ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Filmler için Ayrılmış Spoiler Bölümü / The Swindlers / 2017 / Güney Kore /// Spoiler
Türkiye'nin En İyi Dans ve Arkadaşlık Oyunu
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 13.02.18, 19:34   #1
Jinseng
Hyun Bin Sorumlusu
aktif üye
Jinseng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: from Kim Shin's land
Yapımın Afişi

Adı: The Swindlers | Ggoon | Conman
Tür: Aksiyon, Suç
Yönetmen: Jang Chang Won
Yayın Tarihi: 22 Kasım 2017
Yönetmen: Jang Chang Won
Yapım şirketi: Showbox
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

Çeviri : SeoYoungMin; & Sonick61;

Online & Mp4 Paylaşım : firari_x;

Hyun Bin / Hwang Ji Sung
Yoo Ji Tae / Savcı Park Hee Soo
Bae Sung Woo / Ko Suk Dong
Park Sung Woong / Kwak Seung Gun

Nana / Choon Ja
An Se Ha / Şef Kim
Choi Duk Moon / Lee Kang Seok

Ji Sung (Hyun Bin) yalnızca kendi gibi dolandırıcıları oyuna getiren zeki bir üçkağıtçıdır. Namı ülke sınırlarını aşmış bir sahtekar olan Jang Doo Chil'i yakalamak üzere bir plan hazırlar. Fakat Doo Chil'in peşinde olan yalnız Ji Sung değildir. Savcı Park da plana dahil olur ve ilk iş bir ekip oluşturup Doo Chil'i ele geçirmek için sağ kolunu hedef alırlar.

İndirme Linkleri

Jinseng isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.02.18, 03:36   #2
firari_x
SuperModerator
joker
aktif üye
firari_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
firari_x isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Jinseng; sağ ol canım ellerine sağlık

Gerçi ben hazırlıksız geldim sayfaya Ji-sama; sayfa açıldı artık gerisi sende müsait bir zamanımda bende spo yapmak istiyorum

firari_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.02.18, 23:49   #3
Jinseng
Hyun Bin Sorumlusu
aktif üye
Jinseng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: from Kim Shin's land
Alıntı:
firari_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
müsait bir zamanımda bende spo yapmak istiyorum
Vakit bulduğumuzda beraber toplaşalım inşallah

Kimler izlediyse belirleyip etiket de atarız

Jinseng isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.02.18, 07:03   #4
Ji-sama
Yeppudaa Instagram Paylaşımcısı
aktif üye
Ji-sama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Konya
Şimdi 2 defa izlemiş biri olarak çok geçsede üstünden hala sıcak yorum yapabilmeyi bu güzel filme borçluyum.Öncelikle kadrosu her kesimi tatmin edecek şekilde ayarlanmış. Hyun Bin severler için zaten durum oldukça belli ben ise Reis için yani (Yoo Ji Tae) için bekliyordum. Afişlerde kafamda şöyle birşey oluşmuştu. Yine bir Choi Kang Woo modeli ekipbaşı ve ekibi yönetecek yani afişler böyle gösteriyordu.Gelgelelim ki ; film size ilk 15 20 dk böyle görünebilir,işin içinde ihanet var intikam var ve akıldolu bir dolandırıcılık var ki bunu film bitene kadar mümkünatı yok tahmin edemezsiniz (Eğer ki çok dikkat kesilmezseniz.)En son bi Oldboy'da böyle son görmüştüm ki oda ters köşe tahmin edilmesi zor olan filmler kategorisinden.Filmin neredeyse tüm anlarına tanık oldum her sahnesini 2.defa izledim ve oldukça beğendim.Filme puan verecek olursak 10/9 diyebilirim.Ekip ruhlu ters köşeli filmleri seviyorsanız muhteşem bir film sizi bekliyor.^^ Spo bölümü için sağolun bu sayede içimi dökmüş oldum nereye patlasam diyordum ^^ Filmi izleyenleri ısrarla buraya bekliyoruz ısrarla ^^Fimdi 2 defa izlemiş biri olarak çok geçsede üstünden hala sıcak yorum yapabilmeyi bu güzel filme borçluyum.Öncelikle kadrosu her kesimi tatmin edecek şekilde ayarlanmış. Hyun Bin severler için zaten durum oldukça belli ben ise Reis için yani (Yoo Ji Tae) için bekliyordum. Afişlerde kafanda şöyle birşey oluşmuştu. Yine bir Choi Kang Woo modeli ekipbaşı ve ekibi yönetecek yani afişler böyle gösteriyordu.Gelgelelim ki ; film size ilk 15 20 dk böyle görünebilir,işin içinde ihanet var intikam var ve akıldolu bir dolandırıcılık var ki bunu film bitene kadar mümkünatı yok tahmin edemezsiniz (Eğer ki çok dikkat kesilmezseniz.)En son bi Oldboy'da böyle son görmüştüm ki oda ters köşe tahmin edilmesi zor olan filmler kategorisinden.Filmin neredeyse tüm anlarına tanık oldum her sahnesini 2.defa izledim ve oldukça beğendim.Filme puan verecek olursak 10/9 diyebilirim.Ekip ruhlu ters köşeli filmleri seviyorsanız muhteşem bir film sizi bekliyor.^^ Spo bölümü için sağolun bu sayede içimi dökmüş oldum nereye patlasam diyordum ^^ Filmi izleyenleri ısrarla buraya bekliyoruz ısrarla ^^
Ji-sama isimli Üye şimdilik offline konumundadır