.03.15, 01:18   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #41
Korea<3
aktif üye
Korea<3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Eskişehir-Ankara
Film biraz adalet sistemine tepki olarak çekilmiş gibi geldi. İşleyiş olarak sıkıcı değildi, ama heyecanlı da değildi. Gerçek bir olaydan alınması izleme sebebimdi. Pişman değilim yine olsa yine izlerim
Korea<3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.01.16, 14:42   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #42
muslumce
aktif üye
muslumce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
öncelikle yayın ve çeviri için teşekkürler.filmin konusuna gerilim yazmışsınız ama gerilim sıfır.suç filmi.herhangi bi gerilim,aksiyon yok.sadece gizem var. kimseyi yönlendirmeyeyim ama çok da iyi bir film değil,sıkılabilirsiniz.

gerçek bir olaydan alınması benim içinde büyük bir izleme sebebi ama renk vermedi nedense.
muslumce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.02.16, 13:27   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #43
*Betty*
aktif üye
*Betty* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kalbinin götürdüğüyle gitmek zorunda olduğu arası
arkadaşım "çok güzel çok güzel" diye tavsiye ettiğinden izledim ama ben çok da tavsiye etmiyorum. çok çekici bi tarafı yok gerçi zaman kaybı da değildi sonuçsuzluğuna katlanıcak olanlar izlesin

yalnız bu koreliler ingilizce konuşmaya başlayınca ben geriliyorum. filmde en çok aklımda kalan şey jgs nin ingilizce konuşma çabası olmuş hayır ingilizcemin iyi olduğunu düşünmüyorum ama telaffuzum her halukarda korelilerden daha iyiymiş gibi geliyo

*Betty* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.02.16, 15:45   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #44
donukkan
aktif üye
donukkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
konu çok etkileyici ama bence yüzeysel işlemişler ,fakat gene de etkileyici .Unutanlar bu dünyada gücü elinde bulunduranların herşeye kadir olduğunu bir kez daha görebilirler bu kore de olsa aynı türkiye de olsa aynı.ayıp laf ama bak yeri geldi'hay ben böyle adaletin içine tüküreyim.'
donukkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.03.16, 11:52   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #45
JGSzynp
aktif üye
JGSzynp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: hobbitler diyarından bir gözlüklü
Filmi sadece JKS var diye izledim ve oyunculuğu her zaman ki gibi mükemmeldi film sonuçlanmıyor çünkü gerçek hayattan alınan bir film ve hangisinin cinayeti işlediği bilinmiyordu fakat ocak yada şubatta yani bu yıl mahkeme gerçek katili buldu gerçek katil şişman olan çocuk Koreliler bu tür çözülmemiş cinayetleri film yapıyor ki unutulmasın mesela Voice of a Murderer http://www.yeppudaa.com/showthread.php?t=23065 filmini izlediyseniz orda da gerçek hayatta çözülmemiş bir cinayeti işliyor bence böyle filmleri yapma amaçları bu cinayetlerin unutulmaması ve kamunun bu cinayetleri unutmaması
JGSzynp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.08.16, 14:44   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #46
aliharbiye
aktif üye
İZLEME LİSTEM
çok kötü sayılmaz, ama biraz sıkıldım. emek için teşekkür ederim.
aliharbiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.10.16, 23:36   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #47
balabuska
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
gerçek kişiler şuan 36,37 yaşlarındalar ve merak ediyorum rahat rahat yaşıyorlar mı?

dünyanın hangi yerinde olursa olsun paran yoksa adalet yok!

Allah fakirin yardımcısı olsun!!!

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (22:34--> 22:36) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

İnşaallah dediğin gibi olmuştur ve katil bulunmuş ve cezalandırılmıştır!!!
balabuska isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.05.17, 00:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #48
foreverjgs
aktif üye
foreverjgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Sırf JGS performansı için bile seyredilir.Ben genel olarak bu tarz filmleri çok sevdiğimden seyretmeyi düşünenlere tavsiye ederim.Özellikle de gerçek bir olayı anlattığı için beni etkiledi.Filmin Sonu için benim gibi kafasında soru işareti kalanlara anlatılan olayın haberini buldum.Linkten okuyabilirsiniz.
`Itaewon murder' suspect denies all allegations
foreverjgs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.05.17, 22:19   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #49
bburcuu
Super Moderator
joker
aktif üye
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

Videolar yenilenmiştir.İyi seyirler

bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.07.17, 05:26   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #50
Tüm dünyaya barış
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: bilgi edinmek
Itaewon cinayeti filmini şimdi izledim. Keske daha once izleseymisim.Film guzeldi oyunculuk tavan yapmiş. Film gercek hikayeden uyarlanmasi insani daha da endiselendiriyor. Bir de dusundukce ki bu film 14 yil sonra yani filmin cekilmesinden 3 yil sonra gercek hayatda katilin yakalanmasina yardimci olmus olmasi filmin onemini daha da artiriyor.Dusunun genc ogrenci olduruluyor katil 2 kisiden biri ama ikiside cinayet sucundan yarqilanmiyorlar. Adalet mi bu? Spoiler olur diye gercek sucluyu yazamiyorum. Neyse sonunda geçde olsa tutuklaniyor ya ben ona bakarim.
Adaletin gec de olsa saglanmasi insana bu dunyada hakk adaletin olmasina az da olsa umut veriyor.
Tüm dünyaya barış isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2009, case, cinayeti, film, güney, homicide, itaewon, kore, online, İzle