ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, Falling For Innocence, Asian Drama, Kore Dizileri, Japon Dizileri, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > DEVAM EDEN ÇİN / HONG KONG DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / FANTASTİK ROMANTİK Ice Fantasy / 2016 / Çin / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Alt 29.12.16, 18:25   #111
-ZuLu-
Y.Ç.A
Kim So Hyun Sorumlusu
YÇAaktif üye
-ZuLu- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa
Alıntı:
kardlen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bölümler hangi günler geliyor
Belli bir günü yok, her hafta en az 1 bölüm veriyoruz
-ZuLu- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.01.17, 13:01   #112
violet24
❀✿ Love Again ✿❀
✿ღڪےGong Yoo✿ღڪےღ✿
admin
aktif üye
violet24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Cotyora
34.bölüm eklenmiştir, çeviri için yagmur6767; çok teşekkürler
violet24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.01.17, 08:29   #113
-ZuLu-
Y.Ç.A
Kim So Hyun Sorumlusu
YÇAaktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
paretOptimum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sırf konuya mesaj yazmak için üye oldum. Çoktan bitmiş bir dizinin tek bölümünü bile çevirmek için haftalarca bekliyorsunuz. Bugün yayınlanan popüler bir dizinin çevirisi ertesi gün yapılıyor. Demekki istenildiğinde 1 günde de çeviri yapabiliyorsunuz. Çevirilerin geç gelmesiyle diziden soğuttunuz resmen.
Biz bu dizinin çevirisine başladığımızda birçok bölüm gelmişti bile. Tekrar hatırlatayım, haftada 1-2 bölüm gelen dizilerden değil, günde neredeyse 5 bölüm gelen dizilerden bu. Ayrıca vaktimiz oldukça çeviriyoruz ve bunu gönüllü yapıyoruz, laf sokmak kimsenin haddine değil. Geç gelmesi sıkıntıysa yardıma açığız. İyi günler.

Alt 12.01.17, 19:46   #114
-ZuLu-
Y.Ç.A
Kim So Hyun Sorumlusu
YÇAaktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Darkrose38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kusura bakma ama doğru söylüyor popüler dizilerin çevirileri 1 günde geliyor açık örnekler mevcut zaten hwarang goblin legend of the Blue sea miydi neydi bekletilmeden geliyor bu ne kadar tarafsız bitmiş bir diziye bu kadar beklemek haksızlık çeviri ekibine adminler destek alabilirler alınmalı da evet emek veriyorsunuz emeğinize saygım var her postunuza yorum atıp teşekkür ediyorum ama bitmiş dizi için gerçekten bu kadar beklenilmez ayrıca çevirisini yarıda bırakmış olduğunuz dizilerde duruyor bu konudaki düşüncem de şu tutmayan dizileride yarıda bırakıyorsunuz az daha siteye maddi destek sağlayacaktım düşünüyorum da buna gerek yok doğru bir şekilde yapılan yoruma bu şekilde kaba bir cevap atılmamalı yazık
Saydığınız dizilerin çevirisini biz yapmıyoruz ki ayrımcılık yapıp önceliği onlara veriyoruz gibi bir şey söz konusu olsun. Biz şahsen aldığımız dizilerin hiçbirini bırakmadık, bırakan kimse onlara bizzat söylemeniz daha mantıklı olur. Üçümüz de meşgul insanlarız ve eve gelir gelmez o yorgunlukla ayıp olmasın diye çeviri başına oturuyoruz. Kimse üst üste çeviri yaptığımızda teşekkür etmek için üye olmadı fakat çeviri gecikince üye olup laf sokmayı eksik etmemişler. Ben buna saygı duymuyorum kusura bakmayın. Yardıma açık olduğumuzu da belirtmiştim yukarıda. Gönüllü yaptığım bir iş yüzünden azar işitmek çok saçma geliyor. Paralı kanala üye olup dilediği hızda izlesinler madem, bizim elimizden gelen budur. Çeviriye de devam edeceğiz. İyi geceler.

Alt 12.01.17, 20:42   #115
violet24
❀✿ Love Again ✿❀
✿ღڪےGong Yoo✿ღڪےღ✿
admin
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Çevirmenimiz gayet güzel açıklamış, ben de imzamı atarım. Her gün gelip de yeni bölüm nerde yeni bölüm nerde mesajı görmek istemiyorum konumda. Biraz okuyan olsanız bunun site kurallarına aykırı olduğunu bilirdiniz. Bu sebeple bir süre konuyu kilitliyorum, gereksiz yorumlar da kaldırılacaktır.

Alt 13.01.17, 07:50   #116
violet24
❀✿ Love Again ✿❀
✿ღڪےGong Yoo✿ღڪےღ✿
admin
aktif üye
İZLEME LİSTEM
35.bölüm eklenmiştir, çeviri için yagmur6767;ye çok teşekkürler