ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / KOMEDİ DRAM Shamitabh / 2015 / Hindistan / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 20.05.15, 17:04   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #11
serpil ubuz
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Farklı bir hint filmi izledim ve beğendim. Mantık hatalarına rağmen oyuncular o kadar iyiydiler ki sadece bu yüzden bile izlenmeyi hak eden bir yapım. Ohyoulvemeteoo ve Silent Rain emeklerinize teşekkür ederim
serpil ubuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.06.15, 13:33   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #12
zeynomm
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Amitabh Bachchan diyorum bu nasıl bir oyunculuktur ya offf. yine nefis bir iş çıkarmış. film şahane ,izlemeyen arkadaşlar tereddüt etmeden izleyebileceğiniz çok güzel bir film.
zeynomm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.06.15, 23:00   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #13
gazili
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Çok çok iyi bir filmdi.Erkek oyuncular tek kelimeyle mükemmeldi.Mutlaka izlemelisiniz...
Bu güzel çeviri ve paylaşım için çok teşekkürler...
gazili isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.09.15, 14:57   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #14
nagehan kuyucak
aktif üye
İZLEME LİSTEM
İnalılmaz bir filmdi yaa süper. şarkıya bayıldım çok kez dinledim. sonu beni şoke etti hep adamın ses amaliyetı olup konuşacağına inanmıştım. yaşlı adamın kıskanması na sinir oldum sonuçta daniş olmadan bir hiçti.
çok güzel bir film bayıldım
nagehan kuyucak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.17, 17:28   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #15
peyzajciseyma
aktif üye
peyzajciseyma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
İÇİNDE DENEYİMLİ, USTA, KENDİNİ KANITLAMIŞ OYUNCULAR GÖRDÜĞÜM FİLMLERE SICAK YAKLAŞIYORUM AÇIKCASI..
BU DA ONLARDAN BİRİ OLDU; AMİTABH BACHCHAN OYNUYOR, BORU MU? DİĞER BAŞROL AKTÖRÜN İLK İZLEDİĞİM FİLMİ, BAŞROL KADININDA KİM OLDUĞUNU SONRADAN ÖĞRENDİM, OYUNCU BİRİNİN KARDEŞİ İMİŞ, ONUN DA ÇIKIŞ FİLMİYMİŞ ZATEN.

GENEL KONUSUYLA GİDİŞATIYLA ETKİLEYİCİ GÜZEL BİR FİLM OLMUŞTU. FARKLI BİR SENARYOYA SAHİPTİ. AÇIKCASI GERÇEKTEN BÖYLE BİR ŞEY MÜMKÜN MÜ DİYE DÜŞÜNDÜM. SAHİ VAR MI BÖYLE TEDAVİ VE TEKNOLOJİ ???

OST LERE DEĞİNMEDEN OLMAZ. "PİDDLY PİDDLY" GİBİ GÜZELİM ŞARKIYA O KLİBİ NASIL ÇEKTİNİZ BE İNSAFSIZLAR.. İZLERKEN ÖHHH ARTIK DEDİM..

ÇEVİRMEN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER

peyzajciseyma isimli Üye şimdilik offline konumundadır