ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > KORE FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / FANTASTİK - GİZEM A Werewolf Boy / 2012 / Güney Kore / Online Film İzle
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 06.07.17, 13:41   #451
Diamond13
aktif üye
İZLEME LİSTEM
gerçekten çok hoş bir filmdi tavsiye ederim sade bir sadakat ve aşk izlemek isteyenler izlesin başlarda durağan gelse de sonraları anlaşılıyo sonunda kendime böyle sadakat var mıdır diye sordum duygusal anlamda çok iyiydi daha önce izlemek isteyip hep ertelediğim ve izledikten sonra niye geç izledim dediğim filmdi mükemmel bi film değil ama güzel farklı bi konusu var
Diamond13 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 22.01.18, 02:19   #452
Şevval Çoban
aktif üye
Şevval Çoban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Tek kelime ile harikuladeydi. İçimi ısıtan acı ve aşk dolu bir hikayeydi. Hele beni bitiren kızın çoçuğa refleksle vurupta daha sonradan farkedip kıyamamasıydı. Bitirdi beni bu film. Dolu dolu ağladım. Ne aşklar var be dedirtti bana. Gerçekte göremeyeceğimiz derecede gerçek bir aşk hikayesiydi. Söyleyecek çok şey var ama, yazarak anlatılmaz ... izleyip dile dökemediklerimi hissedin derim.

Son olarak izlememizde vesile olup emeği geçen herkese kocaman teşekkürlerimi sunuyorum. Bitanesiniz.
Şevval Çoban isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.02.18, 13:56   #453
aliharbiye
aktif üye
İZLEME LİSTEM
öncelikle emek için teşekkür ederim. seneryo ve filmin akışı güzeldi. dram filmi ama olsun güzel mesajlar verdi...
aliharbiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.02.18, 12:14   #454
Ghosddess
aktif üye
Ghosddess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Mükemmel bir film ve kesinlikle vampir veya kurtadam izlemeyenlerin önyargıyla yaklaşmaması gereken bir film. Çünkü tüm önyargılarınızı yıkacak
Ghosddess isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
a werewolf boy, a werewolf boy indir, a werewolf boy izle

Seçenekler Arama

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +4 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:37.