ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / DRAM Secret / 2013 / Güney Kore / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 20.01.17, 04:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #281
Bellezza
aktif üye
Bellezza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Diziler tabiki birbiri ile kıyaslanabilir ancak her dizinin kendine ait bir dünyası vardır bu nokta es geçilmemeli bence. Bu sebeple Kore klasikleri ile dolu bir dizi gibi yorumlar hiç de etkileyici değil.

Dizimize gelince...

Sonunda gözümün dolduğu diziler oldu ama ilk defa bu dizinin başlarında kendimi tutamadım. Onlarla yaşadım o hayatı. Bir izleyici olarak beni de kurguya dahil eden çok başarılı bir dizi. Ve kesinlikle önereceğim diziler arasında yer alıyor. Ayrıca ana iki karakterin oyunculuğunun ne derece iyi olduğunu zaten birçok Koresever bilir.
Bellezza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.03.17, 12:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #282
Sedaa Dirlik
aktif üye
Sedaa Dirlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Hayatımda izlediğim ciddi anlamda en güzel dram dizisi. Diziyi 1 yıl önce izlemiştim ama hala şarkıları olsun karakterleri konusu hiç aklımdan çıkmıyor şimdi gene izleyeceğim.
Sedaa Dirlik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.04.17, 04:29   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #283
Rumpel
aktif üye
Rumpel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Kötü karakterinde gidebildiği bir nokta vardır arkadaş bitmek bilmedi kötülük cast resmen cehennemlik dolu. Senarist düşünmüş bir tavuğun başına pişmek haricinde ne kadar kötüşey gelebilir diye kızın üstünde deneme yapmış resmen. Her bölüm mü insanın ağzı bozulur, her bölüm bildiğin karakterlere hırs yaptım, küfrettim. Yemin ederim benim psikolojim bozuldu. İyi Hwang jung eum kör olmamış çekim bitene kadar. Başıma ağrılar girdi valla permalı ummi gibi böğrüme vura vura isyandayım. Son bölüm ağlamayan dövüyorlarmış. İkinciyeizledim bir de mazoşist gibi. Ji sung yine efsane. Oyuncular genel olarak iyiydi zaten. Dramın dibine vurmuşlar. Çok etkilendim. O yüzden çok sinirlendim, o yüzden saçma bir yorum yazıyorum. Dizinin başına not düşün; dikkat diziesnasında psikolojiniz bozulabilir, sinir katsayınız artabilir, fabrik ayarlarınızda bir sıkıntıl çıkabilir. Yetkililere duyurulur. İzleyin de bir sarsılın millet neler çekiyor bir görün.
Rumpel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.06.17, 13:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #284
Alya Eda
aktif üye
Alya Eda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Her oyuncunun oynamayı sevdiği bir tarz var. Ben Hwang Jung Eum' u ilk olarak Enless Love'da izledim. Yavrum orda da çok çekti burda da. Eğer Endless love'ı izlememiş olsaydım bu dizi en sevdiğim dizilerden biri olabilirdi. Lakin bi Endless Love değil arkadaş ama tarzları çok yakın. Konu olarak evet çok farklı iki dizi ama işleniş şekilleri Hwang Jung eum'un yaşadıkları birebir aynı sayılır. Çok beğenmedim ama fena değil.
Alya Eda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.08.17, 18:58   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #285
sbiricigims
aktif üye
sbiricigims - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Fransa
Meryem dizisini izleyeyim dedim ilk bölümden Secret'e ne kadar benziyor dedim içimden basbayağı türk versiyonu Ben çok beğendim ilk bölümünü bizim elimize verdiler ya bu diziden daha beter dram olur
sbiricigims isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.08.17, 21:12   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #286
ei-chan
aktif üye
ei-chan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
sbiricigims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Meryem dizisini izleyeyim dedim ilk bölümden Secret'e ne kadar benziyor dedim içimden basbayağı türk versiyonu Ben çok beğendim ilk bölümünü bizim elimize verdiler ya bu diziden daha beter dram olur
Evet Meryem Secret ın uyarlaması
ei-chan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.08.17, 23:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #287
newchingu
aktif üye
newchingu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EVDEN
Alıntı:
ei-chan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sen nerelerdesin ? ne kadaaaar zamandır karşılaşmadık
newchingu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.08.17, 02:34   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #288
ei-chan
aktif üye
ei-chan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
newchingu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Fav.Dizim: Six Flying Dragons
Fav.Filmim: A Frozen Flower
Alıntı:
ei-chan Nickli Üyeden Alıntı
sen nerelerdesin ? ne kadaaaar zamandır karşılaşmadık
İşten güçten anca izlemeye vakit kalıyor ya hiç spo ya falan bakmıyorum bi de karar aldım bitmemiş dizilere başlamıyorum öyle olunca spo ya da çok katılamıyorum
ei-chan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.08.17, 17:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #289
şiti hanta
aktif üye
şiti hanta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
gerçekten güzel bir diziydi
çevirmenlerin ellerine sağlık

şiti hanta isimli Üye şimdilik offline konumundadır