ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / Dhanak / 2016 / Hindistan / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 19.09.16, 05:22   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
SilentRain
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
SilentRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: FT & CN

Dhanak / 2016 / Hindistan / Online Film İzle

Yapımın Afişi

~ Gökkuşağı... ~

Yapım Hakkında

Yönetmen: Nagesh Kukunoor
Yazar: Nagesh Kukunoor
Yapımcı: Manish Mundra - Nagesh Kukunoor - Elahe Hiptoola
Süre: 106 dk
Ülke: Hindistan
Dil: Hintçe
Yayın Tarihi: 8 February 2015 (Berlin Film Festival) 17 June 2016 (India)

Çeviri İçin @Dennisberg;'e Çok Teşekkürler
Replikistan Facebook Sayfası

~ OYUNCULAR ~
Krrish Chhabria
Swastik Ram Chavan
Vibha Chhibber

~ KONUSU ~
Hayatın güzel olduğunu pekiştiren filmin hikâyesi, göz alıcı bir köyde kum tepelerinin arasında yaşayan 10 yaşındaki Pari ve onun 8 yaşındaki kardeşi Chotu arasındaki harika bir ilişki etrafında döner. Erken yaşlarında bir kazada ebeveynlerini kaybetmiş olan bu iki kardeş dayı ve teyzeleri ile birlikte yaşıyor. Chotu kör olmasına karşın hiçbir şey onu mutsuz etmez. Mutlu, çokbilmiş Chotu köyün yaşam enerjisidir. Pari onun gözleri, rehberi ve en iyi arkadaşıdır. Chotu, Pari için evrenin merkezidir. Çocuk yaşlarından dolayı her şeyi tam anlamıyla anlayamazlar. Pari, Chotu'ya 9 yaşından sonra gözlerinin göreceğini söyler ve Chotu buna tüm kalbiyle inanır. Her hafta olduğu gibi komşu köye film izlemeye giderlerken Pari Sharukh Khan'ın bir posterini görüyor ve Chotu'ya verdiği sözde Sharukh Khan'ın onlara yardımcı olabileceğini düşünüyor.

Pari tüm içtenliğiyle Chotu'nun durumunu anlatan Khan'a bir mektup yazıyor ve 9. yaş doğum gününe sadece iki ay kaldığını bir an önce harekete geçmeleri gerektiğini anlatıyor. Cevap alamamasına rağmen Pari her gün mektup yazmaya devam ediyor. Bir gün Khan'ın köye sadece 300km uzaklıkta bir fotoğraf çekiminde olduğunu öğreniyor. Pati, Khan ile yüz yüze görüşebilirse kendisine yarım edeceğinden emin bir şekilde gece yarısı Chotu'yu da yanına alıp Khan'ı görmek için evden kaçarak büyük bir maceraya adım atıyor. Bu macera çocukların özel dünyasına sizler için bir kapı aralıyor. Pati ve Chotu çıktıkları macerada renkli karakterlerle karşılaşıyor.

Ancak Pati ve Chotu bu macerada amaçlarına ulaşabilecekler mi?

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu SilentRain tarafından (19.09.16 Saat 05:34 ) değiştirilmiştir.
SilentRain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.04.17, 19:43   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
inside
aktif üye
inside - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bir yerlerden
konusu harika izleyeceğim akşam hint filmleriyle pek aram yok ama doğu sinemasının gerçekçi filmleri beni hep etkilemiştir
inside isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.17, 17:07   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
peyzajciseyma
aktif üye
peyzajciseyma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
NİYEYSE BANA "TAARE ZAMEEN PAR" TADINDA BİR FİLM GİBİ GELDİ. HER NE KADAR ONUNLA KIYASLANMASA DA..

AİLECEK İZLEYEBİLECEĞİNİZ, ÇOCUKLARA İZLETEBİLECEĞİNİZ TÜRDEN BİR FİLM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. GAYET SICAK, ETKİLEYİCİ BİR FİLMDİ.

OYUNCULARI İLK DEFA İZLEDİM VE GAYET BAŞARILI BULDUĞUMU SÖYLEMELİYİM. ÇOCUK OYUNCULAR GAYET SEMPATİKTİ VE ROLLERİNİN HAKKINI VERDİLER. FİLMİN BÜTÜN YÜKÜ ONLARIN ÜZERİNDEYDİ.

HİNT FİLMİ OLUNCA ŞARKILARA VE KLİPLERE DEĞİNMEDEN GEÇEMİYECEĞİM. ÇOK GÜZEL OST LERE SAHİP BU FİLMİN MÜZİKLERİNİ DE ÖNERİYORUM. ÖZELLİKLE DE CHOTU'NUN SÖYLEDİĞİ "RAJASTHAN YEREL ŞARKISI" ÇOK EĞLENCELİ DEĞİL MİYDİ? BEN BAYILDIM TAVSİYE EDİYORUM.

ÇEVİRMEN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER

peyzajciseyma isimli Üye şimdilik offline konumundadır