ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > DEVAM EDEN ÇİN / HONG KONG DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / TARİHİ The Mystic Nine / 2016 / Çin / Online Dizi İzle
Mega linklerde sorun varsa uptobox veya 1fichierden indiriniz. İndirmeyi bilmiyorsanız rehbere bakınız: REHBER
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 25.09.17, 21:27   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #21
NihongoWoAiShite
aktif üye
NihongoWoAiShite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
William Chan'in oyunculuğuna ve karizmasına değinmek istedim. Rolünü çok iyi yapıyor ve rolüne çok yakışıyor. İlerleyen bölümlerde daha iyi anlayacaksınız. Ama tek sorun dublaj olması. Sesi pek de sempatik gelmiyor insanlara heralde. Ya da rolünde olduğu gibi karizmatik bir sesi yok sanırım. Çünkü dizi sonlarında kamera arkası görüntülerinde gerçek sesini duyduğumda bana da öyle geldi.. O ve Zhang Yi Xing'în sesleri dublaj. Çin dizilerinde dublaj çok kullanılıyor. Kullanılmasa daha iyi ama William Chan dublaj da olsa iyi yapıyor rolünü.
NihongoWoAiShite isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.09.17, 00:38   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #22
Arrna
...
aktif üye
Arrna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
NihongoWoAiShite Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
William Chan'in oyunculuğuna ve karizmasına değinmek istedim. Rolünü çok iyi yapıyor ve rolüne çok yakışıyor. İlerleyen bölümlerde daha iyi anlayacaksınız. Ama tek sorun dublaj olması. Sesi pek de sempatik gelmiyor insanlara heralde. Ya da rolünde olduğu gibi karizmatik bir sesi yok sanırım. Çünkü dizi sonlarında kamera arkası görüntülerinde gerçek sesini duyduğumda bana da öyle geldi.. O ve Zhang Yi Xing'în sesleri dublaj. Çin dizilerinde dublaj çok kullanılıyor. Kullanılmasa daha iyi ama William Chan dublaj da olsa iyi yapıyor rolünü.
Dublaj olduğunu hiç anlamadım Dublaj olduğuna emin misiniz? İlk çin dizim olduğu için hepsi biraz değişik geliyor zaten Gerçekten orijinal gibi bir şey anlayamadım.
Arrna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.09.17, 02:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #23
NihongoWoAiShite
aktif üye
NihongoWoAiShite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Arrna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dublaj olduğunu hiç anlamadım Dublaj olduğuna emin misiniz? İlk çin dizim olduğu için hepsi biraz değişik geliyor zaten Gerçekten orijinal gibi bir şey anlayamadım.
Eminim zaten belli oluyor dikkatli dinlerseniz. Kamera arkası görüntülerde de gerçek sesi duyuluyor. Çinli'ler bunu çok yapıyor. Keşke dublaj olmasa.
NihongoWoAiShite isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.09.17, 10:51   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #24
Arrna
...
aktif üye
Arrna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
NihongoWoAiShite Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eminim zaten belli oluyor dikkatli dinlerseniz. Kamera arkası görüntülerde de gerçek sesi duyuluyor. Çinli'ler bunu çok yapıyor. Keşke dublaj olmasa.
Fark etmediğim için şu anlık bir sıkıntı yok. Şahsen ses uymuş gibi geldi bana. Sen söyleyene kadar haberim olmazdı büyük ihtimalle
Onun konuştuğu kısımlara denk gelmedim. Gözden geçiririm.
Arrna isimli Üye şimdilik offline konumundadır