ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ JAPONYA DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / Good Morning Call / 2016 / Japonya / Online Dizi İzle
Mega linklerde sorun varsa uptobox veya 1fichierden indiriniz. İndirmeyi bilmiyorsanız rehbere bakınız: REHBER
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 07.05.17, 16:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #81
ei-chan
aktif üye
ei-chan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Japon dizilerinde başrol kızın, erkeğin etrafında sürekli pervane olmasına, ezikliğine, bu ezik kıza acıyan bi milyon tane yakışıklı erkeğin sırayla kıza aşık olmalarına falan son derece alışık olduğumuz için bu durumlardan çok rahatsız olmadım izlerken ama bir eksiydi tabi ki. Bunun dışında her bir yan karakter çok tatlıydı. Başrol erkek de dozundaydı bence o kadar da sert, odun değildi. Kızımız her şeyi kafasında fazlaca kuruyordu bence. Kendisi etrafındaki her erkeğe tatlış tatlış davranırken iyi ama Uehara'nın yanından dişi sinek geçse başlıyor ağlamaya

Uehara demişken, ah ah ne güzel çocuk o öyle ya geniş omuzlarına yandığım resmen animeden fırlamış Kız da erkek de görüntü olarak mangadakiyle uyumlu olmuşlar, çok beğendim bu kısmı. Kız zaten canlanmış bir anime karakteri gibiydi mimikleri, ses tonu falan. Tabi ben Uehara'yı bu kadar övdüm ama favorim Issei'ydi. Yok böyle bir tatlışlık

Bir de ne yalan söyleyeyim 12 bölüm falan olsaymış daha iyi olurmuş, son 3 bölümü atlayarak izledim. Biraz uzamıştı dizi. Yine de tavsiye ederim.

Çevirive paylaşım için teşekkür ederiz
ei-chan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.05.17, 11:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #82
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Klasik konu okulun en gözde erkeği nasıl olur da en silik kızına tutuluru yeniden yine bize izletti ne diyyim ben şimdi .. izletti işte gerisi size kalmış
Çevirmen paylaşım ve yayın ekibimizin eline yüreğine gözüne sağlık
Alıntı:
ei-chan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
favorim Issei'ydi.
yazık ettiler lakin her keste aynı kıza aşık olamasa olmaz sanki şu beybiye taş giib bir hatun yazamadılar koskoca liseden )
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.05.17, 21:07   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #83
ei-chan
aktif üye
ei-chan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Gizli Mesaj içeriği: Spoiler:
Alıntı:
katre28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yazık ettiler lakin her keste aynı kıza aşık olamasa olmaz sanki şu beybiye taş giib bir hatun yazamadılar koskoca liseden
Başarılı, ünlü bir aşçı olduğunu görseydik en azından ya

ei-chan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.05.17, 19:53   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #84
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Alıntı:
ei-chan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Spoiler:
Yani oda olurdu bak neyse artık başka dizilerde yüüz gülsün diyelim
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.06.17, 20:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #85
another94
aktif üye
another94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
japonların lise hikayeleri bitmez ben de izlemekten bıkmam başrol kız hariç dizideki herşey güzeldi romantik bir manga okumuş gibi oldum tavsiye ederim
another94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.07.17, 23:39   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #86
Redtwister
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
emeği geçenlere teşekkürler
Gizli Mesaj içeriği: olumsuz yorum içerir:
10 bölüm izledim ama beni sarmadı eğlenceli bir şey olur dedim ama nafile dram gibi sizi boğuyor .. oyuncularda mimikleri falan yok nao özürlü gibi gülüyor ana karakterin yanında ki kız ana karaktere 10 basardı keşke o başrol olsaymış naonun çalıştığı yerde ki çocuk diğer ikisinden daha iyiydi ne bilim dizi çekmişler ama ne ruh var ne duygu beni sarmadı japon dizileri bir garip.

Redtwister isimli Üye şimdilik offline konumundadır