ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ > Mini Kore Dizileri İzleme Bölümü / The Universe's Star / 2017 / Güney Kore / Online Mini Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 22.06.17, 09:26   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #21
-ZuLu-
Kim So Hyun Sorumlusu
aktif üye
-ZuLu- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa
Başlamadan önce sıcak baktığım bir diziydi fakat izledikçe kız yüzünden zor katlandım. Diğer serileri daha çok beğensem de Suho pek sempatikti, izlediğime pişman olmadım. Emeği geçenlere teşekkürler
-ZuLu- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.06.17, 03:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #22
eezgieren
aktif üye
eezgieren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: gökyüzü
Suho için izlediğim konusunu çok mantıklı bulamadığım bir mini diziydi
E tabi çoğu mini dizinin genel sorunu olan konuyu yakalayamama ve tam olarak anlatamama bu dizide de vardı bence
Suho nun oyunculuğunu genel olarak beğendim ve gözüme batan beni rahatsız eden hiçbir şey olmamasına rağmen aktrisin oyunculuğu özellikle bakışları biraz abartılı geldi
Yinede biz fanlar için Suho yu bol bol görme fırsatı verdiği için teşekkür ediyorum
Son olarak ost leri bilen var mı bütün şarkılar çok güzeldi ama ikisi dışında bulamıyorum
eezgieren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.07.17, 14:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #23
lovekoreaa
aktif üye
lovekoreaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
O nasıl bir final bölümüydü öyle... Gözlerim dolu dolu boğazım düğümlü izledim tam tadında bitti Suho yıldız gibi parladı yine kız da diziye yakışmıştı. Kadrosu komple iyi olan dizilerden birisi çok içime dokundu. Emeklerinize teşekkürler
lovekoreaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.07.17, 22:31   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #24
sessiz kalp
aktif üye
sessiz kalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Ben mucizeler inanan biriyim. Bugün izlediğim ikinci güzel kısa dizilerden biriydi. Gayet mucize dolu anlar içeren güzel bir diziydi.hayallerini yaşayamayan bir çok insanız. Dilerim ki bizimde hayallerim gerçek olsun
sessiz kalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.08.17, 21:59   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #25
naajidah
aktif üye
naajidah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: NeverLand
vay arkadaş çok güzeldi be..güzel olmuş kızı başta benimseyemedim ama sonra sonra tamam dedim..adam zaten pançak pançak parlıyodu doğruya doğru..sonunda da hatta aralarda da oturdum usul usul ağladım..güzeldi..
naajidah isimli Üye şimdilik offline konumundadır