ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > JAPON FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / Bokura No Gohan Wa Ashita De Matteru / 2017 / Japonya / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 08.08.17, 19:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
Lethet
Yeppudaa Papatya Ekibi
Gong Yoo Sorumlusu
aktif üye
Lethet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa
Lethet isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Bokura No Gohan Wa Ashita De Matteru / 2017 / Japonya / Online Film İzle

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Film: Bokura no Gohan wa Ashita de Matteru
Yönetmen: Masahide Ichii
Senaryo: Maiko Seo (roman), Masahide Ichii
Yayın Tarihi: 7 Ocak 2017
Ülke: Japonya
Dil: Japonca

Çeviri: peaceflower;

OYUNCULAR
Yuto Nakajima - Ryota Hayama
Yuko Araki - Koharu Uemura
Karen Miyama - Emiri Suzuhara
Amane Okayama - Yusuke Tsukahara
Hairi Katagiri - Makiko Yamazaki
Chieko Matsubara - Meiko Uemura

KONUSU
Film çıkmaya başladıktan sonra evlenen bir çiftin 7 yıllık aşk öyküsünü anlatacak. Ryota Hayama (Nakajima Yuto) ve Koharu Uemura (Araki Yuko) lise öğrencisidir. Ryota (Nakajima Yuto) sıradan, fazla konuşmayan biridir.

Koharu (Araki Yuko) ise düşündüğünü korkmadan söyleyen, neşeli bir kişiliğe sahiptir. Pirinç torbası sektirme oyunundan sonra çıkmaya başlarlar ve fast-food restoranında buluşurlar. Daha sonra bir aile restoranında birbirlerini sevdiklerinin farkına varırlar ve masada pilavın olduğu bir yemekte aşkları adına ant içerler.

Konu Çeviri: a.j.;

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

Filmi İndirmek İçin TIKLAYINIZ...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Lethet isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 08.08.17, 22:14   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
nurcaX
aktif üye
nurcaX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: samsun
amerika ve benzerleri ülkelerin bildik sinema ve dizilerinden sıkılmışken bizi farklı ülkenin sinema ve dizileriyle buluşturduğunuz için yeppudaaya , Lethet e ,Çeviri: için peaceflower e ne kadar teşekkür etsek azdır ki artık ben tşkr ederken yaptığınız şey karşısında tşkr ü az buluyorum herşey gönlünüzden geçtiği gibi olsun
nurcaX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.08.17, 22:16   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
inside
aktif üye
inside - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bir yerlerden
japon sineme hastası biri olarak izlemediğim filmleri kalmamışken bu film ilaç gibi gelecek hem de yutonun çok teşekkürler çevirmenlere
inside isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.08.17, 00:27   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
~Haruna~
aktif üye
~Haruna~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Shiranai~~~
Ah, nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum... Gerçekten çok güzeldi! Alışıldık klişelerden uzak, samimi bir hikaye. Zaten beğeneceğimi biliyordum ama yine de... Başrol karakterlerin uyumu çok hoştu bence. İsimleri bile uyumlu - Yuto ve Yuko! Şimdilerde kız diğer bir HSJ üyesi Arioka Daiki ile aynı dizide. (Güzel tesadüfler... fufufufu! )

Böyle bittiği için çok mutluyum! (Bir yandan da içim buruk ama...) Eğer kötü sonuçlansaydı çok ağlardım! (Ki bu durumda bile duygulandım, Yuto ne güzel ağlıyor!)
Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler, darısı Inoo-chan'ın filmine ...
~Haruna~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.08.17, 05:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
tugbarin
aktif üye
tugbarin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Yonjuushi
Güzel ve anlamlı bir filmdi. Konuyu bu şekilde işlemeleri çok mutlu etti beni. Bu tarz shoujolarda genellikle bir miktar sıkılırım, yavaş geçer. Ama sıkılmadığım bir film oldu.(*-*)//
Oyuncu seçimini de pas geçmeyeyim. Ben Yuto ve Yuko uyumunu beğendim (isimleri bile.. )

Ve farkettim ki Yuto sen saç konusunda bayağı bayağı şanslı doğanlardansın
tugbarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.08.17, 01:39   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
damla can
aktif üye
damla can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
çok içtendi .. her şeyiyle . kıza ben bile hasta oldum çok güçlü bir karkterdi ve kızı o kadar iyi anlıyorum .. bir an kendimi hayal ettm gözlerim doldu .

oyuncuların uyumu da harikaydı, Nakajima zaten çok , normalde sevmediğim erkek tarzını oyunuyordu pasifti fazlasıyla yinede Nakajima karakteri de kendini fazlasıyla sevdirdi

kesinlikle izleyin, emeği geçenlere teşekkürler
damla can isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.08.17, 16:48   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
foreverjgs
aktif üye
foreverjgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Filmi bitirdiğimde düşündüğüm şey sevgi ve vefanın ne kadar önemli olduğuydu.Filmi izleme imkanı sunan Yeppudaa ya ve çevirmen arkadaşa teşekkürler.
foreverjgs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.08.17, 13:40   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
daisy41
aktif üye
İZLEME LİSTEM
# yok
# yok
Ortalama güzel bir filmdi.Biraz durağan ve yavaş ilerliyor ancak uygun modda iizlenebilir anlamlı bir hikaye.Şöyle ki o bilindik abartı aşk falan yok yada absürt ve hayali şeyler de yoktu.Hikaye gayet doğal,belki herkesin yaşayabilme ihtimali olan birşey ve bunu da mantıklı bir şekilde aktarmışlar zaten.Kısacası gerçek yaşamdan aktarımlar gibi olmuş bence,türü seven izlesin.Oyunculuklar da iyiydi öyle abartı da yoktu,garip karakterler de)

daisy41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.08.17, 20:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
mercin
aktif üye
mercin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Rize/Ankara
Film beklediğimin aksine biraz durağan ve yavaş bir filmdi. Genellikle benim pek tercih etmediğim türden filmler ama Yuto Nakajima için izledim hiç pişman değilim. Başlarda kızın neden bu kadar duygusuz durduğunu düşündüm durdum sonlara doğru içim burkuldu. Kötü bitecek diye çok tırstım ama mutlu bir şekilde bittiği için memnunum. Hayattan kesitler gibi.Biraz dram biraz romantizm ve biraz da melodram içeren hoş bir filmdi. Amane Okayama 'yı görmek de ayrı bir güzeldi.
Çeviri için çok teşekkürler.

mercin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.08.17, 17:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #10
Lunabb
aktif üye
Lunabb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
film biraz durağan ilerliyor ama konu güzel işlenmiş ve oyunculuklar güzeldi, çeviri için teşekkürler
Lunabb isimli Üye şimdilik offline konumundadır