ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > DEVAM EDEN JAPONYA DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / Kahogo no Kahoko / 2017 / Japonya / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 03.10.17, 01:35   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #41
Ufuk16
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Tamamlanmış diziye başlayınca bitiresim geliyor. Bu nedenle tamamlanmamış dizi izleyim dedim. Meğer çevirisi tamamlanmamış dizin son bölümü hariç ingilizce bulabiliyorsunuz. Güzel dizi. sürükleyici. Bu nedenle dayanamadım. Yarım yamalak ingilizcemle iki bölümü daha seyrettim. Hatta yine hızımı alamadım ve final bölümünü japonca seyrettim. Siz sabredin eğer herşeyi düzgünce anlamak istiyorsanız.

Japon dizileri ile kore dizileri arasında bazı farklılıklar var. Mesela Kore dizilerinde muhakkak içki sofraları kurulur. Her zaman küfelik oluyorlar. Ama bunu rezil bir durum olarak göstermiyorlar. Yani teşvik var. Japonlar bunu hastalık olarak gösteriyor. En azından bu dizide.

Koreliler öpüşüyor. Bu dizide japonlar için öpüşmeye uygun sahneler vardı ama bunu hiç değerlendirmediler.

Birde Uzak doğulularda sevgiliyi sırtta taşıma diye bir saygı yada yakınlaşma anlayışı mı var. Çok dizide gördüm esas kızı esas oğlan sırtında taşır. Korelilerde küfelikleri(yani ayyaşları) sırtta taşıyorlar.

spoiler içeriyorsa üzgünüm.
Ufuk16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.10.17, 15:40   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #42
iperla
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Çok güzel Japonların bu tarz üzerine yaptıkları dizileri seviyorm kızın çok güzel ve sevimli ifadeleri var Piyanist kız vadı Nodame o kız da hakkını veriyordu normalde bitmeden izlemem ama canım japon dizisi çekti başladım insillah çeviri çabuk gelir yeppudaya teşekkür ederim japon dizilerini unutmadıkları için bende yeppudayı açıldıgından beri takipdeyim. çeviri geç gelsede doğru çeviri dizilerimi burdan indirerek izliyorum arada yazsamda Benim bir numaramsınız.YEPPUDA......
iperla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.10.17, 03:38   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #43
Threejasmin
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Merhaba 22gün oldu bu sefer çok uzun oldu ama hala 8.bölüm gelmedi .sanırım seveni çok yok. yine de geçte olsa benim gibi bekleyen vardır herhalde .Bizim için çevirin sıkıntılı bi yerde bitti 7.bölüm lütfeeeen....
Threejasmin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.10.17, 23:50   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #44
seasaxifraga
yeni üye
İZLEME LİSTEM
8.bölüm ne zaman eklenecek
seasaxifraga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.10.17, 01:05   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #45
kimya elif
aktif üye
kimya elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Alıntı:
Threejasmin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba 22gün oldu bu sefer çok uzun oldu ama hala 8.bölüm gelmedi .sanırım seveni çok yok. yine de geçte olsa benim gibi bekleyen vardır herhalde .Bizim için çevirin sıkıntılı bi yerde bitti 7.bölüm lütfeeeen....
Şafak sayar gibi gün saydırıyor bana da bu dizi sizin gibi ama şöyle de bir gerçek var ki Japon dizilerinin İngilizce kaynağı geç geliyor malesef.Bazen de çeviren arkadaşlarımızın doğal olarak( bu işi gönüllü yaptıklarından dolayı)işleri güçleri olabiliyor ve çeviriye vakit ayıramıyorlar.Bize de merakla bu güzel dizimizin çevrilmesini beklemek kalıyor.
kimya elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.10.17, 06:42   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #46
Threejasmin
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Benim ilk izlediğim Japon dizisi ve Japonlara karşı ayrı bir ilgi duymamı sağlayan dizi bu o yüzden benim için özel bi yeri var artık lütfen diğer bölümlerinde sadece bir bölüm değil bu kadar bekledik bari bir sürpriz falan yapın bütün bölümleri bir seferde verin lütfeeen
Artık her gün sabah öğle akşam günde 3defa kontrol etmekten yoruldum sinirlerim bozuluyor
Madem bu şekilde işi uzatıcaktınız ya da yarıda bırakıcaktınız en başında hiç yayınlamasaydınız
gün saymayı bıraktım artık
Lütfeeeen başladığınız işi bitirin
Yeppudaaya güvenim fena sarsıldı 😞😭😡

Alt 07.11.17, 22:46   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #47
seasaxifraga
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Bakıyorum bakıyorum halen daha yeni bölüm yok.Aylar geçti LÜTFEN seneler geçmesin
seasaxifraga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.11.17, 23:09   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #48
Threejasmin
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Sanırım bir sene geçince bitecek Japon dizilerinde yavaş ilerliyor çeviri süreci ...
Artık hergün kontrol etmiyorum haftada bire çıkardım ☺
Yakında aylık bakışlar atıcak duruma geliceğime eminim
Üyeliği bile bu dizi için başlatmıştım ama faydası yokmuş 😫
Seneye tamamlanır inşallah...

Alt 15.11.17, 02:22   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #49
ghost_buster
aktif üye
ghost_buster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Arkadaşlar çevirmenlerimiz için biraz daha sabredelim. Sonuçta gönüllü olarak yapılıyor bu işler. Bekleyen bir sürü dizi ve az sayıda çevirmen varsa eğer bir anda bitmesi kolay şeyler değil. Sitem etmek yerine teşvik edici cümleler kullanırsak herkesin gönlünü hoş tutabiliriz. Naçizane bir öneri benim ki. ^_^
ghost_buster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.11.17, 14:02   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #50
Mangaseven
yeni üye
İZLEME LİSTEM
iki aydır 8 inci bölümün çevirisini bekliyoruz.
Mangaseven isimli Üye şimdilik offline konumundadır