ŞANLI TÜRK TARİHİMİZi UNUTMAYALIM

Mini Android Uygulama | GÜNLÜK
YEPPUDAA, UzakDoğu Dizileri, Online Dizi Film İzle Seyret
Google Chrome Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Chrome Kullanınız || BİZE ULAŞIN || Dizi Film Anime TAM LİSTE
Şifremi unuttum?
Geri Dön Yeppudaa > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > HİNT FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / DRAM Bajrangi Bhaijaan / 2015 / Hindistan / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Arama
Alt 31.08.15, 11:44   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #11
sevgül-k
Shinhwa Sorumlusu
ÖZVERİLİ ÜYE
aktif üye
sevgül-k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: <3 SHINHWA <3 CHANGJO <3
SilentRain; ay çok teşekkür ederim bu nasıl bir filmdi böyle kah ağladım kah güldüm süperdi söyliyecek laf bulamıyorum şuan izlemek istiyenlerede tavsiye ederim gerçekten çok güzel bir film di allahım biraz daha konuşursam kesin spo vericem en iyisi burda noktayı koyayım ama şu da söyliyim ilk kez bir filmde ağladım kendimi tutamadım
Gizli Mesaj içeriği: etiket :'(:

efendizade; abi hint filmlerini severmisin bilmem ama bu film mi tavsiye ederim
sevgül-k isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.08.15, 15:07   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #12
hurise
aktif üye
hurise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Konya
Alıntı:
sevgül-k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ay çok teşekkür ederim bu nasıl bir filmdi böyle kah ağladım kah güldüm süperdi söyliyecek laf bulamıyorum şuan izlemek istiyenlerede tavsiye ederim gerçekten çok güzel bir film di allahım biraz daha konuşursam kesin spo vericem en iyisi burda noktayı koyayım ama şu da söyliyim ilk kez bir filmde ağladım kendimi tutamadım
canım ben bu aralar hıc bır sey yapamıyorum beynım cok dolu vakıt ayırabılecegımı sanmıyorum ındırdıgım dızılerı bıle ızleyemıyorum. hikayeyide bırakabilirim haberin olsun ikiden sonra yazmadım kafamı toplayamıyorum
hurise isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.08.15, 15:11   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #13
kimya elif
aktif üye
kimya elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
valla ne desem ki salman khan mı pavan mı mükemmel ötesi mi...
anlatacak kelime yok mu ilk defa salman khan filminden bu denli etkilendim salman khan bitti diyenlere önemli bir hatırlatma olmuş
benim için aamir khandan sonra gelen isim oldu bu filmle,,
ghajini her çocuk özeldir ve 3 numara bajrangi bhaijaan
emeği geçen herkese teşekkürler
kimya elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.08.15, 19:37   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #14
büshra65
aktif üye
büshra65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: VAN
Herkesin izlemesi gereken bir film Bollywood'un başyapıtlarından biri oldu bizim için.
Salman da oyunculuğu da harika zaten.
Kesinlikle tavsiye ediyorum.
emeği geçen herkese teşekkürler.
büshra65 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.08.15, 20:13   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #15
gazili
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Sevgili Salman Khan sen nasıl bir oyuncuymuşsun böyle.Seni yeterince tanıyamamışım.Yüzündeki o çocuksu ve masum ifade o koca gövdeyle çelişse de sana nasıl da yakışmış.Film boyunca sana vurulan her darbe de sanki benim de canım yandı...
film bana birçok duyguyu bir arada yaşattı.Şu an tüylerim diken diken...Sonunda !
_Yine gel ha dedi ya ,bizimki de söz verdi işte orada koptum.Ağlıyormuyum gülüyormuyum bende bilmiyorum.
Çok çok güzel bir film di.Kalp den gelen temiz bir sevginin nelere kadir olduğunu görmüş olduk...
Bu güzel filmi çevirip bizlerle buluşturan arkadaşlara sonsuz teşekkürler..
gazili isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.09.15, 03:47   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #16
ruroini
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Nereden: tekirdağ
salman'ın en iyi filmi mi bilmiyorum ama en anlamlı filmi olduğu kesin. küçük kıza gelirsek dünyalar tatlısı,dünyalar güzeli bir kız çocuğu.
şunu da belirtmeden geçemeyeceğim. hint filmleri farklı oluyor. başka hiçbir ülkenin 2,5 saat süren bir filmini izleyebileceğimi zannetmiyorum.ama söz konusu hint filmleri olunca zaman su gibi akıyor.

emeği geçenlere teşekkürler.
ruroini isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.09.15, 18:07   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #17
Rihen
aktif üye
Rihen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Corum-Henna Artist
çok çok güzel bir filmdi, hint filmlerine bakmaya ara vermiştim bayağıdır bakamıyordum ama bu filmle geri döndüm, harikaydı bence
Rihen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.09.15, 03:52   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #18
Black Purple
aktif üye
Black Purple - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Hiç ikilemde kalmadan hemen açın izleyin.Ben önce yorumları okur sonra filmi izleyip izlemediğime karar veririm. Bu yüzdendir ki yorumumu açık ve net şekilde yapıyorum:
Öncelikle yeri geliyor üzülüyor,yeri geliyor gülüyor insan bu filmde.Müzikler danslar havada uçuşuyor.Kendinizi kaptırıyorsunuz.Aile ortamında da rahatça izlenebilecek sosyal mesajla dolu harika bir film.İlk defa bir Salman Khan filmini beğendim.(Aamir Khan daha çok severim).Endişe etmeyin.İzleyin derim.Beklemeden açın izleyin.
Black Purple isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.09.15, 18:39   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #19
mahzub
aktif üye
İZLEME LİSTEM
Muhterem Yeğenler
Belkide böyle bir film 20 senedir izlemedim...
Tek kelime ile MUHTEŞEM...
Bizlere ulaştıranlara teşekkür ederim....
İyiki varsınız....

mahzub isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.09.15, 20:11   Running Man çevirisi yapmak isteyen? tıklasın :) #20
seunghosfy
aktif üye
seunghosfy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Turkish A+ kalbinden:)
film için ne desem kelimeler eksik kalır ağlamadım ağlamadım sonunda yinede tutamadım kendimi nasıl bir film ki bu vermek istediği ile oyunculukları ile mükemmeldi gülmedim mi tabi ki de güldüm şarkıları bile güzeldi mutlaka ama mutlaka izleyin zaman kaybetmeden böyle kaliteli filmleri kaçırmak olmaz keyifli seyirler sevgül-k;teşekkürler harika filmi izlememe vesile olduğun için
emek içinde teşekkürler muhteşem filmi sayenizde izledik

seunghosfy isimli Üye şimdilik offline konumundadır