ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ > Mini Kore Dizileri İzleme Bölümü / Queen Of The Ring / 2017 / Güney Kore / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 24.04.17, 01:26   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #21
lazbay53
aktif üye
lazbay53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: rize pazar
yav her tıklamada reklam gelırmı ayıptır yahuu..bu kadar abrtılmazkı..yavv heryerde reklam..kac yıldr takıp edıyorm burayı bu kadr sacma reklam yoktu bu son zamnlardakı gıbi....ınsanı bezdıyorlar ha...
lazbay53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.04.17, 16:55   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #22
sbiricigims
aktif üye
sbiricigims - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Fransa
Çok güzeldi ya yeni bitirdim yüzümdeki gülümseme gitmek bilmiyor başrolleri sevdim zaten dizilerini de izlemiştim çok tatlı bir mini diziydi
sbiricigims isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.04.17, 00:05   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #23
minnaakk
yeni üye
minnaakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: artvin
başroldeki kız bir tek bana mı tatlı ve sempatik geliyor ya izlemeyi çok seviyorum onu dizi de güzeldi sevilmek için güzel olmanın şart olmadığını çok hoş anlatmış
minnaakk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.05.17, 02:02   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #24
jinyoung
aktif üye
jinyoung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Hayallerden ^^
Ay çok beğendiğim bir mini dizi oldu. İyi ki izlemişim. Verdiği mesaj çok anlamlıydı. Nasıl bağlayacaklar diye düşünüyordum ama güzel bitti. Emeği geçen herkese teşekkürler, ellerinize sağlık.
jinyoung isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 03.05.17, 00:30   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #25
beginnerfish
aktif üye
beginnerfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Denizli
Çok tatlılardı Kim Seul Gi'ye çirkin kız etiketi yapıştırmalarından hiç hoşlanmıyorum. Dizinin verdiği mesaj çok güzeldi. Aşık Veysel'in dediği gibi ' Güzelliğin on par'etmez, bu bendeki aşk olmasa'

Çok sevimli bir mini dizi olmuş. Kafa dağıtmaya, keyiflendirmeye birebir. Emeği geçenlerin eline sağlık

beginnerfish isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.05.17, 05:47   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #26
Ayşenur
aktif üye
Ayşenur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Çok tatlı bir diziydi "herkesin güzelleri sevdiği zalim dünyada tabi ki ben de güzelleri seviyorum" tarzı bir replik her yerde dolanıyor ona geldim
Dizi 1.5 film kadar bir şey ama yine de dizi havası verebiliyor. Kim seul giyi ben de çok tatlı buluyorum. Ki güzellik olarak da diğer koreli kızlardan pek de farkı yok bence. Hepsi çekik hepsi miniş bu kızı diğerlerinden cirkin yapan ne yani.
Karakterine gelecek olursam açıkçası ben mutluluğu pek hak eden bir karakter olduğunu düşünmüyorum. Veya duygusal anlarında onla empati kurup duygusallaşamadım. Kendisi de Seguna sırf görünüşü için aşık oldu tanımadan etmeden. Sonra tanıştılar çok kaba saba duygusuzca konuşmalarda bulunmasına rağmen yakışıklı olduğu için sevmeye devam etti. E dış görünüş için seven dış görünüşüne göre sevilmeli. Tanıyarak ortalama bir tip sevse nasıl efkarlanırdım onla beraber herneyse işte diziyi izlerken hep bunu düşündüğüm için üstüne çok durdum ama çok tatlı güzel mesajlı bir diziydi ellerinize sağlık
Gizli Mesaj içeriği: spoi:
O mijoo ne iğrenç bir karakter ne kişiliksiz bir yılan. Baştan beri her hareketine uyuz oldum. Ve en son hicbir şey olmamışgibi devam etmeleri de sinir etti beni. Segun olaylari olmazken bile aşırı bencil aşırı egoist davranıyordu. Mutlu olmamalıydı o da

Ayşenur isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 02.06.17, 05:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #27
hacer57
aktif üye
hacer57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: izmir
Kısacık çok sey anlatan harika bir diziydi emeginize saglık
hacer57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.06.17, 20:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #28
foreverjgs
aktif üye
foreverjgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
serinin ilk ikisini beğendim.Umarım bu da güzeldir.çeviri için tskler.
foreverjgs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.07.17, 16:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #29
kimim bilmiyorum
aktif üye
kimim bilmiyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Block BBC ♥ Seventeen Carat ♥
Ahh ahh şu kızda ki şanstan istiyorum ya bütün dizi boyunca durdurup durdurup çocuğu inceledim cidden acayip yakışıklı
Ben bu kızı beğeniyorum ya çirkin değil ahh şu kalıplar
Güzel bir mini diziydi yani şahsen yolda görünce bizde diyoruz bu buna mı bakmış aa o daha iyilerine layık aslında öyle değil gönül kimi severse güzel odur emeklerinize sağlık
kimim bilmiyorum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.10.17, 23:36   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #30
meruya
aktif üye
meruya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: başkent

Güzel yorumlara aldandım da başladım ama aradığımı bulamadım.
Seul gi cadısına bayılırım ama burda cidden yolasım geldi aşağılık kompleksi olan insana hiç dayanamam. İnsan kendiyle barışık olmalı tamam dış güzellik de mühimdir ama her şey değildir be abi. O kadar abartmışlar ki mevzuyu ğöhh dedim artık. Gidin vitrin mankenleriyle yaşayın o zaman.
Oğlan da pek antipatikti ya ukala dümbeleği ona da ayrı uyuz oldum. Son bölüm çok iyiydi diyebilirim konuyu bağlama anlamında ama baştan gereksiz yere uzatılmış bir hikaye, derinlik yoktu ilişkilerinde eksik bir şeyler vardı. Bazı replikler çok hoştu misal elmadır fasulye mayalanmasıdır vs. Keşkem dizinin geneline yaysalarmış. Final de manidardı tabi
Hukukçu oğluşum da pek tatlıştı bence ikinci hatun da hoş hatundu şimdi hakkını yemeyim hoş ama boş Anneyle babaya da bayıldım ba yıl dım. Emmi de pek klastı gözüm nerden ısırıyo diyip durdum six flydanmış meğersem
Velhasıl malesef öneremiyorum...

Emektarlarımıza çok teşekkürler

meruya isimli Üye şimdilik offline konumundadır