ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > JAPON FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / ROMANTİK Daytime Shooting Star / 2017 / Japonya / Online Film İzle
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 13.02.18, 00:49   #11
gamze_yy
aktif üye
gamze_yy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Film güzel ama olaylar öyle hızlı işlenmiş ki içine giremiyorsun. Kim kime ne ara aşık oldu ne ara vazgeçti hiç anlayamadım Biraz daha sakin olsalarmış süper olurmuş zira Mamura'nun aşkı ve final kısmı çok iyiydi.
gamze_yy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.02.18, 12:21   #12
Ekinoksss
aktif üye
Ekinoksss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: bursa
Film bence zaman kaybı. Ha öyle kafa dağıtmak istiyorsanız bilemem ama o zaman bile vakit kaybı bence. Kendi kültürümüze ve evrensel değerlere aykırı şeyler olduğu için sinirlendiğim anlar oldu. Bunları açıklayamam çünkü filmden kesit(spoiler) vermiş olurum. Filmdeki oyunculuklar senaryo ve ilişkilerde güzel işlenememişti. Filmde tek beğendiğim şey kızın tavırlarıydı. Onun haricinde dişe dokunur bir şey yoktu.
Ekinoksss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.02.18, 18:57   #13
e-life
aktif üye
e-life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Eskişehir
Konu cok tanidik diyip duruyorum kac gundur izlemeyemedim de bir turlu sonunda hirunaka no ryuusei oldugunu anladim karakter isimlerine bakinca mangasini okumak icin az mi uykusuz kaldim ah ahh hemen izleyeyim emekler icin tesekkurler efenim
e-life isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.02.18, 02:51   #14
propontis
aktif üye
propontis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Taşralı saf kızın aş üçgeninde kalmasını işliyor film. Afişten ve türden de az çok belli durum. Kızın tavırları, saflığı; kaybettiğimiz bazı şeyleri gösteriyor; ancak ahlaken ve bazı değerler açısından bizim kültürümüz ile bağdaşmayan bir ilişkiyi içinde barındırıyor. Her ne kadar kız saf olsa da, ilk aşkı olsa da; karşısındaki kişinin, mesleki duyarlılığın gerektirdiği şekilde davranamaması hoş karşılanacak bir durum değil. Bu beni ciddi şekilde rahatsız etti. O sebeple özellikle yaşı küçük olan kardeşlerime filmi önermiyorum.

Emeği geçenlere teşekkürler.
propontis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.02.18, 03:06   #15
daisy41
aktif üye
İZLEME LİSTEM
# yok
# yok
Bu filmi ingilizce olarak izlemiştim.Kızın oyunculuğunu beğendim ve çok şekerlerdi.Böyle güzel,kıpır kıpır bir film olmuş.Başı,sonu,ortası güzel seyirlik şahane bir film
daisy41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.02.18, 04:06   #16
Lunasophia
aktif üye
Lunasophia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Çok uzun süredir beklediğim bir filmdi emeği geçen herkese çok teşekkürler Her ne kadar kızın geçişleri sinirimi bozsa da güzel bir filmdi
Lunasophia isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.02.18, 17:54   #17
kim jugun
aktif üye
kim jugun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Jİ SUNG"un kalbinden diyebilsem:(
Ahanda gelmis nasip olursa bakıp yorumu yapıstracam ayyy bu filmi bekliyodum yaa cok sevindim
kim jugun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.02.18, 03:43   #18
kim jugun
aktif üye
kim jugun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Jİ SUNG"un kalbinden diyebilsem:(
Saat 2.30 ben filmi bitirdim ve hemmennn duyguya geçiş yapiciğiim efendim ayyy valla her ne kadar senseici olsamda bu filmin sonu beni çok mutlu etti çünkü kesinlikle aşk vazgeçmemektir korkusuzca sahiplenmektir helal olsun sana mamura diyor ve yeppudama selamalr yolluyorum..emeğine sağlk yeppudam
kim jugun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.02.18, 04:56   #19
terapistbayan
yeni üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
DAYTİME SHOOTİNG STAR...Film karışık geldi.Aslında konusu güzel ama kıza sinirlendim.Duygularından emin olmalıydı hem güven mevzusunu yerle bir etmiş gibi.Bir karar ver be kızım dedim filmi izlerken.Film orta diyelim daha güzel bir film ümit ediyordum
terapistbayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.02.18, 16:45   #20
katip tenma
aktif üye
katip tenma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: gidemediğim yerlerden
bence japonlar normalde de donuk romantik filmlere donukluk yakışmıyor ama genel olarak çok yakışıyor bence animelerden çıkarıyorlar hırslarını japonlar enerji patlaması onlar resmen
katip tenma isimli Üye şimdilik offline konumundadır