ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / Sarbjit / 2016 / Hindistan / Online Film Izle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 26.07.16, 16:54   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #1
SilentRain
Yeppudaa Papatya Ekibi
aktif üye
SilentRain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: FT & CN

Sarbjit / 2016 / Hindistan / Online Film Izle

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen: Omung Kumar
Senaryo: Utkarshini Vashishtha, Rajesh Beri
Ülke: Hindistan
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon Tarihi: 19 Mayıs 2016
Dil: Hintçe
Müzik: Shail Hada, Pritesh

Çeviri İçin @erKAN02; Çok Teşekkürler

~ OYUNCULAR ~
Randeep Hooda - Sarabjit Singh

Aishwarya Rai Bachchan - Dalbir Kaur

- DİĞER OYUNCULAR -
Richa Chadha - Sukhpreet Kaur
Darshan Kumar - Awais Sheikh
Shiwani Saini - Swapan Kaur

~ KONUSU ~

Hindistan-Pakistan sınırında yaşayan masum çiftçi Sarbjit'in, Pakistan sınırını yanlışlıkla geçmesi sonrasında, çiftçinin ailesinin amansız adalet savaşını konu almaktadır. Sarbjit'in bombalı saldırıdan aranan teröristle isim benzerliğinden yakalanıp hapse atılması aşamasında ablasının gösterdiği cesur savaşı anlatan biyografik dram içeren bir yapım.

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

Filmi MP4 İndirmek İçin TIKLAYINIZ...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)Mesajı Moderatöre bildir

Konu Lethet tarafından (14.12.16 Saat 20:59 ) değiştirilmiştir. Sebep: online
SilentRain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.12.16, 22:52   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #2
katre28
Dergi Ekibi
Dergi Grubu
aktif üye
katre28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Trabzon
Gerçek hayat hikayesi olmasının yanında oyunculuklarda çok iyiydi. bazen ne kadar basit hataların aşılmaz sonuçlara sebep oldugu ve sadece o kişinin değil tüm ailenin haytlarını değiştirdiğini gösterdi film acı çok acı ama iki aynı dil aynı kültüre sahip insanların din farklılıkları üzerine böyle ayrılmışbirer millet olamları sürekli bir birlerini kötülemeleri çok manidar.
tabi randeep hooda burda kalbimi çalmış olabilir ama aishwarya rai de sadece güzle değil oyuncu oldugunu göstermiş durumda ..
kimin haklıoldugunun hiç önemi yok kaybolan yılları kimse geri getiremez. yaşanmamış yarım kalmış aşkalrı babalığı kardeşliği kimse maalesef ki adeletin gözü kör bacağı topla haliyle çok geç geliyor geleceği yere .. ama olsun geliyor ya ...
elkinize sağlık burdada görmek iyi geldi iyi seyirler..
katre28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.12.16, 21:06   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #3
kimya elif
aktif üye
kimya elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Hint filmlerini zaten hep sevmişimdir.Şimdiye kadar izlediğim en iyi tarih filmlerini hep Hintliler yapmıştır.Örnek verecek olursam Rang De Basanti,Lagaan...Ama bu filmle kendilerine bir kez daha hayran kaldım.Her ne kadar uzun filmler yapsalarda filmlerinde sıkıldığımı hatırlamıyorum.
Öncelikle Aishwarya Rai kendisine bi kez daha hayran bıraktırdı.Eski filmlerinde güzelliği daha ön planda olsada bu filmde ne kadar yetenekli bir oyuncu olduğunu da gösterdi.Filme gelecek olursam böyle bir olayın gerçekten yaşanmış olması insanı derinden etkiliyor.Keşke böyle şeyler hiç olmasaymış ama olmuş malesef inşallah bundan sonra kimse böyle bir acı yaşamak zorunda kalmaz.
Film için seçilen mekanlar, kostümler, makyaj kısacası her şeyi çok yerli yerinde buldum.Filmdeki herkes çok güzel bir iş çıkarmış.Hepsini ayrı ayrı tebrik ederim.Çeviri içinde çok teşekkürler iyiki varsınız
Gizli Mesaj içeriği: filmden konuşmalar:
bence filmi özetleyen cümleler;"Aynı dil,aynı insanlar.Yüzler bile aynı bizden biri gibiydiler.Bana karşı bu kadar öfkeli olmalarına anlam veremiyorum..."
Bu cümleler bana sağ sol çatışmasını yoğun olduğu zamanda yazılmış bir kitabı hatırlattı.Kitapta sağ ve sol gruplar eylem yapıyorlardı.Kahramanımız yolda ilerlerken karşıt görüşlü birisinin yanlışlıkla omzuna çarptıyordu."O anda anladım ki onunda bir omzu varmış o da benim gibi bir insanmış"diye hayrete düşüyordu.

kimya elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.02.17, 00:33   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #4
suzuki-san
aktif üye
suzuki-san - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: farkeder mi?
YAZIKLAR OLSUNNNNN
Allah kahru perişan eylesin
bir tarafta hindistan diğer tarafta pakistan ve ortalarında boş yere senelerce hapis yatan masumlar..
söylenecek söz yok gerçek hayatta yaşanmış bir olay izlerken bunlar nasıl gerçek olmuş diyorsun ama gerçek dostum ve bu günümüzde de hala devam etmekte..
RABBİM SABIR VERSİN
BIRAK BU DÜNYA ONLARIN OLSUN DOSTUM İNŞALLAH AHİRETTE YÜZÜNÜZ GÜLER İNŞALLAH
suzuki-san isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.17, 17:22   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #5
peyzajciseyma
aktif üye
peyzajciseyma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
AY BU NASIL BİR FİLMDİ ARKADAŞ! BU NASIL BİR İŞKENCEDİR!

BAŞROL AKTÖRÜ (RANDEEP HOODA) İZLERKEN SANKİ ADAM BUNLARI GERÇEKTEN YAŞADI. HİÇ DE FİLM GİBİ DURMUYORDU CİDDEN. ADAM ERİDİ BİTTİ GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDE. 'NASIL BÖYLE YAŞAR BİR İNSAN, BU KADAR SÜRE' DİYİP DURDUM. MÜTHİŞTİ.

AİSWARYA DIŞINDAKİLER PEK TANIDIĞIM İSİMLER DEĞİLDİ AMA.. BAŞROL ERKEK OYUNCU HARİKA BİR OYUNCULUK SERGİLEDİ GERÇEKTEN. AİSWARYA'YI KONUŞMAYA GEREK YOK, KADIN HEM GÜZEL HEM YETENEKLİ.. HİNT KADIN OYUNCULARI İÇİNDE EN GÜZEL 1. KADIN OLDUĞU GÖRÜŞÜNDEYİM.

YİNE HİNT FİLMLERİNDE AŞİNA OLDUĞUMUZ BİR KONU İŞLENMİŞTİ ASLINDA. HİNDİSTAN & PAKİSTAN DOSTLUĞU !!!. BU KONU HAKKINDA AYRINTILI BİLGİM OLMADIĞI İÇİN KONUYA DAİR YORUM YAPMAYAYIM. TABİ BELKİDE EN ACI TARAFI ELE ALINMIŞTI FİLMDE. İŞİN KÖTÜ KISMI; YANLIŞ ANLAŞILMANIN NE DENLİ KÖTÜ SONUÇLAR DOĞURABİLECEĞİ.. İNSANIN FİLMİ İZLERKEN ORADAKİLERE İSYAN EDESİ GELİYOR. "YETER" DİYE BAĞIRMAK İSTİYORSUNUZ!

TABİİ BÖYLE ETKİLENDİĞİME GÖRE ÖNERMEZSEM OLMAZ, İZLEYİN VE DE İZLERKEN KENDİNİZE HAKİM OLUN !

ÇEVİRMEN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER

---------- Sistem tarafından üst üstte mesajlar birleştirildi. (12:20--> 12:22) YEPPUDAA'YI SEVİYORUM...----------

BU ARADA FİLMİN YAŞANMIŞ BİR OLAYDAN ALINDIĞINI BİLMİYORDUM.
peyzajciseyma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.17, 17:48   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #6
firari_x
SuperModerator
joker
aktif üye
firari_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
firari_x isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
peyzajciseyma; tamamı büyük harflerle mesaj yazmak yasaktır, lütfen mesajlarını düzenleyerek küçük harf kullanın

İyi forumlar.

firari_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.17, 17:49   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #7
peyzajciseyma
aktif üye
İZLEME LİSTEM
bilmiyordum kusura bakmayın.. nedenini de öğrenebilir miyim acaba? firari_x

Alt 27.09.17, 17:56   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #8
firari_x
SuperModerator
joker
aktif üye
firari_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
firari_x isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
peyzajciseyma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
nedenini de öğrenebilir miyim acaba
Sanal alemde büyük harf bağırmak anlamına gelir, sanal alemin genel kurallarından biridir, kavga etmiyorsanız büyük harf kullanılmaz

firari_x isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.17, 17:59   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #9
peyzajciseyma
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
firari_x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sanal alemde büyük harf bağırmak anlamına gelir, sanal alemin genel kurallarından biridir, kavga etmiyorsanız büyük harf kullanılmaz
hmm tamamdır